Доброго ранку, коханий. Своїми словами для хлопця, чоловіка, в прозі, на відстані, смс

Багатьом відома фраза, що жінки люблять вухами, а чоловіки очима. І все-таки це твердження не зовсім вірно. Сильна половина людства теж потребує ніжних словах та щирих компліментів. Навіть самі брутальні чоловіки хочуть почувати себе улюбленими й потрібними.

Ніжними словами підняти настрій на весь день!

Існує безліч пестливих виразів і красивих фраз, якими можна порадувати чоловіка. Але варто пам’ятати і про те, що кожна конкретна ситуація вимагає певного підходу, інакше, крім здивування, сказаний невпопад комплімент не викличе.

Які ласкаві слова краще говорити коханому чоловікові з ранку

Ранок – основний час доби для людини. В якому настрої він зустріне новий день, так його і проведе. Тому дуже важливо побажати улюбленій доброго ранку своїми словами, призначеними особисто для нього.

 

Чоловіча психологія дещо відрізняється від жіночої, тому не варто плести багатошарові словесні мережива, досить простих і проникливих зізнань.

Необхідно враховувати і особливості характеру чоловіка, його стиль життя. Комусь подобаються сюсюкання, а кого-то вони дратують. Хтось пишається своїми розумовими здібностями, а хтось- спортивним статурою.

У пар, довгий час живуть разом, добре знають звички і уподобання один одного, існують свої особливі ніжні слівця і смішні прізвиська. Тим же, хто тільки вступає в любовні відносини, доведеться придумувати нові і нові ласкаві фрази, щоб вони досягли мети.

Серед варіантів жартівливих слів, сказаних коханому вранці, можна виділити основні:

  • назва тварини, вживане в зменшувально-ласкательном варіанті: тигреня, зайчик, котик (найпоширеніший варіант, отже, банальний);
  • іменники малюк, сонечко, ангел, сердечко (також цілком звичні і часто вживані);
  • прикметники єдиний, рідний, ніжний, кращий, сексуальний, бажаний, неповторний (а ось прикметник дорогою не дуже подобається чоловікам, так як, на їхню думку, безлике й холодне);

 

 • ласкаві похідні імені: Олежек, Димуля, Лешик (ім’я людини – його власність, тому чоловікові приємно, коли його називають по імені, та ще й з ніжністю);
 • додавання особового займенника: ти моя любов, ти моє щастя, ти моя фортеця, ти моя опора, ти мій захисник (а от від порівняльних слів варто відмовитися: краще всіх, самий ніжний і т. д.);
 • рідковживані слова: супермен, самець, брутал, мачо (зазвичай такі характеристики дивують чоловіка, але одночасно і приємні).

Головне у відносинах щирі почуття, ніжність і турбота

Є і безліч чарівних фраз, сказаних своїми словами, які урізноманітнюють звичне побажання доброго ранку коханому:

 • я щаслива з тобою;
 • так приємно прокидатися з тобою поруч;
 • мені спокійно і затишно, коли ти поруч;
 • я радію новому дню, тому що знову побачу тебе…

Список ласкавих слів нескінченний. До того ж, в нього можна додавати все нові епітети і ласкаві прізвиська, які будуть радувати коханого. Потрібно лише проявити фантазію, підкресливши при цьому кращі якості свого обранця.