Балаяж на русяве волосся – 50 ідей стильного фарбування (фото)

Балаяж на русяве волосся: 50 ідей стильного фарбування (фото)

Балаяж на русяве волосся стало порятунком для дівчат, які переживають, що його рідний колір занадто нудний. Він одразу надає багатогранності, глибини, об’єму та легкості. Причому освітлення та тонування можуть бути настільки мінімальними, що переходи складно вловити!

Пшеничний блонд

Це найпростіший і традиційний балаяж на русяве волосся. «Рідне» коріння поступово переходить у гарний пшеничний блонд.

Пшеничний блонд

Платина та попіл

Холодні відтінки русявого, в якому немає золотого відливу, дуже ефектно поєднуються з платиною або попелястим. Добре виглядають всі варіації сірого. Образ відразу – начебто для Інстаграма!

Платина та попіл
Платина та попіл

Природний балаяж на русяве волосся

Для тонування береться пігмент, який буквально на тон відрізняється від свого. У результаті за загальним враженням колір залишається той самий, але стрижка виглядає об’ємніше і цікавіше.

Природний балаяж на русяве волосся
Природний балаяж на русяве волосся

Полуничний блонд

А цей варіант балаяжу на русяве волосся підійде любителям пастелі та ніжних образів. Полуничний блонд – красивий золотисто-рожевий відтінок, який одразу робить образ романтичним та зворушливим.

Полуничний блонд

Баклажан

Якщо тобі хочеться чогось темнішого та холоднішого, зверни увагу на фіолетові відтінки. Найприродніший із них, мабуть, баклажан. Тут вийдуть дуже плавні та акуратні переходи.

Баклажан

Кольоровий балаяж на русяве волосся

Синій, зелений, фіолетовий, помаранчевий чи червоний – у своєму розпорядженні вся палітра світу. Тим більше, що сучасні барвники можна легко змішувати для отримання потрібного тону.

Кольоровий балаяж на русяве волосся

Блики

У цьому випадку пасма освітлюються не розтягнутими мазками по всій довжині, а окремими відблисками. Тут особливо важлива техніка, щоб вони виглядали природно, ніби під сонцем.

Бліки