Боб каре з подовженням – 13 ідей стрижки (фото)

Боб каре з подовженням: 13 ідей стрижки (фото)
Хоч зазвичай боб каре – це коротка стрижка, але є ще й боб каре з подовженням. Тоді волосся може доходити до плечей або навіть спускатися нижче, але форма і загальні контури зачіски залишаються незмінними. Виглядає дуже свіжо та красиво – лише поглянь на ці фото!

1. Класичний боб каре з подовженням

У класиці зберігається головне – зріз паралельно вилицю і перехід довжини від потилиці до обличчя. На відміну від звичайного автомобіля, ззаду залишається більше обсягу, але спереду можна залишити довгі пасма – це головна відмінність від боба.

Класичне боб каре з подовженням

2. Подовжене боб каре на пряме волосся

Якщо ти хочеш зберегти довжину, але звичайний прямий зріз набрид – вибирай боб каре з подовженням. Це чудова альтернатива драбинам та каскадам, яких стало надто багато!

Довге боб каре на пряме волосся

3.Подовжене боб каре на хвилясте волосся

Завдяки різній довжині пасм боб каре допомагає впорядкувати кучерики. Подовжений варіант хороший, якщо ти не хочеш, щоб волосся зовсім стирчало в різні боки.

Довге боб каре на хвилясте волосся

4. Подовжене боб каре без чубчика

Без чубчика видовжений боб каре відразу здається суворішим і елегантнішим. Вибирай його, якщо тобі подобається, коли довгі пасма красиво обрамляють обличчя.

Довжене боб каре без чубчика

5. Подовжене боб каре з прямою чубчиком

Мабуть, цей варіант найбільше нагадує звичайне каре з чубчиком. Але у випадку з біб каре – у тебе зберігається об’ємна «шапка» з волосся ззаду.

Довге боб каре з прямою чубчиком

6. Подовжене боб каре з короткою чубчиком

Справжній тренд останніх сезонів – вкорочена чубчик, який відразу робить образ зухвалим та експресивним. З подовженим каром вона поєднується ще цікавіше!

Довге боб каре з короткою чубчиком