Боб каре з подовженням – 13 ідей стрижки (фото)

Боб каре з подовженням: 13 ідей стрижки (фото)
Хоч зазвичай боб каре – це коротка стрижка, але є ще й боб каре з подовженням. Тоді волосся може доходити до плечей або навіть спускатися нижче, але форма і загальні контури зачіски залишаються незмінними. Виглядає дуже свіжо та красиво – лише поглянь на ці фото!

1. Класичний боб каре з подовженням

У класиці зберігається головне – зріз паралельно вилицю і перехід довжини від потилиці до обличчя. На відміну від звичайного автомобіля, ззаду залишається більше обсягу, але спереду можна залишити довгі пасма – це головна відмінність від боба.

Класичне боб каре з подовженням

2. Подовжене боб каре на пряме волосся

Якщо ти хочеш зберегти довжину, але звичайний прямий зріз набрид – вибирай боб каре з подовженням. Це чудова альтернатива драбинам та каскадам, яких стало надто багато!

Довге боб каре на пряме волосся

3.Подовжене боб каре на хвилясте волосся

Завдяки різній довжині пасм боб каре допомагає впорядкувати кучерики. Подовжений варіант хороший, якщо ти не хочеш, щоб волосся зовсім стирчало в різні боки.

Довге боб каре на хвилясте волосся

4. Подовжене боб каре без чубчика

Без чубчика видовжений боб каре відразу здається суворішим і елегантнішим. Вибирай його, якщо тобі подобається, коли довгі пасма красиво обрамляють обличчя.

Довжене боб каре без чубчика

5. Подовжене боб каре з прямою чубчиком

Мабуть, цей варіант найбільше нагадує звичайне каре з чубчиком. Але у випадку з біб каре – у тебе зберігається об’ємна «шапка» з волосся ззаду.

Довге боб каре з прямою чубчиком

6. Подовжене боб каре з короткою чубчиком

Справжній тренд останніх сезонів – вкорочена чубчик, який відразу робить образ зухвалим та експресивним. З подовженим каром вона поєднується ще цікавіше!

Довге боб каре з короткою чубчиком

7. Подовжене боб каре з косою чубчиком

Косі чубчики зараз гармонійно доповнюють будь-які стрижки, і боб каре з подовженням – не виняток. А все тому, що вони краще дозволяють гармонізувати риси обличчя і завжди можна знайти форму під себе.

Довге боб каре з косою чубчиком

8. Подовжене боб каре з косим проділом

Проділи на бік впевнено витісняють прямі з тієї ж причини, що й чубчики. Це дає більше простору для фантазії та більше варіантів під будь-який типаж.

Довге боб каре з косим проділом

9. Градований боб каре з подовженням

Коли рівний зріз уже набрид, у справу йде філіровка, градуювання та рваний край. Стрижка відразу стає дуже легкою, динамічною та більш невимушеною.

Градований боб каре з подовженням

10. Геометричне боб каре з подовженням

Якщо ти велика прихильницяСуворої геометрії і чітких форм, то видовжений боб каре ідеально підходить для твоїх завдань. На відміну від прямого зрізу, воно не виглядає нудним та застарілим!

Геометричне боб каре з подовженням

11. Асиметричне боб каре з подовженням

Асиметрія у будь-яких проявах – ще один ключовий тренд останніх сезонів. Зверніть увагу на переходи довжини, косий зріз, укорочені або навіть поголені віскі.

Асиметричний боб каре з подовженням

12. Подовжене боб каре на ніжці

Така стрижка – справжній порятунок для власниць густого та неслухняного волосся. Потилиця коротко вистригається або виголюється, так що пасма акуратніше лежать і не вибиваються вбік.

Довге боб каре на ніжці

13. Подовжене боб каре для дівчинки

Рано чи пізно з віком приходить потяг до змін та експериментів. У такому разі видовжений боб каре для дівчинки – дуже стильний варіант, який завжди буде доречним!

Довге боб каре для дівчинки