Як швидко відростити волосся в домашніх умовах – прості способи

Як швидко відростити волосся в домашніх умовах

Розкішна шевелюра – мрія дитинства для багатьох, і з віком вона здається дедалі більш недосяжною. Кожен новий сантиметр – вже невеликий подвиг на шляху до довгоочікуваного результату. Ми хочемо спростити тобі завдання, тому зібрали 23 простих способи, як швидко відростити волосся в домашніх умовах!

1. Правильне харчування

Здорове та красиве волосся – це дзеркало стану всього організму, так що почати доведеться саме з раціону. Зростання волосся прискорюють білкові продукти та протеїн – куряче м’ясо, нежирна риба, яйця, бобові, а ще – насіння, горіхи, крупи та листові салати.

Правильне харчування - Як швидко відростити волосся

2. Вітаміни

За зростання та здоров’я волосся насамперед відповідає Омега-3, вітаміни А та Е, та білок із протеїном, які ми вже згадували. Багатьом допомагає біотин, який по праву вважається вітаміном жіночої краси. Але якщо приймаєш БАДи – не перевищуй дозувань, дотримуйся графіка, а ще краще – спочатку проконсультуйся з лікарем!

3.Пий більше рідини

Обов’язково пий якнайбільше чистої води – не соків, чаїв та кави. Усього пару склянок на день на регулярній основі – і вже за кілька тижнів ти помітиш, як покращився стан волосся та шкіри.

4. Частота миття

Занадто часто миття голови призводить до того, що ти регулярно вимиваєш шкірне сало. А це не тільки жирне коріння, а й головний природний захист волосся перед зовнішніми факторами. Оптимально – мити голову 2-3 рази на тиждень, але точно не щодня.

Частота миття - Як швидко відростити волосся

5. Прохолодна вода

Занадто гаряча вода згубна для волосся, тоді як трохи прохолодна відмінно закриває лусочки. Волосся менше пушиться, блищить і поступово стає здоровішим.