Види нарощування вій: форми та ефекти з фото та назвами

Види нарощування вій: форми та ефекти з фото та назвами

У нарощування вій є багато переваг. Можна більше не вставати раніше заради макіяжу, очі здаються більшими і виразнішими, та й просто це зручно, практично і надійно. Тим більше, сучасне нарощування виглядає зовсім по-різному, так що можна підібрати вигляд, форму та ефект під свої уподобання!

1. Нарощені вії з норки

Відмінний вибір, якщо ти волієш максимально природний і натуральний результат. Такі вії досить тонкі, не надто довгі і дуже ніжні, але потребують максимально дбайливого поводження.

Нарощені вії з норки

2. Нарощені вії із соболя

Ці вії хороші в першу чергу своєю еластичність, тому їм можна надавати різного вигину. Є варіанти різної товщини, тому можна експериментувати з густотою.

Нарощені вії із соболя

3.Шовкові нарощені вії

Дуже ніжні та м’які вії, але при цьому більш еластичні та практичні, ніж норка. Для довговічності та щільності до шовкових волокон додають спеціальний стабілізатор.

Шовкові нарощені вії

4. Силіконові нарощені вії

Гарний вибір для тих, хто воліє не використовувати натуральне хутро. Вони дуже міцні, довговічні та практичні, але досить важкі, тому не всім підходять.

Силіконові нарощені вії

5. Природне нарощування

Назва техніки нарощування прямо вказує на її особливість – результат виглядає максимально натуральним. А з відстані взагалі не відрізнити від своїх вій. Відмінний спосіб візуально підправити форму ока!

Природне нарощування

6. Котяче око

Це особлива техніка розташування волосків. У внутрішнього куточка застосовуються вії коротші, а у зовнішнього – довші. У процесі вони чергуються. Форма виходить більш округлою.

Котяче око

7. Лісиє око

Трохи нагадує котячий, і тут теж використовуються волоски різної довжини. Крім того, змінюється густота, але форма більш витягнута. Суть у тому, щоб зорово розкрити погляд, а заразом створити ефект підведених очей.

Лісе око