Види нарощування вій: форми та ефекти з фото та назвами

Види нарощування вій: форми та ефекти з фото та назвами

У нарощування вій є багато переваг. Можна більше не вставати раніше заради макіяжу, очі здаються більшими і виразнішими, та й просто це зручно, практично і надійно. Тим більше, сучасне нарощування виглядає зовсім по-різному, так що можна підібрати вигляд, форму та ефект під свої уподобання!

1. Нарощені вії з норки

Відмінний вибір, якщо ти волієш максимально природний і натуральний результат. Такі вії досить тонкі, не надто довгі і дуже ніжні, але потребують максимально дбайливого поводження.

Нарощені вії з норки

2. Нарощені вії із соболя

Ці вії хороші в першу чергу своєю еластичність, тому їм можна надавати різного вигину. Є варіанти різної товщини, тому можна експериментувати з густотою.

Нарощені вії із соболя

3.Шовкові нарощені вії

Дуже ніжні та м’які вії, але при цьому більш еластичні та практичні, ніж норка. Для довговічності та щільності до шовкових волокон додають спеціальний стабілізатор.

Шовкові нарощені вії

4. Силіконові нарощені вії

Гарний вибір для тих, хто воліє не використовувати натуральне хутро. Вони дуже міцні, довговічні та практичні, але досить важкі, тому не всім підходять.

Силіконові нарощені вії

5. Природне нарощування

Назва техніки нарощування прямо вказує на її особливість – результат виглядає максимально натуральним. А з відстані взагалі не відрізнити від своїх вій. Відмінний спосіб візуально підправити форму ока!

Природне нарощування

6. Котяче око

Це особлива техніка розташування волосків. У внутрішнього куточка застосовуються вії коротші, а у зовнішнього – довші. У процесі вони чергуються. Форма виходить більш округлою.

Котяче око

7. Лісиє око

Трохи нагадує котячий, і тут теж використовуються волоски різної довжини. Крім того, змінюється густота, але форма більш витягнута. Суть у тому, щоб зорово розкрити погляд, а заразом створити ефект підведених очей.

Лісе око

8. Білий хвіст

Якщо ми говоримо про ефект, йдеться не про матеріал, а про форму. У зовнішнього куточка формуються невеликі пензлики, що нагадують стрілки. Дуже гарний та незвичайний варіант!

Білячий хвіст

9. Крила метелика

Ще один цікавий експеримент із довжиною, завдяки якому вії схожі на помахи крил метелика. Але результат виходить досить тяжким і підійде не всім. Крім того, їх важко робити!

Крила метелика

10. Промінчики

У рівномірну природну довжину впроваджують окремі видовжені пучки. Така техніка нарощування вій сподобається любителькам креативних макіяжів та незвичайних образів.

Промінчики

11.Ляльковий ефект

Це один із найяскравіших, виразних та помітних варіантів. Май на увазі, що лялькові вії ніколине виглядають натурально через велику довжину і вигин. Але це знахідка для фотосесій, зйомок, виступів на сцені та просто яскравих образів.

Ляльковий ефект

12. Розріджений ефект

Майстер наклеює вії різної довжини. Виходить дуже природний та гарний результат. Головне – не перестаратися з густотою та дотримуватись інтервалів між пучками.

Розріджений ефект

13. Японське нарощування вій

Або просто натуральний обсяг. Ця техніка передбачає, що до одного натурального волоска клеїться строго один штучний. Виглядає дуже природно і акуратно, але це старанна робота.

Японське нарощування вій

14. Об’ємне нарощування

Його ще називають 2D-нарощуванням. До одного свого волоска кріпиться два штучні. Це хороший вибір, якщо хочеться помірно пишні та виразні вії.

Об'ємне нарощування

15.3D-нарощування вій

До однієї волосинки кріпиться три штучні, відповідно. Матеріал потрібен максимально легкий та тонкий. Техніка підходить для створення найбільших ефектів.

3D-нарощування вій

16. Американське нарощування вій

Тут йдеться більше про матеріал, ніж про техніку. Використовуються волоски із силікону або спеціального каучуку. Вони менш чутливі до вологи, тому це гарний вибір для пляжного відпочинку.

Американське нарощування вій

17. Кольорові волоски

Цей спосіб нарощування вій ще називають русалкою, і суть очевидна – до звичайних волосків додають кілька кольорових. Одного або різних відтінків, найчастіше у зовнішнього куточка ока.

Кольорові волоски

18. Кім Кардаш’ян

Модниця Кім Кардаш’ян відома своєю любов’ю до експериментів, і саме вона запровадила такий тренд. Техніка нарощування трохи нагадує розріджену, але пучки різної довжини більш об’ємні та довгі, за рахунок чого яскравіше виділяються.

Кім Кардаш'ян

19. Кайлі Дженнер

Ще одна знаменита модниця теж вигадала свій унікальний стиль. У такому нарощуванні вій, окрім подовження до зовнішнього краю, використовуються хаотично розташовані довгі волоски.

Кайлі Дженнер

20. Пучкове нарощування вій

Волошки клеяться не поштучно, а цілими пучками. З одного боку, це швидше та дуже зручно для створення об’ємних вій. З іншого боку, частіше буде потрібна корекція.

Пучкове нарощування вій

21. Нарощування вій зі стразами

Нарощені вії зі стразами важко назвати повсякденним варіантом. Але якщо тобі потрібно створити яскравий та екстравагантний образ – це дуже ефектний та креативний вибір. Нехай і не найпрактичніший!

Нарощування вій зі стразами

22. Голлівудський обсяг

Це ті самі величезні вражаючі вії, які є гарними для виступу на сцені або червоних доріжок. До одного свого волоска клеїться від п’яти штучних – так що і результат відповідний.

Голлівудський обсяг

23. Неповний обсяг

У принципі це найближчий родич звичайного натурального обсягу. Різниця тільки в тому, що вії клеять не по всьому віку, а лише до зовнішнього куточка.

Неповний обсяг

24. Природні завитки

Для зручності всі завитки для нарощених вій маркуються літерами. До природних відносяться завитки типу J та B – це дуже легкий натуральний вигин, який практично не відрізняється від рідного.

Природні завитки

25. Натуральний відкритий погляд

Щоб візуально розплющити очі, але при цьому зберегти природність, використовуються вії із завитком типу С. Це найпопулярніша та універсальна форма.

Натуральний відкритий погляд

26. Сильний вигин

До сильного вигину відносяться вії типу D. Вони потрібні при створенні виразних об’ємних вій для святкових образів та особливих випадків. Не дуже добре виглядає, якщо свої вії зовсім прямі.

Сильний вигин

27.Супер-сильний вигин

Це типи L та іноді L+, які практично ніколи не використовують просто так. Це варіант нарощування вій для екстравагантних макіяжів та для дуже вузького від природи розрізу очей.

Супер-сильний вигин

28. Коктейльний варіант

Це ще один декоративний ефект, який передбачає додавання різних декоративних ефектів. Це кольорові або блискучі волокна, блискітки, стрази – все, що завгодно. Найчастіше робиться промінчиками.

Коктейльний варіант

29. Нарощування вій омбре

Це кольорові вії, що змінюють відтінок по довжині. Зазвичай та частина волоска, яка знаходиться ближче до ока, пофарбована в природний колір, але до кінчика вона змінюється. Омбре може бути натуральним або різнокольоровим.

Нарощування вій омбре

30. Індонезійське нарощування вій

Насправді це звичайне натуральне нарощування вій поштучно, але за допомогою іншого клею. Це натуральний склад з корисними вітамінами, так що техніка ще й певною мірою лікувальна!

Індонезійське нарощування вій