Стрижка драбинки: 50+ фото красивих та модних ідей

Стрижка драбинки: 50+ фото красивих та модних ідей

Захотілося побалувати себе зміною образу? Стрижка драбинки – чудовий варіант для старту. Вона не відноситься до екстравагантних, але дозволяє проявити свою жіночність і також пропонує кілька експериментальних варіантів укладання!

1. Лісеня на середнє волосся

Переваги цієї стрижки важко переоцінити. Лісеня підходить жінкам всіх кольоротипів, форм та віку. Філірування кінчиків дозволяє волоссю виглядати свіжо і стильно, а плавні переходи створюють яскравий і модний акцент. Таке укладання можуть приміряти дівчата з будь-якою густотою волосся.

Лісенка на середнє волосся
Лісенка на середнє волосся

2. Лісеня на довге волосся

Філювання краще починати від мочки вуха або ще нижче, щоб верхня частина зачіски залишалася рівною. Так волосся виглядатиме густішим і красивішим, але при цьому без обтяження.Зважаючи на те, що головний акцент зміститься до кінчиків волосся, бажано виразно підкреслювати очі або губи за допомогою макіяжу.

Лісенка на довге волосся
Лісенка на довге волосся

3. Лісеня з підкручуванням кінчиків

Відмінний варіант для першого побачення, медового місяця чи іншого романтичного свята. Якщо хочеш зачарувати чоловічу половину планети, сміливо вибирай цю стрижку. Лісеня з м’яким підкручуванням кінчиків усередину зробить тебе чуттєвою, жіночною та милою.

Лісенка з підкручуванням кінчиків

4. Лісеня на прямих пасмах

Ідеально рівне волосся дуже красиво виглядає в поєднанні з драбинкою. Тут тобі може знадобитися якісна праска. Не забувай користуватись косметичними засобами з термозахистом, щоб не пошкодити структуру пасм. Для фіксації використовуй пінку з легким ефектом, тому що лак може зробити волосся «дерев’яним».

Лісенка на прямих пасмах