Макіяж для карих очей – покрокові уроки (70 фото)

Макіяж для карих очей: покрокові уроки (70 фото)

Темні очі завжди вважалися загадковими, принадними та повними секретів. Вони від природи яскраві та виразні, але ж хочеться зробити ще краще! З макіяжем для карих очей головне – не перестаратися. Розповідаємо, на що звернути увагу, які техніки спробувати та як поєднувати кольори!

Чим відрізняється макіяж для карих очей?

Насамперед потрібно визначитися з відтінками, тому що форми можуть бути будь-якими. Світлі карі райдужки поєднуються з персиковими та золотистими тонами, а майже чорні – з насиченим золотом, бордо та переливчастими коричневими тонами. Яскраві коричневі очі гармонують з міддю, бронзою, рудим, рожевим та баклажановим.

Чим відрізняється макіяж для карих очей

Помилки макіяжу для карих очей

Ти ж хочеш бачити свої очі красивими, великими та виразними? Тоді розповідаємо, що точно не потрібно робити, щоб не отримати зворотний ефект!

Тіні під колір очей

Тіні тон у тон під колір очей – поширена помилка, яка прийшла до нас ще з радянських часів.Нудні однорідні коричневі тіні без переходів та акцентів навряд чи підкреслять погляд! Зате можуть зробити очі візуально меншими.

Тіні під колір очей - Помилки макіяжу для карих очей

Підведення знизу

Слизову оболонку зафарбовують чорною підводкою, щоб очі стали зорово більшими. Але цей прийом працює тільки якщо вони самі собою великі, ще й вдалої форми. Інакше результат буде прямо протилежним, особливо з темною райдужкою, яка ще посилює ефект.

Підводка знизу - Помилки макіяжу для карих очей

Графічні лінії

Якщо райдужки дуже темні, вони виразні самі собою. Помилково буде підводити їх чіткими, товстими та графічними лініями без мінімальної тушовки. Погляд одразу стає важчим, а можна ще й накинути щонайменше п’ять років.

Графічні лінії - Помилки макіяжу для карих очей