Лісеня на середнє волосся з чубчиком (фото) – 13 красивих ідей стрижки

Лесенка на середнє волосся з чубком: 13 ідей стрижки (фото)

Якщо ти хочеш надати зачісці обсягу або просто оновити образ, але не готова розлучитися з довжиною – тобі допоможе драбинка. Назва стрижки повністю відображає її суть – плавний східчастий перехід. Це ідеально поєднується з чубчиком, адже можна побудувати майже будь-яку форму. Ділимося фото та красивими ідеями стрижки драбинкою на середнє волосся з чубчиком!

1. Класична драбинка на середнє волосся з чубчиком

Лісеня виглядає романтично, жіночно і дуже легко з плавним овальним зрізом. Від каскаду вона відрізняється тим, що довжина збільшується від підборіддя, а переходи не такі різкі.

Класична драбинка на середнє волосся з чубчиком

2. Плавна драбинка на середнє волосся з чубчиком

У класичній драбинці пасма поступово подовжуються на пару міліметрів. Але якщо тобі не подобається такий ефект, можна зробити її ще плавніше. Так не буде видно явного переходу, але зачіска виглядає легше прямого зрізу.

Плавна драбинка на середнє волосся з чубчиком

3. Рвана драбинка на середнє волосся з чубчиком

Це свого роду інша крайність популярної стрижки – перехід довжини ще різкіший і виразніший. Рвана драбинка зухвала, яскрава, а іноді навіть екстравагантна.

Рвана драбинка на середнє волосся з чубчиком

4. Лісеня на пряме волосся з чубчиком

Різна довжина пасм – найкращий спосіб назавжди забути про ефект прилизаного волосся. Лісеня надає легку недбалість, з неї не так вибиваються окремі волоски, але вона все одно дуже ніжна.

Лісенка на середнє пряме волосся з чубчиком

5. Лісеня на хвилясте волосся з чубчиком

Неслухняне кучеряве волосся можна впорядкувати лише постійними укладаннями. Або правильною стрижкою з різною довжиною пасм, яка допомагає врівноважити та гармонізувати обсяг!

Лесенка на середнє хвилясте волосся з чубчиком

6. Лісеня на середнє волосся з чубчиком і косим проділом

Вже давно нікому не потрібні нудні однотипні проділи під лінійку. Він може бути нерівним, зачесаним убік або по діагоналі, та хоч фігурним!

Лісенка на середнє волосся з чубчиком і косим проділом

7. Лісеня на середнє волосся з короткою чубком

Кілька років тому екстремально короткі чубчики були долею неформальних субкультур. Зараз це дуже популярний модний образ, адже така чубчик виглядає свіжо і не лізе у вічі!

Лесенка на середнє волосся з короткою чубчиком

8. Лісеня на середнє волосся з довгою чубком

Стрижки, які самі собою передбачають перехід довжини, ідеально поєднуються з довгою чубком! Адже можна розпочати планувати геометрію прямо від неї!

Лісенка на середнє волосся з довгою чубчиком

9. Асиметрична драбинкана середнє волосся з чубчиком

Традиційно драбинка саме передбачає явно виражену симетрію. Але сучасна мода допускає будь-які експерименти та еклектику у стрижках!

Асиметрична драбинка на середнє волосся з чубчиком

10. Лісеня з чубчиком і поголеною потилицею

Якщо в тебе настільки густе волосся, що впоратися з ним не допомагає навіть драбинка – зніми невелику частину пасм на потилиці. Це модно, красиво, не жарко, і навіть можна голити візерунок!

Лісенка на середнє волосся з чубчиком і поголеною потилицею11. Градуйована драбинка на середнє волосся з чубчиком

Ще одна варіація суворої овальної драбинки на сучасний недбалий манер. Загальна форма залишається, але майстер виразно філує пасма для легкості.

Градована драбинка на середнє волосся з чубчиком

12.Лісеня на середнє волосся зі скошеною чубком

Довгий час коса чубчик вважався моветоном, але тепер настав її зоряний час. Адже вона так добре підходить, щоб збалансувати та прикрасити риси обличчя!

Лесенка на середнє волосся зі скошеною чубчиком

13. Лісеня на середнє волосся з чубчиком для дівчинки

У житті кожної дівчинки настає момент, коли їй хочеться модну зачіску, як у мами. Лісеня – відмінний вибір, щоб почати і зрозуміти, чи потрібні радикальні зміни!

Лісенка на середнє волосся з чубчиком для дівчинки