Лісеня на середнє волосся з чубчиком (фото) – 13 красивих ідей стрижки

Лесенка на середнє волосся з чубком: 13 ідей стрижки (фото)

Якщо ти хочеш надати зачісці обсягу або просто оновити образ, але не готова розлучитися з довжиною – тобі допоможе драбинка. Назва стрижки повністю відображає її суть – плавний східчастий перехід. Це ідеально поєднується з чубчиком, адже можна побудувати майже будь-яку форму. Ділимося фото та красивими ідеями стрижки драбинкою на середнє волосся з чубчиком!

1. Класична драбинка на середнє волосся з чубчиком

Лісеня виглядає романтично, жіночно і дуже легко з плавним овальним зрізом. Від каскаду вона відрізняється тим, що довжина збільшується від підборіддя, а переходи не такі різкі.

Класична драбинка на середнє волосся з чубчиком

2. Плавна драбинка на середнє волосся з чубчиком

У класичній драбинці пасма поступово подовжуються на пару міліметрів. Але якщо тобі не подобається такий ефект, можна зробити її ще плавніше. Так не буде видно явного переходу, але зачіска виглядає легше прямого зрізу.

Плавна драбинка на середнє волосся з чубчиком

3. Рвана драбинка на середнє волосся з чубчиком

Це свого роду інша крайність популярної стрижки – перехід довжини ще різкіший і виразніший. Рвана драбинка зухвала, яскрава, а іноді навіть екстравагантна.

Рвана драбинка на середнє волосся з чубчиком

4. Лісеня на пряме волосся з чубчиком

Різна довжина пасм – найкращий спосіб назавжди забути про ефект прилизаного волосся. Лісеня надає легку недбалість, з неї не так вибиваються окремі волоски, але вона все одно дуже ніжна.

Лісенка на середнє пряме волосся з чубчиком

5. Лісеня на хвилясте волосся з чубчиком

Неслухняне кучеряве волосся можна впорядкувати лише постійними укладаннями. Або правильною стрижкою з різною довжиною пасм, яка допомагає врівноважити та гармонізувати обсяг!

Лесенка на середнє хвилясте волосся з чубчиком