Короткі стрижки на кучеряве волосся – 10 красивих ідей (фото)

Короткі стрижки на кучеряве волосся: 10 красивих ідей (фото)

Власниці кучерявих локонів часто відмовляються від коротких стрижок, боячись, що їхні неслухняні грайливі завитки будуть виглядати надто недбало або безглуздо. Ми поспішаємо розвіяти цей міф і пропонуємо 10 цікавих ідей, які доводять: короткі стрижки на кучеряве волосся – це красиво, оригінально та стильно!

1. Боб

Цей варіант відмінно згладжує незграбні і грубі риси обличчя, надає плавності лініям вилиць і підборіддя. Стрижка робить свою володарку більш жіночною та витонченою. Вона також підійде дівчатам, які хочуть змістити акцент із високого чола на очі.

Боб на короткому хвилястому волоссі не вимагає складного укладання. Проте, щоб отримати зачіску, яка вигідно підкреслюватиме переваги, важливо звернутися до вмілого перукаря.

Боб - Короткі стрижки на кучеряве волосся

2.Каре

Головна перевага цієї стрижки полягає в тому, що вона чудово підходить і строгим бізнес-леді, і легким романтичним натурам, і бешкетним кокеткам. Основна відмінність – у довжині волосся.

Якщо ти легка на підйом, любиш вечірки та флірт, бачиш позитив у всьому навколо, тобі підійде боб-каре. За такою зачіскою легко доглядати, вона надає задерикуватої грайливості.

Ніжним мрійницям більше сподобається подовжений варіант, а вольові кар’єристки оцінять класичне каре. Ще один нюанс: чим товстіший і важчий за волосся, тим коротше можна стригти локони.

Каре - Короткі стрижки на кучеряве волосся

3. Піксі

Короткі завитки, які не тільки симпатично виглядають, але ще й не вимагають спеціального укладання – головні переваги цієї зачіски. Піксі – найкращий варіант, якщо тобі хочеться виглядати мініатюрною та тендітною.

Головне, про що потрібно потурбуватися – догляд за волоссям на скронях. Для такої зачіски на кучерявому волоссі небажано відпускати довгі пасма з боків. Краще залишати його коротким, трохи збиваючи волосся на маківці.

Піксі - Короткі стрижки на кучеряве волосся