Шугаринг у домашніх умовах: як правильно зробити самій собі

Шугаринг у домашніх умовах: як правильно зробити самої собі

Шугарінг – швидкий, простий і доступний метод, щоб позбутися небажаного волосся. Він набагато дешевший за лазер і фотоепіляцію, делікатніше воску, а ще його роблять самостійно. Розповідаємо докладніше про шугаринг у домашніх умовах: як правильно зробити самій собі та які можуть бути нюанси!

Особливості та переваги процедури

З назви методу очевидно, що для депіляції використовується густа паста. Процедура нагадує воскову депіляцію, але відрізняється технікою виконання.

Шугарінг повністю екологічний, тому що всі компоненти пасти є натуральними. Тут мінімальний ризик алергічних реакцій, а ще це найкращий варіант для чутливої ​​шкіри. Цукрова паста не розігрівається так сильно, як віск, тому дискомфорту куди менше.

Крім небажаного волосся видаляються також усі відмерлі клітини, тому шкіра після шугарингу гладка і ніжна. Процедуру роблять на будь-які зони: від ніг до бікіні, пахв або ділянки над губою.

Підготовка до шугарінгу

Шугаринг роблять на відрослі до 5мм волоски. Але не хвилюйся, вони відростають не колючими і вже через пару процедур стануть менш помітними. У майбутньому буде достатньо довжини до 3 мм, коли вони вже витончені.

Перед процедурою рекомендується провести легкий пілінг, щоб усунути відмерлі клітини шкіри. Так волоски легше висмикуються, рідше вростають, і шугарінг загалом стає комфортнішим. У день процедури не можна засмагати та користуватися жирними оліями.

Підготовка до процедури - Шугаринг у домашніх умовах

Протипоказання

Шугаринг протипоказаний хворим на діабет, тому що у них знижено захисні реакції організму, шкіра гірше відновлюється, ще й рівень цукру може зрости. І обов’язково необхідно провести алергічні проби.

Не можна робити шугаринг під час критичних днів через підвищену чутливість. Також протипоказаннями є непереносимість цукру, шкірні захворювання, епілепсія, новоутворення на шкірі, варикоз та вагітність. У всіх цих випадках варто спочатку проконсультуватися зі спеціалістом.