Масаж для підтяжки особи в домашніх умовах: 8 відео-уроків

Масаж для підтяжки особи в домашніх умовах: 8 відео-уроків

Ін’єкції, операції, дорогі курси процедур у косметологів – на що тільки не йдуть жінки для збереження молодості та краси. Але якщо ми скажемо, що не потрібні такі радикальні крайнощі? І чи можна обійтися куди дешевше, безпечніше, ще й у домашніх умовах? Тримай добірку технік масажу для підтяжки обличчя! Ми зібрали лише найдієвіші!

1. Японський масаж для підтяжки обличчя

Цей масаж ще називається Асахи або Зоган, і його потрібно повторювати щодня протягом 2 тижнів. Обов’язково використовуй масло та проходь кожну вправу по 3 рази. Важливо дотримуватись послідовності дій і не тиснути на лімфатичні вузли занадто сильно.

3. Масаж для підтяжки обличчя та виразних вилиць

Якщо ти мрієш про виразні гострі вилиці – виконуй цей комплекс щодня протягом 2 тижнів кожні 2 місяці. Але спочатку розподіли масажними лініями масло – підійде навіть просте оливкове. Це суміш масажу та гімнастики для обличчя – для найефективнішого результату.

4. Масаж з ролером для боротьби з другим підборіддям

Масажний ролик, який продається в будь-якій аптеці та косметичному магазині, чудово справляється з підтяжкою овалу обличчя та другого підборіддя. Перед використанням нанеси улюблену сироватку та розподіли її ролером. Усі рухи йдуть знизу нагору. Рекомендується робити масаж щодня під час ранкового або вечірнього догляду.