Масаж для підтяжки особи в домашніх умовах: 8 відео-уроків

Масаж для підтяжки особи в домашніх умовах: 8 відео-уроків

Ін’єкції, операції, дорогі курси процедур у косметологів – на що тільки не йдуть жінки для збереження молодості та краси. Але якщо ми скажемо, що не потрібні такі радикальні крайнощі? І чи можна обійтися куди дешевше, безпечніше, ще й у домашніх умовах? Тримай добірку технік масажу для підтяжки обличчя! Ми зібрали лише найдієвіші!

1. Японський масаж для підтяжки обличчя

Цей масаж ще називається Асахи або Зоган, і його потрібно повторювати щодня протягом 2 тижнів. Обов’язково використовуй масло та проходь кожну вправу по 3 рази. Важливо дотримуватись послідовності дій і не тиснути на лімфатичні вузли занадто сильно.

3. Масаж для підтяжки обличчя та виразних вилиць

Якщо ти мрієш про виразні гострі вилиці – виконуй цей комплекс щодня протягом 2 тижнів кожні 2 місяці. Але спочатку розподіли масажними лініями масло – підійде навіть просте оливкове. Це суміш масажу та гімнастики для обличчя – для найефективнішого результату.

4. Масаж з ролером для боротьби з другим підборіддям

Масажний ролик, який продається в будь-якій аптеці та косметичному магазині, чудово справляється з підтяжкою овалу обличчя та другого підборіддя. Перед використанням нанеси улюблену сироватку та розподіли її ролером. Усі рухи йдуть знизу нагору. Рекомендується робити масаж щодня під час ранкового або вечірнього догляду.

5. Швидкий масаж

У комплекс входить лише три рухи, які легко повторить кожна. Це дуже прості вправи, тому їх рекомендується робити щодня по кілька разів – скільки вийде. Тривалість одного курсу – 2 тижні.Ти не розтираєш обличчя пальцями, так що маслом можна не користуватися, але обов’язково вмивайся прохолодною водою.

6. Розігріваючий масаж

Інтенсивний комплекс підходить для різного віку. Тут ти знайдеш рекомендації для 25, 35, 45 та 50 років. Обов’язково роби масаж щодня на чисте обличчя із сироваткою або кремом курсом по 10-15 разів. Після процедури дуже корисно нанести маску на розпалене обличчя.

7. Масаж для підтяжки обличчя та шиї

Цей комплекс відмінно впливає на кровоносну систему та лімфоток. Перед виконанням нанеси на руки трохи масажної олії та погладжуючими рухами розітріть обличчя та шию по масажних лініях. Урок дуже насичений і інтенсивний, тому для початку достатньо робити такий масаж через день курсом на 7-10 процедур.

8. Масаж для підтяжки обличчя за 5 хвилин

Якщотобі постійно не вистачає часу на щось довге та серйозне, лови цей комплекс! Обов’язково використовуй олію чи жирний крем, який довго вбирається. Роби масаж курсом 10-14 днів кожні 1,5-2 місяці.