14 найкращих програм для створення музики – завантажити

14 найкращих програм для створення музики

Щоб робити музику, не потрібні десятки інструментів та роки спеціальної освіти. З’являється все більше програм, які дозволяють запустити власну міні-студію на комп’ютері з нуля. Пропонуємо добірку з 14 найкращих програм для створення музики. Є як безкоштовні, так і платні варіанти – вибирай, що до вподоби!

Безкоштовні програми для створення музики

Якщо ти тільки починаєш освоювати нові навички або знаходишся у пошуках приємного хобі – тобі не потрібні складні дорогі програми. Цілком достатньо безкоштовних програм!

1. SunVox

Проста програма тільки здається застарілою через не найсучасніший дизайн. Натомість SunVox дозволять працювати з фільтрами та доріжками, зводити треки, записувати синтезатор. А освоїти принцип роботи програми допоможе російськомовний інтерфейс.

Офіційний сайт: https://warmplace.ru/soft/sunvox/

SunVox - програми для створення музики завантажити

2. DarkWave Studio

На відміну від багатьох безкоштовних програм для створення музики, DarkWave Studio підтримує VST-плагіни.У ній є повноцінний редактор, секвенсор, генератор нотних партитур та невеликий пакет ефектів. Інтерфейс англійською мовою, але дуже простий і зрозумілий інтуїтивно.

Офіційний сайт: https://www.experimentalscene.com/…

DarkWave Studio - програми для створення музики завантажити

3. Linux Multimedia Studio

Як не дивно, програма працює не лише під Linux, а й під Windows. Це потужний та функціональний секвенсор з великою кількістю інструментів. У Linux Multimedia Studio дуже активне ком’юніті, а це означає великий вибір можливостей, інструкцій та відповідей на всі питання!

Офіційний сайт: https://lmms.io

Linux Multimedia Studio - програми для створення музики завантажити

4. MadTracker

У MadTracker є цікава особливість – вбудований чат, який дозволяє швидко дізнатися відповіді на свої запитання. У програмі є широкосмуговий еквалайзер, мікшер, нормалізатор, нотний редактор та готові шаблони проектів. Вибір ефектів і плагінів не дуже великий, але частину можна докупити окремо.

Офіційний сайт: https://www.madtracker.org

MadTracker - програми для створення музики завантажити

5. NanoStudio

Англомовна програма для новачків дозволяє освоїти ази створення музики та визначитись, наскільки тобі це цікаво. У неї досить скромні можливості – лише семпли та віртуальний синтезатор. Натомість у програмі багато зручних підказок для початку роботи.

Офіційний сайт: https://www.blipinteractive.co.uk/…

NanoStudio - програми для створення музики завантажити

6. MuLab

Напівпрофесійна програма підійде музикантам-початківцям, які хочуть створювати свою музику. Але при цьому вона не підходить для повноцінного відомості та майстерингу. Зате всередині MuLab – величезна кількість семплів та ефектів.

Офіційний сайт: http://www.mutools.com

MuLab - програми для створення музики завантажити

Платні програми для створення музики

Коли безкоштовного функціоналу вже не вистачає, саме час задуматися про нові горизонти. Платні програмипропонують більше можливостей та підходять для професіоналів!

1. MAGIX Music Maker

Багатофункціональна програма підтримує різні формати, пише звук із будь-яких джерел і дозволяє легко завантажувати проекти в інтернет. В наявності більше 2 тисяч лупів та ефектів, альтернативи для синтезатора та драм-машини. MAGIX Music Maker має безкоштовну пробну версію на 30 днів.

Офіційний сайт: https://www.magix.com

MAGIX Music Maker - програми для створення музики завантажити

2. Cubase

Повноцінна віртуальна студія вважається однією з найкращих на ринку для запису, створення та зведення музики. Cubase має величезний спектр можливостей і дуже простий інтерфейс. Є безкоштовний пробний період та кілька різних версій для покупки.

Офіційний сайт: https://steinberg.net/cubase/

Cubase - програми для створення музики завантажити

3. Mixcraft

Окрім того, що Mixcraft дозволяє створювати музику, в ній є вбудований редактор відео. Програма локалізована російською мовою, хоч і не зовсім вдало.Зате можна працювати з необмеженою кількістю доріжок, зводити треки, імпортувати лупи, займатися мастерингом та обробляти звук як 64 bit.

Офіційний сайт: https://acoustica.com/mixcraft

Mixcraft - програми для створення музики завантажити

4. n-Track Studio

Любицька студія підтримує мультитрековий режим, може похвалитися великою кількістю ефектів та широким спектром робочих інструментів. У n-Track Studio є російськомовна версія, так що новачки та аматори легко освоїться. Істотний недолік лише один – відсутність повноцінного редактора.

Офіційний сайт: https://ntrack.com

n-Track Studio - програми для створення музики завантажити

5. Cakewalk Sonar

Найпопулярніша програма підходить для створення музики на всіх етапах: від першого акорду до майстерингу. Cakewalk Sonar має досить високі вимоги до системи і немає російської мови. Натомість є спеціальні інструменти для обробки вокалу, гітари та ударних, а ще можна підключати доповнення.

Офіційний сайт: http://www.cakewalk.com

Cakewalk Sonar - програми для створення музики завантажити

6. Studio One

Програма Studio One дорога, вимоглива та складна, але при цьому підходить для всіх професійних завдань. Тут є інструменти для створення музики, редагування доріжок, майстерингу, інтеграції ефектів та багато іншого.

Офіційний сайт: https://www.presonus.com

Studio One - програми для створення музики завантажити

7. Sibelius

Специфічна програма унікальна та орієнтована на інструментальні партії. Sibelius дозволяє емулювати звучання реальних інструментів, щоб потім синхронізувати їх із віртуальними. Замість клавіш можна підключити звичайну клавіатуру комп’ютера.

Офіційний сайт: https://www.avid.com/en/sibelius

Sibelius - програми для створення музики завантажити

8. Guitar Pro

Це ще одна спеціалізована програма, але цього разу для гітарного звуку.Guitar Pro має унікальний алгоритм емуляції звучання, який стане в нагоді при створенні музики або навчанні гри на гітарі.

Офіційний сайт: https://guitar-pro.com

Guitar Pro - програми для створення музики завантажити