14 найкращих програм для створення музики – завантажити

14 найкращих програм для створення музики

Щоб робити музику, не потрібні десятки інструментів та роки спеціальної освіти. З’являється все більше програм, які дозволяють запустити власну міні-студію на комп’ютері з нуля. Пропонуємо добірку з 14 найкращих програм для створення музики. Є як безкоштовні, так і платні варіанти – вибирай, що до вподоби!

Безкоштовні програми для створення музики

Якщо ти тільки починаєш освоювати нові навички або знаходишся у пошуках приємного хобі – тобі не потрібні складні дорогі програми. Цілком достатньо безкоштовних програм!

1. SunVox

Проста програма тільки здається застарілою через не найсучасніший дизайн. Натомість SunVox дозволять працювати з фільтрами та доріжками, зводити треки, записувати синтезатор. А освоїти принцип роботи програми допоможе російськомовний інтерфейс.

Офіційний сайт: https://warmplace.ru/soft/sunvox/

SunVox - програми для створення музики завантажити

2. DarkWave Studio

На відміну від багатьох безкоштовних програм для створення музики, DarkWave Studio підтримує VST-плагіни.У ній є повноцінний редактор, секвенсор, генератор нотних партитур та невеликий пакет ефектів. Інтерфейс англійською мовою, але дуже простий і зрозумілий інтуїтивно.

Офіційний сайт: https://www.experimentalscene.com/…

DarkWave Studio - програми для створення музики завантажити

3. Linux Multimedia Studio

Як не дивно, програма працює не лише під Linux, а й під Windows. Це потужний та функціональний секвенсор з великою кількістю інструментів. У Linux Multimedia Studio дуже активне ком’юніті, а це означає великий вибір можливостей, інструкцій та відповідей на всі питання!

Офіційний сайт: https://lmms.io

Linux Multimedia Studio - програми для створення музики завантажити