9 безкоштовних програм для монтажу відео – скачати

9 безкоштовних програм для монтажу відео

Іноді хочеться зробити власний домашній фільм, зберегти важливі сімейні події або просто розважитись кліпами за улюбленим серіалом. Зараз для цього є безліч інструментів, доступних та зрозумілих навіть новачкам. Пропонуємо 9 безкоштовних програм для монтажу відео – качай, порівнюй та вибирай!

1. DaVinci Resolve

Спочатку програму розробляли для корекції кольору та інших дрібних правок. Але вже давно він переріс у повноцінний відеоредактор, який покриває всі аматорські завдання. DaVinci Resolve має лише один відносний мінус – відсутність російськомовної версії.

Офіційний сайт: https://www.blackmagicdesign.com/…

DaVinci Resolve - Безкоштовні програми для монтажу відео

2. Lightworks

Як для безкоштовного відеоредактора, Lightworks напрочуд професійний і багатофункціональний. Він краще підійде тим, хто вже знайомий з азами монтажу, бо інакше буде складно освоїти інтерфейс.Доступні майже всі функції, які є в найпопулярніших платних програмах Adobe Premiere або Sony Vegas.

Офіційний сайт: https://www.lwks.com

Lightworks - Безкоштовні програми для монтажу відео

3. Shotcut

Універсальний кросплатформний редактор працює на Windows, OS X і навіть на Linux. Shotcut підтримує практично всі існуючі формати медіафайлів, дозволяє працювати з 4k-відео, робить захоплення екрану та камери. Програма має російську версію, багато додаткових опцій, але складне управління.

Офіційний сайт: https://www.shotcut.org

Shotcut - Безкоштовні програми для монтажу відео

4. Icecream Video Editor

За зрозумілий, хоч і скромний функціонал із російськомовним інтерфейсом Icecream люблять новачки. Ця програма для монтажу відео нагадує добре відомий платний Movavi, але не коштуватиме тобі жодної копійки. Можна працювати з титрами, ефектами, фільтрами та переходами.

Офіційний сайт: https://icecreamapps.com

Icecream Video Editor - Безкоштовні програми для монтажу відео