9 безкоштовних програм для монтажу відео – скачати

9 безкоштовних програм для монтажу відео

Іноді хочеться зробити власний домашній фільм, зберегти важливі сімейні події або просто розважитись кліпами за улюбленим серіалом. Зараз для цього є безліч інструментів, доступних та зрозумілих навіть новачкам. Пропонуємо 9 безкоштовних програм для монтажу відео – качай, порівнюй та вибирай!

1. DaVinci Resolve

Спочатку програму розробляли для корекції кольору та інших дрібних правок. Але вже давно він переріс у повноцінний відеоредактор, який покриває всі аматорські завдання. DaVinci Resolve має лише один відносний мінус – відсутність російськомовної версії.

Офіційний сайт: https://www.blackmagicdesign.com/…

DaVinci Resolve - Безкоштовні програми для монтажу відео

2. Lightworks

Як для безкоштовного відеоредактора, Lightworks напрочуд професійний і багатофункціональний. Він краще підійде тим, хто вже знайомий з азами монтажу, бо інакше буде складно освоїти інтерфейс.Доступні майже всі функції, які є в найпопулярніших платних програмах Adobe Premiere або Sony Vegas.

Офіційний сайт: https://www.lwks.com

Lightworks - Безкоштовні програми для монтажу відео

3. Shotcut

Універсальний кросплатформний редактор працює на Windows, OS X і навіть на Linux. Shotcut підтримує практично всі існуючі формати медіафайлів, дозволяє працювати з 4k-відео, робить захоплення екрану та камери. Програма має російську версію, багато додаткових опцій, але складне управління.

Офіційний сайт: https://www.shotcut.org

Shotcut - Безкоштовні програми для монтажу відео

4. Icecream Video Editor

За зрозумілий, хоч і скромний функціонал із російськомовним інтерфейсом Icecream люблять новачки. Ця програма для монтажу відео нагадує добре відомий платний Movavi, але не коштуватиме тобі жодної копійки. Можна працювати з титрами, ефектами, фільтрами та переходами.

Офіційний сайт: https://icecreamapps.com

Icecream Video Editor - Безкоштовні програми для монтажу відео

5. VideoPad

Цей домашній відеоредактор по праву називають професійним. Великий набір інструментів виходить за потреби новачків та підійде досвідченим користувачам. У VideoPad є російська мова, багато навчальних матеріалів та версії для різних операційних систем, включаючи Android та iOS.

Офіційний сайт: https://www.nchsoftware.com/videopad

VideoPad - Безкоштовні програми для монтажу відео

6. OpenShot Video Editor

Кросплатформний редактор не дуже хитромудрий, зате дуже зручний для новачків. В OpenShot не так багато функцій, але інтерфейс набагато простіше. Можна навіть працювати з поворотами, переходами та анімованими 3D-титрами.

Офіційний сайт: https://www.openshot.org

OpenShot Video Editor - Безкоштовні програми для монтажу відео

7. HitFilm Express

Програма за своєю структурою та функціоналом нагадує Adobe Premiere.Є платна версія, але навіть у безплатній вистачає ресурсів для повноцінної роботи з будь-якою кількістю доріжок. Май на увазі, що HitFilm Express не має російськомовноїверсії!

Офіційний сайт: https://fxhome.com/hitfilm-express

HitFilm Express - Безкоштовні програми для монтажу відео

8. VSDC Free Video Editor

У програмі багато професійних функцій, яких вистачить навіть для складних завдань. VSDC – відверто не найзручніший редактор, але його безкоштовні можливості можуть потягатися з дорогими професійними студіями.

Офіційний сайт: http://www.videosoftdev.com

VSDC Free Video Editor - Безкоштовні програми для монтажу відео

9. ivsEdits

У спеціалізованій програмі для нелінійного монтажу відео є хороша безкоштовна версія. У ній достатньо інструментів для повсякденних домашніх завдань, але обмежені формати збереження медіафайлів. ivsEdits дозволяє записувати та обробляти 3D Stereo, підтримує сторонні плагіни, працює з декількома камерами та в реальному часі.

Офіційний сайт: https://www.ivsedits.com

ivsEdits - Безкоштовні програми для монтажу відео