Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль від телефону

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль від телефону

Бує, що після спонтанної зміни пароля не вдається згадати вибрану комбінацію. А може телефон потрапив до рук допитливої ​​дитини? У будь-якому випадку доведеться розбиратися, як розблокувати iPhone, якщо забув пароль від телефону. Розповідаємо!

1. Як розблокувати стару модель iPhone (iPhone SE, iPhone 6s і раніше)

Вимкніть пристрій від комп’ютера, якщо він був підключений. Затисніть бічну або верхню кнопку, вимкни смартфон. Затисніть кнопку «Додому», підключи Айфон до комп’ютера і дочекайся, доки відкриється режим відновлення.

Виберіть пункт «Відновити», знайди свій пристрій і почекай, поки програма завантажить дані. Якщо резервної копії немає, виберіть пункт «Відновити». Але врахуй, що інформація та налаштування на телефоні не збережуться.

Як розблокувати iPhone SE або iPhone 6s, якщо забув пароль

2. Як розблокувати iPhone 7 та iPhone 7 Plus

Принцип дій той самий: спочатку вимкніть телефон бічною кнопкою.Але після цього замість кнопки «Додому» затисніть зменшення гучності, а вже тоді підключай Айфон до комп’ютера і чекай запуск режиму відновлення та відновлення.

Як розблокувати iPhone 7 та iPhone 7 Plus, якщо забув пароль

3. Як розблокувати нову модель iPhone (iPhone 8 і пізніші)

Щоб вимкнути телефон, затисніть бічну кнопку та один із регуляторів гучності. При підключенні до комп’ютера для запуску відновлення утримуй ту саму бічну кнопку. Виберіть резервну копію та відновіть дані.

Як розблокувати iPhone 8 або iPhone 10, якщо забув пароль

4. Створюйте резервні копії на iTunes

Щоб відновити дані Айфона, вони повинні зберігатися в хмарі. Тому рекомендуємо завжди створювати резервні копії навіть тим, хто точно впевнений, що ніколи не забуде пароль. Щоб відновити дані через iTunes, зайди в той обліковий запис, який використовуєш для входу в iPhone.

Вибери найактуальнішу резервну копію (зазвичай вона ж – найновіша). Вона може бути лише одна, і це теж нормально. Далі iTunes самостійно відновить усі дані та налаштування.

Майте на увазі, що після такої процедури телефону знадобиться до декількох годин, щоб відновитися повністю. Тож якщо одразу якихось даних не вистачає – почекай!

Резервні копії на iTunes - Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль

5. Відновлення iPhone через iCloud

Цей спосіб підходить навіть якщо ліміт спроб ввести пароль в Айфон вже вичерпаний. Авторизуйся в iCloud з того облікового запису, на який у телефоні налаштована функція Find My iPhone. Виконай пошук, виберіть пункт «Очистити» та підтверди.

Після операції програма зітре всі дані та налаштування з твого айфона. Так що готуйся попрощатися з нотатками та іншими дрібницями. Швидше за все, доведеться повністю перевстановити всі програми та заново зайти у всі сервіси. Але Айфоном знову можна буде користуватися!

Відновлення через iCloud - Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль