Як зняти захисне скло з телефону: 6 простих способів

6 способів, як легко зняти захисне скло з телефону

Ми всі звикли, що захисне скло захищає екран телефону від подряпин, інших механічних пошкоджень та ударів. Воно рівномірно перерозподіляє навантаження на всю поверхню, щоб послабити її, наскільки це можливо. Тому через щільне прилягання швидко зняти захист – справжнє випробування. Розповідаємо, як простіше це зробити та які підручні засоби тобі допоможуть!

1. Силіконові присоски

Скло на телефоні тримається не за рахунок клею, тому що в силу набуває електростатичне тяжіння. По суті, це той же принцип, за яким наелектризована тканина притягує до себе весь пил та сміття. Причому зчеплення між гладкими рівними поверхнями міцніше ніж двостороння клейка стрічка, на якій тримається сенсорний модуль.

Якщо край захисного скла вже почав відходити, то тобі вистачить звичайної силіконової присоски. Приклей її до цього кута так, щоб усередині утворився вакуум і вона щільно прилипла до поверхні. А потім починай акуратно тягнути, але не надто різко та сильно, щоб не відірвати екран замість скла.

Силіконові присоски - Як зняти захисне скло з телефону

2. Пластикова карта

Не підчіпуй захисне скло нігтем або особливо лезом ножа. У кращому разі у тебе нічого не вийде, а в найгіршому – ти зіпсуєш дисплей телефону. Подень захист старою банківською картою в одному кутку і проведи пластиком по всьому периметру, поступово просуваючись до центру. Якщо картка занадто товста, її можна підточити манікюрною пилкою або надфілем.

Пластикові картки хороші тим, що вони є досить великими, щоб зняти захисне скло по всій ширині. В іншому випадку через точковий вплив є ризик, що захист трісне і подряпає екран. Завжди вибирай найціліший кут, щоб випадково не заштовхати вглиб дрібні уламки.

Пластикова карта - Як зняти захисне скло з телефону