10 безкоштовних VPN програм для компютера

10 безкоштовних програм VPN для комп'ютера

Хтось втомився від нескінченних блокувань, а комусь потрібно скористатися сайтом, недоступним у рідній країні. Комусь не вистачає улюбленого стрімінгу, а хтось просто жадає трохи приватності та анонімності у безкрайньому інтернет-просторі. І всі ці запити легко вирішують спеціальні сервіси – ділимося 10 безкоштовними програмами VPN для комп’ютера!

1. TunnelBear

Сервіс TunnelBear заслужено вважається найкращим за високу швидкість та простоту. Можеш вибрати одну з 20 країн для підключення відразу після реєстрації та встановлення програми. Один обліковий запис дозволяє використовувати VPN на п’яти різних пристроях, хоч і з обмеженнями трафіку в 500 МБ.

Офіційний сайт: https://www.tunnelbear.com

TunnelBear - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

2. Browsec

Програма доступна у всіх можливих варіантах: додатком та розширенням, для будь-яких браузерів, для смартфонів. У безкоштовній версії Browsec обмежена швидкість, але її можна налаштувати, щоб вона автоматично включалася тільки при запуску певних сайтів.

Офіційний сайт: https://browsec.com

Browsec - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

3. Windscribe

Програму Windscribe можна використовувати лише на одному пристрої, зате ти отримаєш цілих 10 ГБ безкоштовного трафіку. Після нехитрих дій (наприклад, поділитися посиланням у Твіттері або запросити друзів) – цю кількість можна збільшити хоч удвічі.

Офіційний сайт: https://windscribe.com

Windscribe - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

4. hide.me

VPN-сервіс підтримує технологію P2P, коли кожен учасник одночасно є і сервером, і клієнтом. Тому стабільна робота hide.me практично не залежить від будь-яких зовнішніх факторів. На місяць користувачі одержують 2 ГБ трафіку.

Офіційний сайт: https://hide.me

hide.me - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

5.Hotspot Shield

Сервіс Hotspot Shield не дозволяє вибирати країну, через яку ти можеш підключитися. Але кожен день ти отримаєш 750 МБ, щоб користуватися ними з п’яти пристроїв. Для безпечної оплати в інтернеті програма сама підключається до VPN під час використання нової незахищеної мережі.

Офіційний сайт: https://www.hotspotshield.com

Hotspot Shield - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

6. NordVPN

Це платна програма, але має безкоштовний період і гарантію повернення коштів. NordVPN обов’язково заслуговує на увагу користувачів, спантеличених питаннями безпеки. Тут найкращі протоколи за критеріями військового класу.

Офіційний сайт: https://nordvpn.com

NordVPN - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

7. Speedify VPN

Назва Speedify говорить сама за себе – у цієї VPN-програми максимальна можлива швидкість. Обмеження з трафіку – 4 ГБ на перший місяць та по 1 ГБ, починаючи з другого. Зате можна також підключити до п’яти пристроїв і вибрати один із 30 серверів.

Офіційний сайт: http://speedify.com

Speedify - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

8. Avira Phantom VPN

Це розробка від творців однойменного антивірусу, яку дуже зручно використовувати з ним у тандемі. Щомісяця після реєстрації користувачі одержують 1 ГБ трафіку.

Офіційний сайт: https://www.avira.com/ru/free-vpn

Avira Phantom VPN - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

9. Betternet

Програма приваблює своєю простотою і підійде тим, хто нічого не розуміє на VPN і не хоче розбиратися. У неї зовсім маленький трафік – 500 МБ на місяць, але для перевірки соцмереж більше і не потрібно!

Офіційний сайт: https://www.betternet.co

Betternet - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

10. Proton VPN

У Proton VPN немає обмежень щодо трафіку, що й приваблює користувачів. Але є кілька інших нюансів: програма підтримує лише один пристрій та не підтримує стрімінги.

Офіційний сайт: https://protonvpn.com

Proton VPN - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера