10 безкоштовних VPN програм для компютера

10 безкоштовних програм VPN для комп'ютера

Хтось втомився від нескінченних блокувань, а комусь потрібно скористатися сайтом, недоступним у рідній країні. Комусь не вистачає улюбленого стрімінгу, а хтось просто жадає трохи приватності та анонімності у безкрайньому інтернет-просторі. І всі ці запити легко вирішують спеціальні сервіси – ділимося 10 безкоштовними програмами VPN для комп’ютера!

1. TunnelBear

Сервіс TunnelBear заслужено вважається найкращим за високу швидкість та простоту. Можеш вибрати одну з 20 країн для підключення відразу після реєстрації та встановлення програми. Один обліковий запис дозволяє використовувати VPN на п’яти різних пристроях, хоч і з обмеженнями трафіку в 500 МБ.

Офіційний сайт: https://www.tunnelbear.com

TunnelBear - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

2. Browsec

Програма доступна у всіх можливих варіантах: додатком та розширенням, для будь-яких браузерів, для смартфонів. У безкоштовній версії Browsec обмежена швидкість, але її можна налаштувати, щоб вона автоматично включалася тільки при запуску певних сайтів.

Офіційний сайт: https://browsec.com

Browsec - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

3. Windscribe

Програму Windscribe можна використовувати лише на одному пристрої, зате ти отримаєш цілих 10 ГБ безкоштовного трафіку. Після нехитрих дій (наприклад, поділитися посиланням у Твіттері або запросити друзів) – цю кількість можна збільшити хоч удвічі.

Офіційний сайт: https://windscribe.com

Windscribe - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера

4. hide.me

VPN-сервіс підтримує технологію P2P, коли кожен учасник одночасно є і сервером, і клієнтом. Тому стабільна робота hide.me практично не залежить від будь-яких зовнішніх факторів. На місяць користувачі одержують 2 ГБ трафіку.

Офіційний сайт: https://hide.me

hide.me - Безкоштовні VPN програми для комп'ютера