Як швидко заснути за 1 хвилину, якщо не спиться

Як швидко заснути за 1 хвилину, якщо не спиться?

Стреси, перевтома, постійна метушня – в результаті годинами крутишся в ліжку. А наступного дня ходиш, наче з тебе вичавили всі соки. Досить це терпіти! Ми зібрали 12 простих та ефективних способів, як швидко заснути буквально за 1 хвилину, навіть якщо не хочеться спати!

1. Закрий штори та відкрий вікно

Для міцного та здорового сну організму потрібна темрява, а також прохолода. Навіть якщо тобі подобається вигляд нічних вогнів, він навряд чи до вподоби твоїй нервовій системі. А нестача свіжого повітря заважає не тільки швидко заснути, але й не дає потім легко прокинутися.

Закрий штори та відкрий вікно - Як швидко заснути за 1 хвилину

2. Зроби коротку розминку

Йдеться не про повноцінне спортивне тренування, так що не потрібно одягати спортивну форму і розстеляти килимок. Досить хоча б трохи нахилятися, поприсідати або просто потягтися. Є багато програм із спеціальними комплексами легких вечірніх розтяжок для міцного сну.

3. Дихай правильно

Найпоширеніший метод – це дихання на рахунок.Ляж зручніше і розслабся, потім перевір, щоб кінчик язика знаходився за верхніми передніми зубами. Видихни повітря ротом і вдихай носом, відраховуючи до 4. Затримай дихання на рахунок 7 і після цього повільно видихни ротом, рахуючи до 8. Повтори весь цикл 4-7-8 до п’яти разів.

4. Моргай навпаки

Під час неспання ми тримаємо очі відкритими і моргаємо, щоб їх зволожити. Тут все навпаки: опусти повіки, повільно порахуй до 10, розплющ очі і швидко закри їх знову. Поступово збільшуй інтервал, доки не заснеш.

Моргай навпаки - Як швидко заснути за 1 хвилину

5. Закочуй очі

Вважається, що найприродніше становище під час сну – це коли очні яблука закочуються за повіки. Спробуй зробити це навмисне і затриматися в такому стані. Ти здивуєшся, але цей спосіб справді допомагає дуже швидко заснути!