Перманентний макіяж брів. Догляд після процедури, що можна, що не можна

Після процедури потрібно ретельний і правильний догляд. Варто звернути особливу увагу на перші години – в цей час йде процес загоєння, утворення скоринки, яка потребує певних заходах.

Перманентний макіяж брів — результати

Дуже багато залежить і від пори року, коли був зроблений макіяж – існують деякі відмінності в догляді і про це потрібно знати.

Перманентний макіяж брів: догляд після процедури

Після проведення татуажу дівчат і жінок часто хвилюють такі питання:

  • як умиватися після процедури;
  • які засоби використовувати після макіяжу;
  • що робити при появі набряку;
  • користуватися декоративною косметикою чи ні.

Щоб процес загоєння йшов як потрібно, необхідно розглянути всі ці питання більш докладно. Від правильно організованого відходу буде залежати кінцевий результат перманентного макіяжу, який проявляється приблизно через місяць.

Правила догляду за бровами в перші години після процедури

Техніка виконання татуажу передбачає наступні дії: вибір кольору і форми брів, промальовування звичайним контурним олівцем, потім накладання знеболювальною мазі на відповідні галузі та введення самого барвника за допомогою акупунктури.

Перманентний макіяж брів: догляд після процедури, загоюють препарати — про це необхідно знати, щоб не нашкодити своїм бровам.

Природно, після цього може з’явитися невелика припухлість або почервоніння шкірних покривів, а татуювання виглядати більш яскравим кольором.

Відразу після заходу майстер ватною паличкою завдає стерильний вазелін на зону татуажу.

Це часті наслідки будь-яких косметичних процедур, не тільки таких, як перманентний макіяж брів, а правильний догляд після процедури за дермою в перший час допоможе швидше відновитися і зробить шкіру м’якою і шовковистою, поверне бордюрах колишню бархатистість.

Не варто хвилюватися. Неприємні прояви пройдуть протягом доби. Барвник закріпиться під шкірою, і колір стане більш природним.

Відразу після заходу майстер ватною паличкою завдає стерильний вазелін на зону татуажу. Це потрібно для того, щоб закрити ранову поверхню від бруду, пилу, проникнення мікробів. Забороняється терти оброблені місця руками або жорстким рушником.

 

Вдома не заважає подбати про бровках більш якісно. Якщо сочилася сукровиця, акуратно, м’якою серветкою, просоченою зволожуючим засобом (без спирту), треба її прибрати. Рекомендується промочувати легкими рухами, не розтираючи і не натискаючи. Після – обробити чутливі місця загоюючими мазями.