Татуаж брів. Після процедури і через місяць – результати процедури

Як виглядають брови відразу після процедури татуажу

Нерідко відразу після перманентного татуажу брів клієнток косметичного салону залишаються незадоволеними результатом проведеної процедури, так як він істотно відрізняється від бажаного і цьому факту є свої причини.

Безпосередньо відразу після татуажу брів їх форма виявляється не такою витонченою, а товщина і колір може спочатку засмутити. Але не варто засмучуватися! Це цілком нормальний ефект для початкового етапу.

Якщо після процедури татуажу брів не влаштовує отриманий колір, виправити це можна через місяць, під час корекції

Слід пам’ятати, що перманентний татуаж брів не дає миттєвого ефекту. Для того щоб брови придбали потрібну форму і колір, має пройти якийсь час для загоєння або, інакше кажучи, – брови повинні «перехворіти» і повністю відновитися.

Як правило, на процес загоєння татуажу брів після процедури йде приблизно 4 або 5 тижнів і через місяць можна його оцінити.

У період загоєння разом з корочками зникне зайва товщина. Колір брів теж зміниться, так як пігмент проявляється не відразу.

Не варто забувати також, що перманентний макіяж, як і будь-яка операція, викликає поверхневий набряк, з-за чого форма брів може спотворюватися і для повного відновлення також потрібен час.

Зверніть увагу! Перед походом в косметичний салон обов’язково варто поцікавитися відгуками про рівень кваліфікації закладу і працюють там косметологів. Оцінити якість сервісу, дотримання санітарних норм, поцікавитися сертифікатами на надання косметологічних послуг.

Природні наслідки татуажу брів в перший тиждень після процедури

Перманентний татуаж брів – це пигментирование верхнього шару шкіри – епідермісу. Як і звичайне тату, ця процедура повинна пройти цілющий період, протягом якого виникають природні наслідки:

 • почервоніння і запалення шкіри;
 • набряк і свербіж;
 • виділення сукровиці;
 • поява кірочок;
 • надмірно насичений колір татуажу;
 • спотворення форми і розміру брів.

Зверніть увагу! Професійний, досвідчений косметолог перед процедурою татуажу обов’язково поцікавиться здоров’ям, наявними хронічними захворюваннями, станом крові та наявністю алергії, щоб уникнути ускладнень. Якщо будуть протипоказання, то процедура татуажу може бути скасована.

Ускладнення, що виникають після татуажу брів

Татуаж брів після процедури і через місяць, як правило, серйозних ускладнень не викликає, або за кількістю випадків вони дуже незначні.

До найбільш встречающемуся нагоди ускладнення можна віднести підвищену алергічну реакцію, як на сам барвний пігмент, так і на фізичний вплив (проколювання) шкірного покриву.

Найчастіше майстер татуажу рекомендує в таких випадках курс антигістамінних препаратів, які знімають цю проблему або зводять її до мінімуму.

Ускладнення можуть виникнути також від неправильного догляду за шкірою брів у перші дні після перманенту.

Недотримання гігієни, умивання хлорованою водою, вживання алкоголю і застосування декоративної косметики можуть викликати серйозне запалення, набряк і сильний свербіж. Наслідком цього, в подальшому, може стати неякісний татуаж з розмитими формами і неправильним відтінком.

Як доглядати за бровами у перші 7 днів після татуажу

Татуаж брів відразу після процедури і протягом першого тижня потребує постійного догляду, щоб через місяць отримати позитивні результати.

У перші кілька днів на шкірі брів, схильною татуажу, з’являється сукровиця, яку потрібно дуже акуратно змивати нейтральним милом (краще дитячим), підсушувати рушником, м’яким промоканием і змащувати кремом для загоєння.

Надалі, коли сукровиця буде підсихати, на шкірі брів з’являються скоринки. Скоринки категорично не можна віддирати! В іншому випадку можна занести інфекцію, зробити ранки і буде порушена рівномірність фарбування брів.

Скоринки необхідно змащувати кремами «Пантенол», «Бепантен» або «Солкосерил», які сприяють активному загоєнню шкіри брів і володіють антибактеріальною дією. У перший період часу для пом’якшення рекомендується наносити на шкіру брів мигдальне, персикове або кунжутне масло.

Важливо пам’ятати! У період загоєння, протягом декількох днів після перманентного макіяжу, слід утриматися від прийому гарячих ванн, відвідувань парилень і саун, а також купання у відкритих водоймах і басейнах з хлорованою водою.

Всі види впливу на шкіру обличчя в цей період часу повинні бути зведені до мінімуму.

Що відбувається з бровами через тиждень після процедури

Через тиждень після процедури, за умови правильного догляду, повинен зійти набряк і почервоніння навколо ліній татуажу.

Скоринки в кінці першого тижня починають відпадати і видно попередній результат перманентного макіяжу.

Колір брів ще остаточно не виявлено, але можна побачити рівномірність фарбування брів по їх довжині. Якщо набряк зійшов повністю, то форма брів, вигин і їх ширина вже чітко проглядаються.

У цей період часу йде активне загоєння поверхневого шару епідермісу, затягуються дрібні ранки, йде відновний процес.

Який подальший догляд необхідний бровам після татуажу

Щоб шкіра брів зажила остаточно, протягом місяця потрібно інтенсивний догляд та дотримання рекомендацій косметолога. Вони прості, але повинні виконуватися регулярно і неухильно:

 • Татуаж брів і після процедури, і через місяць вимагає дотримання гігієни. Щоб уникнути інфекції, шкіру області брів потрібно очищати лосьйонами (не спиртовими!), нейтральними тоніком або кип’яченою водою.

 • Ні в якому разі не терти брови рушником, а підсушувати, злегка промокаючи вологу.
 • Використовувати загоюють креми або мазі. У літній час обов’язково використовувати сонцезахисні креми, а взимку використовувати креми або мазі з вітамінами.
 • Захищати шкіру брів від надмірного тепла або холоду.
 • У період загоєння не можна користуватися косметикою, не можна підфарбовувати і вищипувати брови.

Що не можна робити в період загоєння після татуажу брів

Татуаж брів після процедури і через місяць припускає особливі рекомендації. Протягом тижня після татуажу категорично не рекомендується:

 • при появі скоринок – самостійно і насильно віддирати їх;
 • не рекомендується намагатися підфарбовувати або припудрювати брови;
 • забороняється без необхідності мочити брови, терти їх рушником і чіпати руками;
 • не рекомендується самостійно коригувати брови, вищипувати волоски, фарбувати коригувальним або косметичним олівцем;
 • у перші дні після татуажу слід уникати будь-яких термомеханічних і ультрафіолетових впливів на область тату;

 • рекомендується відмовитися від відвідувань сауни, парилки, солярію і пляжу;
 • при догляді за шкірою обличчя не рекомендується використання спиртових лосьйонів.

Будьте обережні! Татуаж брів після процедури і через місяць вимагає простих, але обов’язкових правил догляду. Не дотримання цих умов може викликати серйозне запалення і набряк шкіри в області татуажу, а надалі позначитися на якості всієї процедури в цілому і необхідності повторного микроблейдинга.

Як виглядають брови через місяць після татуажу

Через місяць після татуажу шкіра брів повністю відновлюється і тепер можна оцінити всю виконану роботу. До цього моменту стають очевидними і всі недоліки у виборі форми і кольору.

В ідеалі, якщо все вийшло так, як було задумано, то варто сказати велике спасибі майстру за добру роботу і отримати від нього консультацію, як довше зберегти брови в такому вигляді і обговорити графік коригувальних процедур.

Для стійкого ефекту потрібно ще 2 або 3 походу до косметолога, після чого брови залишаться такими ж, як через місяць після проведення тату, на довгий час.

Однак в окремих випадках, через місяць після процедури можуть виникнути небажані дефекти, які найкраще виправляти у свого майстра.

Дефекти татуажу брів після процедури, так і через місяць Можлива причина Як виправити Нерівномірність фарбування або непрокрашивание окремої ділянки 1. Неякісно проведена процедура

 

2. Похибки догляду в перші 10 днів після процедури Можна виправити після повного загоєння (через 4 тижні) в салоні майстер Занадто яскравий або занадто блідий колір (екзотичний колір) 1. Невірно підібраний тон

 

2. Неправильний догляд в перший тиждень після процедури Можна виправити після повного загоєння (через 4 тижні) в салоні майстер Несиметрична або неприйнятна форма брів 1. Невірно підібрана форма брів

 

2. Непрофесіоналізм майстра Можна виправити після повного загоєння (через 4 тижні) в салоні майстер

Догляд за бровами по закінченню місяця після татуажу

По закінченню місяця після татуажу брів так само необхідно доглядати. Щоб контури брів не були розмазаними і колір був стійким, періодично, у міру необхідності, рекомендується:

 • Депіляція (вищипування пінцетом) відрослих волосків, які з’явилися за межами форми пігменту.
 • Підстригання ножицями довгих волосинок по всій довжині брови.
 • Підфарбовування брів. Через деякий час пігментна фарба буде вицвітати, тому підфарбовування потрібно для рівномірності кольору.
 • У зимовий час року для догляду рекомендується використовувати вітамінізовані креми, а влітку – сонцезахисні креми для захисту кольору.
 • Корекція татуажу в косметичному салоні.
 • Цікавий факт! Якість перманентного макіяжу прямо залежить від типу шкіри. На сухій шкірі татуаж виходить більш насичений і тримається значно довше, ніж на жирної або комбінованої шкіри обличчя. При проведенні процедури татуажу, ця обставина обов’язково повинна враховуватися.

  Коли необхідно робити першу корекцію

  У більшості випадків через деякий час після татуажу необхідно зробити корекцію брів, так як ідеально все зробити відразу вдається дуже рідко.

  Це не говорить про те, що майстер був недостатньо професійний, просто після загоєння можуть залишитися або виникнути деякі похибки, які важко передбачити на першій процедурі. Все це можна виправити лише через час.

  Досвідчені майстри завжди порекомендують зробити корекцію, щоб проаналізувати сам результат процедури і ступінь загоєння шкіри брів після неї. Тому навіть якщо зовнішній вигляд брів здається ідеальним, корекцію все ж необхідно провести.

  Перша корекція брів проводиться після остаточного загоєння, приблизно через місяць після першої процедури.

  На цей момент поверхневий шкірний покрив в області брів, як правило, повністю заживає і можна робити додаткові дії без ризику занести інфекцію і зробити нові ранки.

  Зверніть увагу! Перманентний тату-макіяж при різних умовах може протриматися від 1 року до 10 років. Якщо є необхідність його видалити, то це можна зробити в косметичному салоні лазером, 5 або 6 процедурами.

  Останнім часом процедура татуажу брів стала дуже популярною серед жінок будь-якого віку, так як вирішує кілька проблем відразу – виглядати красиво і доглянуто, заощадити час на щоденному макіяжі і бути «на висоті» у будь-яку хвилину.

  Як і за який період гояться брови після процедури татуажу?

  Як виглядають брови через місяць після татуажу: