20 найкращих аніме, які варто подивитися кожному

20 найкращих аніме, які варто подивитися кожному

Було дуже нелегко вибрати серед десятків жанрів та тисяч найменувань 20 найкращих аніме, які обов’язково варто подивитися кожному. Але, здається, ми впоралися! У списку навмисне немає найпопулярніших довгобудів, на кшталт «Наруто» або «Ван Піса», де рахунок йде на сотні серій. Але є цікаві та дуже різноманітні серіали та повнометражні мультфільми різних років.

1. Паразит: Вчення про життя (2014)

Живі істоти у всьому світі заражені невідомими паразитами, які намагаються захопити тіло носія. Головному герою вдалося уникнути повного контролю, і йому доводиться якось шукати спільної мови з непроханим гостем. Такий собі Віднем на японський манер.

Паразит Вчення про життя - Найкращі аніме

2. П’ять сантиметрів за секунду (2007)

Це повнометражна робота справжнього майстра Макото Сінкая, який славиться повною відсутністю типових штампів та дивовижним опрацюванням фонів. Аніме охоплює три історії та понад десять років життя головного героя.

П'ять сантиметрів на секунду - Найкращі аніме

3. Ковбой Бібоп (1998)

У не такому віддаленому постапокаліптичному майбутньому на Землі майже не залишилося життя, а людство розселилося по всьому космосу. Екіпаж корабля «Бібоп» борознить зоряні простори в гонитві за злочинцями.

Ковбой Бібоп - Найкращі аніме

4. Пожиратель душ (2008)

Для перемоги над демоном Кишином Бог Смерті створює Академію, де навчаються Володарі та їхня майбутня Зброя. Їхнє завдання – зупинити кінець світу, якого прагне Кишин та його послідовники.

Пожирач душ - Найкращі аніме

5. Атака титанів (2013)

Людство майже повністю знищене і ховається від загрози за трьома стінами. Якось із зовнішнього боку приходить лихо – гігантські титани. Але хто вони й звідки?

Атака титанів - Найкращі аніме