20 найкращих пригодницьких фільмів, які виглядають на одному подиху

20 кращих пригодницьких фільмів, які виглядають на одному подиху

Вони змушують співпереживати героям, мріяти про подорожі, захоплюватися подвигами та просто не дають відірватися від екранів. Лови 20 найкращих пригодницьких фільмів, які скрасять сімейний вечір, ранок вихідного дня або посиденьки з друзями!

1. Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега (1981)

На першому місці просто не міг виявитися інший фільм. Археолог Індіана Джонс (Харрісон Форд) відважно долає всі пастки та небезпеки у пошуках стародавнього храму та золотого ідола.

Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега (1981)

2. Неймовірне життя Уолтера Мітті (2013)

Уолтер Мітті (Бен Стіллер) відповідає за ілюстрації в журналі і йому загрожує звільнення. Його єдиний шанс – знайти унікальний знімок Шона О’Коннела (Шон Пенн), якого чомусь не опинилося у надісланих негативах. Волтер чекає фантастичну подорож.

Неймовірне життя Уолтера Мітті (2013)

3. Лара Крофт: Розкрадача гробниць (2001)

Лара Крофт (Анджеліна Джолі) бореться з роботом у єгипетській гробниці за картку пам’яті із секретними даними. Тим часом починає Парад планет і суспільство Ілюмінатів має встигнути знайти таємничий артефакт.

Лара Крофт: Розкрадача гробниць (2001)

4. Цар скорпіонів (2002)

Найманець Метаєс (Дуейн Джонсон) повинен убити провидця, але він навіть не уявляв, що їм виявиться прекрасна жінка. Кассандрі вдається переконати свого царя Мемнона, що Матаєс нічого не винні загинути від його руки. Але Мемнон знаходить інше рішення…

Цар скорпіонів (2002)

5. Мумія (1999)

Американський капітан Рік О’Коннелл (Брендан Фрейзер) та бібліотекар Іві Карнахан (Рейчел Вайс) розшукують місто мертвих. По необачності Іві читає вголос кілька сторінок містичної книги, і цим пробуджує мумію жерця Імхотепа.

Мумія (1999)