Зачіски на кожен день на середнє волосся: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на середнє волосся: 20 ідей

Хвостик, коса чи мальвінка – які ще швидкі та прості зачіски на кожен день існують у природі? Насправді, варіантів набагато більше, ніж здається. І ми вже готові поділитися 20 чудовими ідеями на середнє волосся! Є укладання коротше, а є – довше, так що все для тебе!

1. Найпростіший пучок

Поділи волосся навпіл, зав’яжи половини слабким вузлом, обмотайте навколо кінці і зафіксуй невидимками. Найкраще така зачіска виходить саме на середній довжині, інакше пучок буде надто важким і почне з’їжджати вниз.

Найпростіший пучок - Зачіски на кожен день на середнє волосся

2. Пучок із косами

Якщо у тебе густе пишне волосся трохи довше за кару – це твій вибір. Заплети з двох сторін по скронях дві коси, а ззаду за допомогою маленької гумки скрути акуратний валик. Оберни його косами замість шпильки і зафіксуй їх невидимками.

Пучок з косами - Зачіски на кожен день на середнє волосся

3. Недбалі завитки

Щоб досягти ефекту мокрого недбалого волосся, ніби щойно з моря, тобі знадобиться сольовий спрей. Він обтяжує і надає ту саму текстуру, яку всі так люблять. Ще один спосіб – довше пом’яти руками з гелем або пінкою ще вологе волосся після миття.

Недбалі завитки - Зачіски на кожен день на середнє волосся

4. Обід зверху

Може здатися, що зробити такий обід самостійно проблематично, але це не так – просто спробуй! Головне – вплітати волосся з чола тонкими пасмами та щоразу випускати попередню назад. Пару тренувань і така повсякденна зачіска займе в тебе не більше десяти хвилин!

Обідок зверху - Зачіски на кожен день на середнє волосся

5. Три пучки

Для такої химерної зачіски зовсім не обов’язкова довжина, як на фото – твоє волосся може бути коротшим.Це хороший варіант для густого та важкого волосся – і тоді валики на невидимках вийдуть ефектними та об’ємними. А заразом не будуть розплітатися і сповзати під своєю вагою.

Три пучки - Зачіски на кожен день на середнє волосся

6. Коса убік

Якщо тобі набридло волосся, яке постійно лізе в очі, заплети передню частину в скошену косу. Плети її не тугою і колоском відводь у бік до скроні, а потім закріпи шпилькою. За бажання можеш зібрати всі вільні кінці в хвіст позаду.

Коса на бік - Зачіски на кожен день на середнє волосся

7. Об’ємна мальвинка

Замість того, щоб заколювати пасма ззаду великою шпилькою, можна надати зачісці додатковий обсяг. Розділи чубок зверху на три частини та оберни однієї бічної. А зверху надай недбалості, не перетягуючи та випускаючи окремі пасма.

Об'ємна мальвінка - Зачіски на кожен день на середнє волосся

8. Елегантний пучок хвилею

Щоб зробити гарнухвилю, як у старих фільмах, доведеться добре випрямити волосся. Відокремили збоку по скроні досить широке пасмо, а решту закрути в класичний пучок. Не перетягуючи, легкою спадаючою хвилею заведи пасмо назад, оберни навколо і зафіксуй.

Елегантний пучок хвилею - Зачіски на кожен день на середнє волосся

9. Об’ємний хвіст із вузлами

Для такого хвоста підійде будь-яка довжина, за якої ти можеш розділити волосся на три рівні та зв’язати у хвости. Кожен хвіст спочатку переверни в петлю, а потім одягай у попередній, з кожним кроком спускаючись нижче.

Об'ємний хвіст з вузлами - Зачіски на кожен день на середнє волосся

10. Канатний джгут

Така зачіска підійде для гладкого прямого волосся, яке не схильні занадто плутатися. Розділи їх на пасма з обох боків голови і зав’язуй слабким вузлом один під одним. Від довжини твого волосся залежить лише довжина джгута.

Канатний джгут - Зачіски на кожен день на середнє волосся

11. Обідок з пучком

Стильна та проста повсякденна зачіска підійде любителям недбалості та всюдисущих пучків. Збоку заплети волосся вздовж скроні в широку і вільну кіску-колосок. А ззаду підбери всі вільні хвости в розпатланий пучок дуже тонкою гумкою.

Обідок з пучком - Зачіски на кожен день на середнє волосся

12. Хвіст без гумки

Для швидкого та красивого хвоста на кожен день відділи та стягни частину, як на мальвінку. Бокові частини, що залишилися, розділи на тонкі пасма і по черзі обертай ними хвіст. Залишиться тільки добре закріпити всю конструкцію знизу.

Хвіст без гумки - Зачіски на кожен день на середнє волосся

13. Мальвінка з локонами

Якщо ти віддаєш перевагу локонам, але не любиш, коли вони лізуть в очі – це твій варіант. Розділи верхню частину на три пасма і переплети їх, ніби починаєш кіску – тільки дуже легко і лише один раз.

Мальвінка з локонами - Зачіски на кожен день на середнє волосся

14. Обід на всю голову

Щоб навчитися робити таку зачіску щодня, доведеться трохи потренуватися. По суті, тобі потрібно заплести дві однакові кіски з боків і з’єднати їх ззаду, як на мальвінку. Але якщо не вистачає довжини, батоги такі ж коси колоском, підхоплюючи все нові прядки.

Обідок на всю голову - Зачіски на кожен день на середнє волосся

15. Пучок із двох хвостів

Відділи середню частину волосся більше, стягни тонкою гумкою і загорни. З’єднай ззаду бічні пасма, стягни окремо і просмикни в першу частину. Закрути джгут, закріпи, а для легкої недбалості випусти окремі прядки. Це ще один дуже простий та класичний варіант на середню довжину.

Пучок із двох хвостів - Зачіски на кожен день на середнє волосся

16.Асиметричний хвіст із косою

Приклад зачіски показаний на довгому волоссі, але середньої довжини тобі більш ніж вистачить. Головне,щоб вдалося заплести ззаду кіску і її було достатньо на один оберт навколо хвоста. Поклади зачіску в бік, щоб вона виглядала ще цікавіше.

Асиметричний хвіст з косою - Зачіски на кожен день на середнє волосся

17. Романтичний пучок із гумкою

Зав’яжи середню частину волосся ззаду в скручений спіральний бублик. З кожного боку по черзі бери тонкі пасма, обертай кругом і ховай кінці під гумку. Пасма, які не дотягнуться, можеш трохи підкрутити, щоб вони красиво обрамляли обличчя.

Романтичний пучок з гумкою - Зачіски на кожен день на середнє волосся

18. Бант

Для красивого об’ємного банта потрібне волосся трохи довше, але головне – об’єм. Відділи дві пасма з боків, стягни їх у бублик і розведи в різні боки. Витягни знизу ще одне тонке пасмо і оберни середину бублика, щоб сформувати бант.

Бант - Зачіски на кожен день на середнє волосся

19. Хвилястий хвіст

Тобі знадобиться кілька тонких непомітних гумок, які не порвуться і не зісковзуватимуться. Поділи волосся на пасма, бери по дві, і стягуй хвіст, потовщуючи його з кожним сегментом. Довжина хвоста залежить від того, якою довжиною твоє волосся – він може бути набагато коротшим.

Хвилястий хвіст - Зачіски на кожен день на середнє волосся

20. Грецький пучок

Такий витончений та легкий пучок підійде не тільки на кожен день, а й стане чудовою святковою зачіскою. А знадобиться лише тонкий еластичний обідок на голову. Заправ волосся кінцями під нього, закрути вгору і підхопи невидимками.

Грецький пучок - Зачіски на кожен день на середнє волосся