Зачіски на кожен день на середнє волосся: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на середнє волосся: 20 ідей

Хвостик, коса чи мальвінка – які ще швидкі та прості зачіски на кожен день існують у природі? Насправді, варіантів набагато більше, ніж здається. І ми вже готові поділитися 20 чудовими ідеями на середнє волосся! Є укладання коротше, а є – довше, так що все для тебе!

1. Найпростіший пучок

Поділи волосся навпіл, зав’яжи половини слабким вузлом, обмотайте навколо кінці і зафіксуй невидимками. Найкраще така зачіска виходить саме на середній довжині, інакше пучок буде надто важким і почне з’їжджати вниз.

Найпростіший пучок - Зачіски на кожен день на середнє волосся

2. Пучок із косами

Якщо у тебе густе пишне волосся трохи довше за кару – це твій вибір. Заплети з двох сторін по скронях дві коси, а ззаду за допомогою маленької гумки скрути акуратний валик. Оберни його косами замість шпильки і зафіксуй їх невидимками.

Пучок з косами - Зачіски на кожен день на середнє волосся

3. Недбалі завитки

Щоб досягти ефекту мокрого недбалого волосся, ніби щойно з моря, тобі знадобиться сольовий спрей. Він обтяжує і надає ту саму текстуру, яку всі так люблять. Ще один спосіб – довше пом’яти руками з гелем або пінкою ще вологе волосся після миття.

Недбалі завитки - Зачіски на кожен день на середнє волосся

4. Обід зверху

Може здатися, що зробити такий обід самостійно проблематично, але це не так – просто спробуй! Головне – вплітати волосся з чола тонкими пасмами та щоразу випускати попередню назад. Пару тренувань і така повсякденна зачіска займе в тебе не більше десяти хвилин!

Обідок зверху - Зачіски на кожен день на середнє волосся

5. Три пучки

Для такої химерної зачіски зовсім не обов’язкова довжина, як на фото – твоє волосся може бути коротшим.Це хороший варіант для густого та важкого волосся – і тоді валики на невидимках вийдуть ефектними та об’ємними. А заразом не будуть розплітатися і сповзати під своєю вагою.

Три пучки - Зачіски на кожен день на середнє волосся