Фарбування волосся Аіртач (60 фото) – що це, техніка виконання

Пофарбування волосся Аіртач: що це, техніка виконання (60 фото)

Новомодне фарбування аіртач дає найприродніший і м’який результат. Воно балансує на тонкій межі між однотонним фарбуванням та створенням плавного градієнта. До певної міри його можна назвати просунутим, але при цьому дуже природним омбре.

Що таке аіртач?

Саме поняття «AirTouch» буквально перекладається як «дотик повітря», і це повністю описує техніку. Потужний фен акуратно видує короткі волоски, за рахунок чого вони залишаються не фарбовані.

Аіртач вибирають дівчата, які хочуть зберегти природний колір, але зробити його свіжішим і глибшим. Тут немає помітної розтяжки чи градієнта. Залежно від світла і того, під яким кутом ти дивишся на зачіску, іноді здається, що волосся зовсім однотонне.

Аіртач ідеально підходить, якщо хочеться зробити плавний перехід для відростання коріння. Це найкраща техніка для делікатного фарбування рідного незайманого волосся. Вона ж підходить, щоб приховати наслідки невдалої розтяжки або омбре. Завдяки плавному переходу її не потрібно постійно оновлювати та підфарбовувати.

Що таке аіртач?

Фарбування волосся різної довжини

Аіртач – це не якась специфічна магія, а просто сучасніший і щадний метод. Так що довжина волосся тут не має значення!

Аіртач на коротке волосся

Власниці коротких стрижок знають, як швидко вони відростають. І як складно підтримувати не лише форму, а й колір. Аіртач повністю вирішує цю проблему, приховуючи коріння за плавним переходом.

Аіртач на коротке волосся
Аіртач на коротке волосся

Аіртач на середнє волосся

Аіртач на середню довжину добрий тим, що тут можна вже більше поекспериментувати з відступом від коріння. А ще він дуже стильно виглядає і на гладкому волоссі, і на кучері.

Аіртач на середнє волосся
Аіртач на середнє волосся