Весільні зачіски на довге волосся – 20 красивих ідей (фото)

Весільні зачіски на довге волосся: 20 ідей

Вибір ідеальної весільної зачіски – такий самий складний та відповідальний процес, як пошуки вбрання. Особливо, якщо у тебе довге волосся – тоді кількість варіантів практично безмежна! Ми вже підібрали 20 цікавих рішень, щоб допомогти тобі з ідеями та натхненням!

1. Ніжна весільна класика

Об’ємні весільні зачіски миттєво змінюються, якщо збирати їх із дрібних хаотичних локонів. Залиш попереду кілька недбалих пасм і підбери такі ж повітряні аксесуари.

Ніжна класика - Весільні зачіски на довге волосся

2. Об’ємна класика з діадемою

У тонкої святкової діадеми є дивовижна властивість візуально полегшувати найоб’ємніші та наймасивніші зачіски. А саме такими виходять високі укладання, якщо ти хочеш повністю зібрати довге волосся.

Об'ємна класика з діадемою - Весільні зачіски на довге волосся

3. Зачіска принцеси з чубчиком

Така зачіска виглядає казково сама по собі, і прикраса з квітів лише посилює цей ефект. Навіть найоб’ємніша фата зверху впишеться органічно та доречно.

Зачіска принцеси з чубчиком - Весільні зачіски на довге волосся

4. Недбалий пучок з фатою

Не потрібно маскувати нескінченні шпильки та невидимки, якщо тонку довгу фату можна просмикнути крізь зачіску. Для цього ідеально підходить навмисне розпатланий пучок з локонами, що стирчать і випадають.

Недбалий пучок з фатою - Весільні зачіски на довге волосся

5. Пучок з асиметричною шпилькою

Великі шпильки та діадеми найчастіше кріплять або спереду, або ззаду рівно по пучку. Щоб зробити зачіску оригінальнішою, достатньо взяти заздалегідь асиметричну прикрасу та ще більше змістити її убік.

Пучок з асиметричною шпилькою - Весільні зачіски на довге волосся

6. Ефектні локони з начосом

Щоб уникнути неприємного ефекту, коли ззаду – розкішний об’єм, а зверху та з боків – ідеальна гладкість, використовуй легке начісування. Так можна підняти волосся на маківці, довгу чубок і бічні пасма.

Ефектні локони з начосом - Весільні зачіски на довге волосся