Весільні зачіски на довге волосся – 20 красивих ідей (фото)

Весільні зачіски на довге волосся: 20 ідей

Вибір ідеальної весільної зачіски – такий самий складний та відповідальний процес, як пошуки вбрання. Особливо, якщо у тебе довге волосся – тоді кількість варіантів практично безмежна! Ми вже підібрали 20 цікавих рішень, щоб допомогти тобі з ідеями та натхненням!

1. Ніжна весільна класика

Об’ємні весільні зачіски миттєво змінюються, якщо збирати їх із дрібних хаотичних локонів. Залиш попереду кілька недбалих пасм і підбери такі ж повітряні аксесуари.

Ніжна класика - Весільні зачіски на довге волосся

2. Об’ємна класика з діадемою

У тонкої святкової діадеми є дивовижна властивість візуально полегшувати найоб’ємніші та наймасивніші зачіски. А саме такими виходять високі укладання, якщо ти хочеш повністю зібрати довге волосся.

Об'ємна класика з діадемою - Весільні зачіски на довге волосся

3. Зачіска принцеси з чубчиком

Така зачіска виглядає казково сама по собі, і прикраса з квітів лише посилює цей ефект. Навіть найоб’ємніша фата зверху впишеться органічно та доречно.

Зачіска принцеси з чубчиком - Весільні зачіски на довге волосся

4. Недбалий пучок з фатою

Не потрібно маскувати нескінченні шпильки та невидимки, якщо тонку довгу фату можна просмикнути крізь зачіску. Для цього ідеально підходить навмисне розпатланий пучок з локонами, що стирчать і випадають.

Недбалий пучок з фатою - Весільні зачіски на довге волосся

5. Пучок з асиметричною шпилькою

Великі шпильки та діадеми найчастіше кріплять або спереду, або ззаду рівно по пучку. Щоб зробити зачіску оригінальнішою, достатньо взяти заздалегідь асиметричну прикрасу та ще більше змістити її убік.

Пучок з асиметричною шпилькою - Весільні зачіски на довге волосся

6. Ефектні локони з начосом

Щоб уникнути неприємного ефекту, коли ззаду – розкішний об’єм, а зверху та з боків – ідеальна гладкість, використовуй легке начісування. Так можна підняти волосся на маківці, довгу чубок і бічні пасма.

Ефектні локони з начосом - Весільні зачіски на довге волосся

7. Густі локони з діадемою

Якщо об’ємні великі локони – твоє улюблене та «коронне» укладання, не варто відмовлятися від неї і на свято. Весільний настрій легко задати красивою та урочистою діадемою з намистинами та стразами.

Густі локони з діадемою - Весільні зачіски на довге волосся

8. Етнічні контрасти з чубчиком

Тонкі локони хаотично переплітаються, ніби вони зібрані у вільну пишну косу.Яскраві великі квіти з намистинами надають легкого етнічного колориту, а ідеально пряма чубчик створює цікаву гру контрастів.

Етнічні контрасти з чубчиком - Весільні зачіски на довге волосся

9. Квіткове укладання

Живі квіти – одна з найкращих прикрас зачіски нареченої. Особливо яскраві великі пелюстки на тлі довгих і фактурних завитків. А ще під ними можна приховати дрібні огріхи або кілька основних фіксуючих шпильок.

Квіткове укладання - Весільні зачіски на довге волосся

10. Асиметрична зачіска з фатою

Дуже цікаво і свіжо виглядає класична довга зачіска, але трохи зміщена убік. Ефект ще більше підкреслює велика контрастна шпилька на чубчику з того ж боку.

Асиметрична зачіска з фатою - Весільні зачіски на довге волосся

11. Весільний хвіст

Навіть простий кінський хвіст перетвориться на ідеальну весільну зачіску, якщо грамотно надати йому об’єм та акуратно укласти локони. Замість звичайної гумки використовуй велику святкову шпильку.

Хвіст - Весільні зачіски на довге волосся

12. Весільна зачіска з пір’ям

Заколки та діадеми – аж ніяк не єдиний спосіб красиво оформити об’ємний пучок. У хід йде все: намисто, ланцюги, стрічки та мережива, квіти, пір’я, стрази – і ось твою зачіску можна розглядати безкінечно.

Зачіска з пір'ям - Весільні зачіски на довге волосся

13. Висока зачіска з чубчиком

Довге волосся ідеально підходить для класичних високих зачісок, адже дозволяє розгулятися. Зверху прикрась перехід діадемою – і рвана пряма чубчик зробить укладання сучаснішим.

Висока зачіска з чубчиком - Весільні зачіски на довге волосся

14. Об’ємний пучок із тонкими косами

Всі звикли до пучок з дрібних локонів, хаотично укладених на всі боки для об’єму. Але великі гладкі завитки виглядають нітрохи не гірше, особливо якщо розбавити їх тоненькими кісками.

Об'ємний пучок з тонкими косами - Весільні зачіски на довге волосся

15. Елегантна зачіска з фатою-накидкою

Якщо тобі не подобається звичайна фатинова фата, візьми елегантну вишиту накидку на всю голову. Під неї добре підходить не надто висока і досить туга зачіска, щоб образ не виглядав громіздким.

Елегантна зачіска з фатою-накидкою - Весільні зачіски на довге волосся

16. Об’ємний мінімалізм

Об’ємні зачіски не обов’язково повинні бути хаотичними, пишними і з завитками, що стирчать на всі боки. Якщо у тебе довге і густе пряме волосся, його можна заплести в такий об’ємний пучок-косу.

Об'ємний мінімалізм - Весільні зачіски на довге волосся

17.Коса замість діадеми

Якщо тобі подобається обсяг спереду, але ти не любиш стрази, намистини та просто великі аксесуари, використовуй свою головну прикрасу – довге волосся. Усього потрібно залишити кілька пасм і обплести голову об’ємною косою.

Коса замість діадеми - Весільні зачіски на довге волосся

18. Висока зачіска з поголеними скронями

Виголені віскі – аж ніяк не привід відмовлятися від ефектних високих зачісок на весілля. Але набагато стильніше і сучасніше замість локонів виглядає гладке об’ємне укладання із зачесаною вгору чубчиком.

Висока зачіска з поголеними скронями - Весільні зачіски на довге волосся

19. Весільна мальвінка з фатою

Найпростіша мальвінка перетворюється на розкішну весільну зачіску, якщо додати обсягу та накрутити пишні локони. Фату дуже зручно закріпити декоративною шпилькою, яка тримає бічні пасма.

Мальвінка з фатою - Весільні зачіски на довге волосся

20. Романтична недбалість

Якщо ти хочеш чогось легкого та простого, але водночас – святкового, це твій варіант.Нехай локони будуть трохи недбалими та різномастими, замість пучка – мальвінка, а довга чубчик химерно обплітає віскі.

Романтична недбалість - Весільні зачіски на довге волосся