20 найкращих фільмів про кілерів та найманих убивць

20 кращих фільмів про кілерів та найманих вбивць

Історія Леона та Матильди давно зайняла своє почесне місце на поличці з класикою. Але є й інші! Тримай 20 найкращих фільмів про кілерів та найманих убивць – від бойовиків до комедій, від фантастики до посилань до реальних подій!

1. Механік (2011)

Кіллер Артур Бішоп (Джейсон Стейтем) – розважливий, холоднокровний та дуже акуратний. Таких звуть “механіками”. Але нове завдання зачепило навіть його – треба забрати свого друга Гаррі (Дональд Сазерленд).

Механік - Найкращі фільми про кілерів та найманих убивць

2. Залягти на дно у Брюгге (2007)

Бос Гаррі (Рейф Файнс) відправляє найманих убивць ірландців Кена (Брендан Глісон) та Рея (Колін Фаррелл) позбавитися священика. Але на завдання вони випадково вбивають ще й хлопчика, тому змушені залягти на дно за указом Гаррі.

Залягти на дно у Брюгге - Найкращі фільми про кілерів та найманих убивць

3. Нічний рейс (2005)

Перед польотом Ліза Райзерт (Рейчел Макадамс) знайомиться з Джексоном Ріппнером (Кілліан Мерфі), який є її попутником. Тільки ось Ріппнер – терорист та вбивця, який має свої плани на дівчину.

Нічний рейс - Найкращі фільми про кілерів та найманих убивць

4. Джон Вік (2014)

Джон Вік (Кіану Рівз) – колишній кілер, який відійшов від справ після смерті дружини. Йозеф Тарасов (Алфі Аллен) з помічниками нападають на Джона, але вони гадки не мають, з ким зв’язалися.

Джон Вік - Найкращі фільми про кілерів та найманих убивць

5. Професіонал (1981)

Агент Жосслен Бомон (Жан-Поль Бельмондо) має усунути президента якоїсь африканської країни. Але в останній момент плани змінилися, і начальство видало Бомона владі африканської республіки.

Професіонал - Найкращі фільми про кілерів та найманих><noscript><img loading=