20 найкращих британських фільмів, які варто подивитися кожному

20 найкращих британських фільмів, які варто подивитися кожному

Багато хто вважає, що Великобританія – це лише манірність, строгість, погана погода і полуденний чай. Однак ця країна подарувала світові набагато більше цікавих та яскравих особливостей. Одна з них – чудовий кінематограф. Переконайтеся в цьому на особистому прикладі, звернувши увагу на 20 найкращих британських фільмів, які варто подивитися кожному!

1. Емма (2020)

Головна героїня начитана, відрізняється гострим розумом і кмітливістю, іронічним почуттям гумору та суворим переконанням, що вона бачить справжню суть людей. Дівчина вирішує стати «свахою» для оточуючих, хоча сама чи не клянеться, що ніколи не вийде заміж.

Емма - Найкращі британські фільми

2. Три секунди (2019)

У спробах виділити своє ім’я Піт Кослов (Юель Кіннаман) допомагає ФБР та бере участь в операціях. Під час однієї з них план зривається. Опинившись у гущавині небезпечних подій, герой розуміє, що поліція не збирається його рятувати.

Три секунди - Найкращі британські фільми

3. Гонка століття (2018)

Дональд Кроухерст (Колін Ферт) знаходиться на межі банкрутства. Щоб врятувати ситуацію, а заразом і здійснити давню мрію, чоловік приймає ризиковане рішення стати учасником перегонів яхт «Золотий глобус». Проходячи дистанцію, чоловік розуміє, що це не так легко, як йому здавалося, тому впадає в авантюру.

Гонка століття - Найкращі британські фільми

4. Дві королеви (2018)

Ставши монаршою особливою Францією, Марія Стюарт (Сірша Ронан) повертається до Шотландії. Тут їй належить не тільки проявитися як мудра королева, але ще й постаратися примиритися з двоюрідною сестрою Єлизаветою (Марго Роббі).

Дві королеви - Найкращі британські фільми

5. Код “Червоний” (2018)

У воєнні роки Джоан Стенлі (Джуді Денч) служила розвідником СРСР і видобувала стратегічно важливу інформацію у Великій Британії. Завдяки їй була запобігла Третя світова війна. Тепер жінка на пенсії та доживає тихі роки у невеликому селищі.Але одного разу в її двері стукають невідомі та оголошують про арешт героїні.

Код