20 найкращих іспанських фільмів, які не залишать нікого байдужим

20 кращих іспанських фільмів, які не залишать нікого байдужими

Не знаєш, чим можна зайнятися та що подивитися? Ми пропонуємо цікавий спосіб провести час – добірка найкращих іспанських фільмів. Ці комедії та мелодрами, трилери та жахи, фантастика та психологічні драми змусять тебе пережити цілу гаму емоцій!

1. Платформа (2019)

Горенг (Іван Массаге) опритомнів у камері високої вежі з численними поверхами, на кожному з яких знаходиться по два бранці. Щодня до ув’язнених опускається платформа з величезною кількістю їжі, що проходить крізь усю будову. Поки мешканці верхніх ярусів насичуються багатою їжею у необмеженій кількості, нижнім поверхам доводиться вмирати з голоду.

Наприкінці місяця всіх постояльців присипляють газом і рандомно переносять до інших камер. Той, хто міг безтурботно насолоджуватись десятками страв, тепер мріє про шматок черствого хліба. Горенг вирішує кардинально змінити ситуацію та зробити так, щоб їжа доїхала до нижніх ярусів. Але вежа виявляється чи не бездонною.

Платформа - Найкращі іспанські фільми

2.Біль та слава (2019)

У центрі сюжету – життя та спогади кінорежисера Сальвадора Майо (Антоніо Бандерас). Герой переживає творчу кризу і звертається до минулого, щоб наново переосмислити себе та улюблену справу. Можливо, саме прожиті роки стануть його натхненням.

Біль і слава - Найкращі іспанські фільми

3. Ангел (2018)

Це історія, заснована на біографії реального злодія та вбивці Карлоса Пуча (Лоренсо Ферро), який отримав прізвисько Ангел смерті через свою миловидну зовнішність. Це розповідь про повільне, але безперервне перетворення підлітка на справжнього серійного маніяка.

Ангел - Найкращі іспанські фільми

4. Хто співатиме (2018)

Дуже популярна співачка Ліла Кассен (Найва Німрі) стає жертвою нещасного випадку, через який втрачає пам’ять. Її шанувальниця Віолета (Ева Льорач) погоджується допомогти діві знову стати собою.

Хто співатиме - Найкращі іспанські фільми