20 найкращих фільмів про мафію та гангстерів

20 кращих фільмів про мафію та гангстерів

Перші фільми про злочинний світ стали дуже популярними, і з роками тренд тільки розвивається. Адже так цікаво поринути у зовсім іншу реальність, яка розростається паралельно з нашим повсякденним життям. Так що тримай 20 найкращих фільмів про мафію та гангстерів, які скрасять тобі не один вихідний!

1. Хрещений батько (1972)

Класика жанру від Френсіса Копполи, без якої цей список був би неповним. Історія Дона Корлеоне не потребує представлення, а грає його сам Марлон Брандо.

Хрещений батько - Найкращі фільми про мафію та гангстерів

2. Славні хлопці (1990)

Генрі Хілл (Рей Ліотта) все життя любить гангстерів і мріє стати одним із них. Він наймається хлопчиком на побігеньках, і незабаром його помічають місцеві шишки – Полі Сісеро (Пол Сорвіно) та Джиммі Конвей (Роберт Де Ніро).

Славні хлопці - Найкращі фільми про мафію та гангстерів

3. Чорна меса (2015)

Розв’яжемо список чим-небудь новіший, та ще й з Джонні Деппом у головній ролі. Ватажок злочинної банди Джеймс Уайті Балджер стикається з конкурентами, які загрожують благополуччю його сім’ї, але агент ФБР робить йому пропозицію, від якої неможливо відмовитися.

Чорна меса - Найкращі фільми про мафію та гангстерів

4. Якось в Америці (1984)

У гонитві за американською мрією Девід Ааронсон (Роберт Де Ніро) стає серйозним кримінальним авторитетом. Але добрі спонукання штовхають його на зраду своїх друзів.

Одного разу в Америці - Найкращі фільми про мафію та гангстерів

5. Відступники (2006)

Френк Костелло (Джек Ніколсон) бере під опіку юного Коліна Саллівана. І ось Колін (Мет Деймон) виростає і надходить до поліції штату. У ролях також знялися Леонардо Ді Капріо, Мартін Шин, Алек Болдуїн та Марк Волберг.

Відступники - Найкращі фільми про мафію та гангстерів

6. Обличчя зі шрамом (1983)

Тоні Монтана (Аль Пачіно) та Менні Рібера (Стівен Бауер) – кубинські емігранти, які починають працювати на наркобарона Френка Лопеса (Роберт Лоджа). На що їм тільки не довелося піти заради документів США та власного благополуччя.

Обличчя зі шрамом - Найкращі фільми про мафію та гангстерів