Красиві слова коханому чоловіку своїми словами зворушливі до сліз, короткі, у прозі, на відстані, на ніч

Красиві і ласкаві слова для чоловіка – джерело підтримки коханої жінки. Бажати доброго ранку, на добраніч, виражати свою любов краще своїми словами, що йдуть від серця.

Красиві слова коханому чоловікові, щирі зізнання, побажання та слова підтримки, сказані від чистого серця своїми словами, здатні перетворити будь-кого, відкрити нові грані, що дозволить закохуватися в свого єдиного чоловіка знову і знову.

Коли доречно говорити красиві слова

Слова мають велике значення. Можуть викликати захват або зіпсувати ситуацію. Важливо, щоб вони були щирими і доречними.

Чоловіки володіють чутливістю і тонко вловлюють лестощі або обман коханої жінки. Навіть, якщо висловлювання не несе поганого або прихованого сенсу, може бути сприйнято як насмішка.

 

Варто відзначити, що красиві слова коханому чоловікові, сказані своїми словами, будуть доречні не тільки як відповідь на подарунок або вдячність за допомогу. Вони не повинні звучати як традиція і звичайна формальність до свята. Красиві і ніжні слова говорять особисто, без свідків і тим більше, не передають через когось.

Їх вимовляють в будь-який час. Такі моменти завжди виникають під час спілкування. Наприклад, висловити захват від віртуозної гри на музичному інструменті, вмілого водіння автомобіля або смачно приготованого вечері, це завжди доречно і дуже приємно.

Ласкаві слова, похвала для чоловіка повинні відповідати його характеру і бажанням. Чоловіки з мужньою зовнішністю часто бувають наділені ніжною і романтичною натурою. Зменшувальні слова типу «пусика» або «тигреня» будуть сприйняті належним чином і не травмують.

Худорлявої статури чоловіки розумової праці часом страждають від заниженої самооцінки. З ними не варто сюсюкати. Слова жінки повинні «піднімати» чоловіка. Скажіть йому, що він надійна опора, на нього можна покластися, він сильний, він годувальник.

Будь ласкаве слово або комплімент вигідно доповнить і посилить ефект звернення: «мій коханий», «милий», «мій ласкавий».

То як чоловік ставиться до жінки, залежить від її вміння похвалити і до місця вставити ласкаве слово. Красиві слова допоможуть утримати коханого і привернути увагу при новому знайомстві.