Красиві слова коханому чоловіку своїми словами зворушливі до сліз, короткі, у прозі, на відстані, на ніч

Красиві і ласкаві слова для чоловіка – джерело підтримки коханої жінки. Бажати доброго ранку, на добраніч, виражати свою любов краще своїми словами, що йдуть від серця.

Красиві слова коханому чоловікові, щирі зізнання, побажання та слова підтримки, сказані від чистого серця своїми словами, здатні перетворити будь-кого, відкрити нові грані, що дозволить закохуватися в свого єдиного чоловіка знову і знову.

Коли доречно говорити красиві слова

Слова мають велике значення. Можуть викликати захват або зіпсувати ситуацію. Важливо, щоб вони були щирими і доречними.

Чоловіки володіють чутливістю і тонко вловлюють лестощі або обман коханої жінки. Навіть, якщо висловлювання не несе поганого або прихованого сенсу, може бути сприйнято як насмішка.

 

Варто відзначити, що красиві слова коханому чоловікові, сказані своїми словами, будуть доречні не тільки як відповідь на подарунок або вдячність за допомогу. Вони не повинні звучати як традиція і звичайна формальність до свята. Красиві і ніжні слова говорять особисто, без свідків і тим більше, не передають через когось.

Їх вимовляють в будь-який час. Такі моменти завжди виникають під час спілкування. Наприклад, висловити захват від віртуозної гри на музичному інструменті, вмілого водіння автомобіля або смачно приготованого вечері, це завжди доречно і дуже приємно.

Ласкаві слова, похвала для чоловіка повинні відповідати його характеру і бажанням. Чоловіки з мужньою зовнішністю часто бувають наділені ніжною і романтичною натурою. Зменшувальні слова типу «пусика» або «тигреня» будуть сприйняті належним чином і не травмують.

Худорлявої статури чоловіки розумової праці часом страждають від заниженої самооцінки. З ними не варто сюсюкати. Слова жінки повинні «піднімати» чоловіка. Скажіть йому, що він надійна опора, на нього можна покластися, він сильний, він годувальник.

Будь ласкаве слово або комплімент вигідно доповнить і посилить ефект звернення: «мій коханий», «милий», «мій ласкавий».

То як чоловік ставиться до жінки, залежить від її вміння похвалити і до місця вставити ласкаве слово. Красиві слова допоможуть утримати коханого і привернути увагу при новому знайомстві.

Ласкаві слова для чоловіка: список

Ласкаві слова подібні квітковим пелюсткам, уносимым з люблячого серця вітерцем ніжності. Вони здатні перетворити будь-яку фразу, наповнюючи її новим змістом. Навіть в момент суперечки і розбіжності ласкаве слово допоможе вирішити ситуацію, особливо, в поєднанні з ім’ям.

Список слів завжди можна доповнити тими, які радують коханого чоловіка. Їх підкаже любляче серце жінки:

 • Коханий, милий, єдиний.
 • Ніжний і ласкавий.
 • Рідненький.
 • Чудовий і ненаглядний.
 • Пристрасний і бажаний.
 • Турботливий і уважний.
 • Шалений і жаркий.
 • Найкращий чоловік/друг/коханець.
 • Мій найдорожчий діамант.
 • Ти мій чарівник.
 • Моя радість, любов і ніжність.
 • Мій повелителю.
 • Моя пристрасть і натхнення.

«Доброго ранку» чоловікові своїми словами

 

 • Доброго ранку, любий. Нехай твоя усмішка наповнить його сонячним світлом, навіть якщо воно похмуре. Солодкі мрії перетворюються в реальність, а удача стане вірною супутницею в справах.
 • Прокидайся, кохана! Настав прекрасний ранок нового дня, і воно буде фантастичним, тому що ми разом.
 • Доброго ранку! Сонця промінчик вже поспішив на твою подушку, щоб розбудити тебе. А мій жаркий поцілунок наповнить енергією і щастям.
 • Коханий! Новий день вже ступив на поріг. Дозволь укласти тебе в міцні обійми і гаряче поцілувати.
 • Прокидайся, мій голубчику! Доброго ранку, любий. Настало ранок пише тобі ніжний поцілунок і побажання успішного дня.
 • Відкривай очі, мій хороший! Усміхнися мені й доброго ранку, предвещающему нам тільки найкраще.
 • Щастя моє, добрий ранок! Дозволь поцілувати губи мого сонного пана.

Побажання хорошого дня коханому чоловікові своїми словами

 

 • Мій коханий, дорогий. Натыкайся сьогодні тільки на позитив і удачу, бешкетний настрій і позитивних людей. Нехай тобі пощастить, і начальник відзначить твої старання останнього місяця. А я все одно тебе люблю, сильно-сильно.
 • Сонце моє! Нехай головоломка цього дня успішно вирішиться, а ввечері ми знову з тобою зустрінемося і проведемо його разом.
 • Бажаю тобі успішного дня, щоб птах удачі супроводжувала тобі в справах. Нехай все вдається і ладиться.
 • Любов моя! Пазл сьогоднішнього дня складеться найкращим чином, тому що я завжди молюся, щоб у тебе все було добре. Моя любов і підтримка допоможуть подолати труднощі.
 • Дорогий мій, навіть буденний день перетвориться на свято, якщо ти будеш знати, що я люблю тебе. Ти легко вирішити проблеми, вибираючи найкраще рішення, щоб швидше зустрітися зі мною і укласти в свої обійми.

Побажання спокійної ночі коханому чоловікові своїми словами

 

 • Як приємно відчувати себе найщасливішою дівчиною на світі, засинаючи в твоїх обіймах, улюблений. Хай тобі сняться тільки солодкі сни, а ніч подарує сили та натхнення для нових звершень заради нашої любові.
 • Ти подарував мені найкращий вечір, оточив любов’ю і ніжністю. Нехай ніч сновидінь буде не менш чарівною. Добраніч, мій рідний.
 • Ти в мене найкращий, найсильніший, найбажаніший. Нехай ця ніч наповнить тебе свіжими силами і зміцнить нашу любов. Спокійної ночі! Я буду сумувати до ранку, поки знову тебе не побачу.
 • Солодких снів, найкращий чоловік! Нехай навіть у сні тебе оточують улюблені люди і речі. Все, що ти любиш. Я щаслива засинати і прокидатися на твоєму плечі. Спокійної ночі!
 • Доброї ночі, моє щастя! Нехай мій медовий поцілунок залишиться на твоїх губах до ранку, викликаючи солодку усмішку уві сні. А вранці я подарую тобі новий, ніжний і свіжий як пелюстки квітки запашного.
 • Нехай подарує міцний сон відпочинок і спокій моєму прекрасному лицареві. Я оберігатиму твій сон від тіней минулих тривог і хвилювань. Завтра настане день твого свята, який принесе торжество перемоги і гармонію щастя. А зараз спи, мій дорогий.
 • Якщо ти ще не заснув, мій коханий, то подивися на нічне небо. Я дарую тобі стільки ж поцілунків, як зірок на небі. Обіймаю тебе ніжним місячним світлом і кажу, що дуже сильно тебе люблю. Солодких снів, моя радість!
 • Прижимаюсь до тебе всім тілом і розчиняюся в тобі без залишку. Твої сильні, ласкаві руки притискають мене, і ритм наших сердець збігається. Я хочу, щоб ми стали одним цілим, у сні і наяву. Хай ангел береже тебе, мій коханий, від усього поганого, а новий день приносить лише щастя. Добраніч і солодких снів, мій єдиний і рідний чоловік.

Слова подяки коханому чоловікові

Слова подяки – це прояв ввічливості до найближчій людині. Здатність виражати вдячність зміцнює відносини і робить шлюб щасливим.

 

Кожен раз, коли чоловік допомагає по будинку або бере на себе частину турбот, обов’язково потрібно винагородити його словами подяки, включаючи звичне всім «спасибі».

Позитивна оцінка буде посилена ніжним поцілунком або обіймами зі словами «Коханий, дякую тобі за допомогу. Ти здорово мене виручив» або «Дякую тобі, мій дорогий. Твоя підтримка і допомога дуже важлива для мене зараз».

В знак подяки красиві слова коханому чоловікові своїми словами слід говорити не лише за конкретну дію або вчинок, а ще й через відчуття і гарне ставлення:

 • Спасибі тобі за океан ніжності і любові. За ті почуття, які ти мені даруєш. Вони дають мені віру в завтрашній день і наповнюють силою.
 • Коханий, ти самий чудовий подарунок від долі. Дякую тобі, що ти є в моєму житті.
 • Моє серце сповнене любові до тебе. Тільки ти зумів розтопити його і наповнити радістю і щастям. Дякую тобі за це. Ти найкращий чоловік на світі і я належу лише тобі.
 • Дорогий, єдиний! Ти посланий мені небом, як ангел, щоб я навчилася літати від любові і повертатися в твої міцні чоловічі обійми. Спасибі тобі за все.

Слова підтримки у важку хвилину чоловікові

Складні періоди в житті трапляються у всіх, і навіть мужнім чоловікам буває важко. У такі періоди любляча жінка повинна проявити своє мистецтво і висловити підтримку, яка додасть сил і мотивації рухатися вперед і не здаватися.

 

Підбираючи потрібні слова, слід виключити жалість. У ній чоловік не потребує і це може його образити. Дрібні промахи допоможе подолати гумор. Вдалий жарт підбадьорить і поліпшить настрій. У теж час веселити коханого в серйозній ситуації буде награно і викликає лише роздратування.

Зайві розпитування про невдачі й неприємності тільки псують настрій і пригнічують чоловіка ще більше. Краще запропонувати його вислухати, коли він сам цього захоче і буде готовий до розмови. Потрібно сказати, що вірите в його здатність вирішити важку ситуацію, і він завжди може розраховувати на підтримку улюбленої жінки.

Коли коханий чоловік повернувся додому похмурий і в пригніченому настрої, то не можна показувати, що це помітно, а вести себе як завжди. При відсутності довірчого діалогу, слід залишити його наодинці з самим собою. Підіть до подруги чи у справах.

При наявності духовної близькості посидьте поруч і помовчіть. Можна зробити розслабляючий масаж. Важливо показати, що у важку хвилину поруч кохана.

Бажання допомогти повинно бути конкретним. Куди сходити і що-то зробити. Якщо це не під силу, то необхідно надати моральну підтримку: «Мій рішучий і сильний чоловік зможе знайти вихід і переламати ситуацію на свою користь, а я завжди готова тобі в цьому сприяти».

У важку хвилину не завжди треба говорити. Важливо просто бути поруч, обійняти або просто тримати за руку. Можна поділитися своїм особистим пережитим досвідом у такій ситуації. Тоді слова будуть наповнені більш глибоким змістом і дадуть необхідну підтримку.

Компліменти чоловікові своїми словами

Красиві слова коханому чоловікові відзначають його успіхи, що дуже важливо. Вони підбадьорюють і заряджають емоційно, підвищують самооцінку та впевненість у собі. Маленькі знаки уваги можна висловити своїми словами:

Коханому чоловікові напевно сподобаються красиві компліменти своїми словами, навіть якщо в них є частка лестощів

 • Ти самий розумний і сильний чоловік, з усіх, кого я знаю.
 • Всі дівчата у нас на роботі мені заздрять, адже у мене є такий класний хлопець, як ти!
 • Ти такий ввічливий і галантний, що поруч з тобою я відчуваю себе королевою.
 • Ти просто містер-конгеніальність! Легко ладишь з малознайомими людьми і ведеш з ними розмову.
 • Як тобі вдається вгадувати мої бажання і потреби! Просто неймовірно. Напевно, ти навчився читати думки жінок.
 • Я впевнена, що ти приймеш правильне рішення навіть у цій складній ситуації. Яким би воно не було, знай, що я на твоєму боці. Разом – ми сила!
 • Я обожнюю тембр твого голосу й манеру розмови. Я готова слухати тебе постійно і насолоджуватися.
 • Поруч з тобою я відчуваю себе маленькою і крихкою принцесою. Адже я знаю, що ти подбаєш про мене і захистиш.
 • Навіть через кілька років після нашого знайомства ти не перестаєш відкриватися з нової сторони. Це просто неймовірно! Я люблю тебе ще більше.
 • Ти такий молодець! Справляєшся з будь-яким завданням з неймовірною легкістю. Тобі підвладна будь-яка робота. Як мені пощастило з тобою!
 • Коханий, ти викликаєш у мене посмішку і сміх, навіть коли мені сумно. У тебе гарне почуття гумору та оптимізм, якого вистачить на двох.
 • Милий мій, ти дивно романтичний! Я люблю наші маленькі пригоди, схожі на подорож у казку.

Лист коханому чоловікові про почуття своїми словами

Висловити свої почуття коханому чоловікові можна при зустрічі або довірити це любовного послання. В листі можна викласти все те, про що жінка не завжди наважується сказати особисто.

У минулі часи любовні листи і короткі визнання, написані на аркуші паперу, користувалися великою популярністю. Вони хвилювали серце, розпалювали полум’я пристрасті, допомагали подолати розлуку.

 

Сьогодні лист з красивими словами коханому чоловікові, виражені своїми словами, можна відправити по електронній пошті або запечатати в оригінально оформлений конверт і залишити на столі.

У будь-якому випадку, ніжні слова і визнання, викладені у листі, подарують приємні моменти чоловікові і зміцнять відносини.

Розповісти про те, що відчуваєте, можна, наприклад, так:

 • «Здрастуй, мій коханий! Я щаслива, що можу називати тебе так. День нашого знайомства став самим-самим важливим днем мого життя. У новій життя з тобою я стала яскравіше відчувати фарби життя, радіти і мріяти. І все це завдяки тобі. Я відкрила для себе, що любов прекрасна і крихка. Я постійно перебуваю в її владі і думаю про тебе. Переповнюють мене почуття надають сил, і здається, я зможу зробити для тебе. І я хочу бути з тобою, піклуватися і віддавати всю себе, вгадуючи кожне твоє бажання».
 • «Я знаю, що любов легко зруйнувати ревнощами і причіпками, дурними сварками і образами. Тому я не стану тебе допытывать розпитуваннями, звертати увагу на дрібниці і влаштовувати істерики. Я хочу зберегти ніжний квітка любові у своєму серці назавжди, щоб вихідний світло і тепло моєї душі ти відчував постійно і навіть на відстані, коли ми не разом. Я знаю, що моя любов настільки сильна, що зможе оберігати тебе. Ти будеш відчувати її як мою підтримку і турботу, нескінченну ніжність і чуттєвість».
 • «Мої думки про тебе перетворяться в прекрасних метеликів, ледь помітне дотик яких, повідає про мої почуття, що я люблю тебе і завжди хочу бути з тобою. Навіть невелика розлука змушує мене сумувати про тебе, твоїх ласкавих руках і пристрасних поцілунках, смак яких на моїх губах весь день. Достатньо, щоб ти обійняв мене і поцілував, щоб всі тривоги й негаразди відступили далеко-далеко. А на зустріч відкриється мій безмежний океан любові, здатний вгамувати твою спрагу бажань. Коли ти поспішаєш додому, я як місяць висвітлюю тобі дорогу. Я та сніжинка, що тане на твоїй щоці і сонячний промінь, що проникає в спальню рано вранці. Я стану дороговказною зіркою і удачею, щоб твій шлях був легким і успішним».
 • «Мій бажаний, ласкавий і ніжний! Давай соткем наше ковдру любові зірок-поцілунків, якими будемо обсипати один одного кожен день. Нашої любові і щастя вистачить, щоб наповнити цілий Всесвіт. Разом ми станемо самими щасливими на цій Землі. Знай, що я люблю тебе і буду любити завжди!».

Красиві слова улюбленому чоловікові (своїми словами, від душі) допоможуть відкрити стан жіночого серця. Адже виражати свої почуття можна різними способами, а вербальний спосіб найбільш ефективний.

Достатньо кілька ласкавих слів, щоб близька людина відчував любов і увагу. Слова кохання із вуст жінки допомагають долати перешкоди і підкорювати вершини.

Корисні відео матеріали про те, як сказати гарні слова коханому чоловіку, висловити почуття своїми словами

Красиві слова коханому чоловікові:

Як красиво висловити почуття своїми словами:

Як привітати чоловіка своїми словами: