Ласкаві слова для чоловіків. Список ласкавих слів для хлопця, друга, чоловіка

Вже давно стало міфом, що тільки жінки люблять вухами. Чоловіки теж дуже люблять отримувати на свою адресу приємні і ніжні слова.

Однак вага і значимість приємні фрази набувають в конкретних ситуаціях. Сказані ніжні слова невпопад в кращому випадку викличуть у чоловіка подив.

Коли ж чоловікам важливо почути добре слово

Більшість чоловіків самолюбні і дуже вразливі, тому їм важливо чути слова підтримки і схвалення. Вони хочуть, щоб їх цінували і пишалися їхніми успіхами. Тому ласкаві і приємні слова доречні в будь-якій ситуації, в якій чоловік проявив себе.

 

До цього відноситься не тільки підкорення Евересту і порятунок людства від епідемії. Досить простий побутової ситуації, щоб чоловік відчув себе коханим.

Наприклад, чоловік організував романтичну вечерю, влаштував похід на концерт або музей, допоміг з покупками або прибиранням. Всі ці побутові «подвиги» заслуговують ласкавого, доброго слова. Чоловік буде розуміти, що він намагався не даремно, і йому вдалося порадувати свою кохану жінку.

Ні в якому разі не можна перетворювати ласкаві слова в інструмент маніпуляції і говорити їх у «потрібний» момент!

Якщо називати чоловіка ласкаво тільки у випадку прохання, він перестане сприймати приємні слова в істинному розумінні їх значення і буде зв’язувати їх тільки з черговим завданням.

Щоб зарядити свого чоловіка позитивними думками на весь день, не варто соромитися говорити йому вранці перед роботою ніжні слова.

Особливо це важливо, якщо чоловік відчуває деякі професійні або життєві труднощі: ніжність в словах підтримає його, він буде знати, що все, що він робить, має сенс і важливість.

 

Також важливо говорити ласкаві слова в інтимній і домашній обстановці, на відпочинку і в ліжку. Це найзручніші місця для словесного вираження своїх почуттів: можна не соромлячись говорити щирі й ніжні слова і бути впевненою, що чоловік почує й оцінить сказане.

Приємні слова доречні завжди, в будь-якій ситуації, коли хочеться висловити свої справжні почуття і повідомити про них своєму партнерові. Для слів любові і ніжності не потрібні спеціальні дати і «відповідні» моменти. Важливо тільки не забувати говорити про свої почуття вголос.