Найслухняніші породи собак – назви та фото (каталог)

Найслухняніші породи собак: назви та фото

Трохи турботи і правильного виховання – і ось собака стає найпоступливішим соратником. Чотироногі друзі здатні розуміти господаря з півслова, і навіть зчитувати рухи та міміку. Є породи, більш схильні до дресирування та навчання. Саме про таких слухняних собак ми розповімо сьогодні з назвами та фото!

1. Німецька вівчарка

Зірка кіно та серіалів не дарма здобула свою шалену популярність. Розумний і кмітливий собака здатний беззаперечно виконувати навіть складні команди та швидко діяти в екстрених ситуаціях.

Німецька вівчарка - Найслухняніші породи собак

2. Лабрадор-ретрівер

Цей грайливий пес тільки здається абсолютно безтурботним і безладним. Це дуже розумна, врівноважена і слухняна порода собак з вражаючою навченістю та вмінням допомогти у скрутний момент.

Лабрадор-ретрівер - Найслухняніші породи собак

3. Акіта

Японська порода – одна з найдавніших на землі. При тому, що це собаки дуже горді й незалежні, вони нескінченно віддані своїй сім’ї і дуже слухняні, щойно визнають господаря головним.

Акіта - Найслухняніші породи собак

4. Шотландський дирхаунд

Одна з найстаріших мисливських порід у світі, дуже витривала і незвичайна. Незворушні флегматичні собаки легко перетворюються на невтомних та азартних мисливців, але при цьому вони дуже слухняні.

Шотландський дирхаунд - Найслухняніші породи собак

5. Пудель

Бешкетні та веселі пуделі насправді дуже розумні, адже їх виводили як робітників, а не як декоративних собак. Адже не дарма саме пуделі найчастіше виконують складні трюки в шоу і цирку.

Пудель - Найслухняніші породи собак

6.Сенбернар

Незважаючи на значні габарити, сенбернар славиться спокійним і флегматичним характером. Такий собака не завдасть клопоту господарям і стане дивовижною нянькою для дітей.

Сенбернар - Найслухняніші породи собак

7. Бернський зенненхунд

Безмежно привабливий пес виросте найкращим компаньйоном у світі. Зенненхунди мирні, ласкаві, ладнають з іншими вихованцями і мають рідкісне вроджене почуття такту.

Бернський зенненхунд - Найслухняніші породи собак

8. Ньюфаундленд

Потужний робочий собака – справжній рятувальник та помічник при перевезенні ваг. Порода спеціально виводилася під складні умови, тому вона надзвичайно неагресивна та слухняна.

Ньюфаундленд - Найслухняніші породи собак

9. Бішон фризе

Маленька і кучерява болонка здається плюшевою іграшкою, доки не почне бігати або гратися.Хоч бішони люблять пустощі і не надто дисципліновані, але вони дуже винахідливі та здатні.

Бішон фризе - Найслухняніші породи собак

10. Бассет-хаунд

Гриві та задерикуваті басети тільки здаються сумними або меланхолійними через будову мордочки. Серед мисливських порід вони одні з найспокійніших і не агресивних.

Бассет-хаунд - Найслухняніші породи собак

11. Алабай

Ще один гігантський пес, який при належній увазі може вирости вірним і слухняним другом. Алабаї засвоюють найскладніші команди, але займатися із цуценятами потрібно з раннього дитинства.

Алабай - Найслухняніші породи собак

12. Німецький дог

Не тільки граціозна аристократична зовнішність, але й така сама вдача дісталася від природи благородним німецьким догам. З віком при правильному дресируванні собака стає тільки спокійнішою та слухняною.

Німецький дог - Найслухняніші породи собак

13.Різеншнауцер

Хоча різеншнауцер досить похмуро і недовірливо ставиться до чужинців, але для господарів це завжди слухняні та ласкаві улюбленці. У них разюча пам’ять – вони цілком здатні запам’ятати всіх друзів, сусідів та численну рідню.

Різеншнауцер - Найслухняніші породи собак

14. Доберман

Доберманов вважають досить небезпечними, але насправді вони дуже чуйні та слухняні. Просто ними потрібно займатися та виховувати – і тоді ти отримаєш відданого чотирилапого друга!

Доберман - Найслухняніші породи собак

15. Австралійський вівчарський собака

Найсильніший бік породи – разюча працелюбність у поєднанні з хоробрістю. У міських умовах ці собаки дресуються краще за інших пастуших порід.

Австралійський пастуший собака - Найслухняніший породи собак

16.Мопс

Допитливі та дружелюбні мопси роками проявляють себе, як ідеальні міські супутники. Вони кумедні, товариські та з ними впорається навіть власник-новачок.

Мопс - Найслухняніші породи собак

17. Бордер-коллі

За унікальне поєднання гострого розуму та поступливого характеру багато кінологів називають бордер-коллі найкращим собакою для сім’ї. Вони чудово ладнають з дітьми та іншими тваринами.

Бордер-коллі - Найслухняніші породи собак

18. Неаполітанський мастиф

За грізним і брутальним зовнішнім виглядом ховається добрий і поступливий друг. Неаполітанці пильні та відважні, але зовсім не агресивні, інтелігентні та з чудовою пам’яттю.

Неаполітанський мастиф - Найслухняніші породи собак

19. Англійський бульдог

Селекціонерам вдалося вивести справжнього англійського джентльмена у собачому образі.При своєму суворому зовнішньому вигляді бульдоги стримані, незворушні і від природи дуже охайні.

Англійський бульдог - Найслухняніші породи собак

20. Золотистий ретрівер

Золотисті ретрівери зазвичай спокійніші, врівноважені й терплячі лабрадорів. Вони такі ж слухняні і легко навчаються, а ще – добре ладнають з дітьми.

Золотистий ретрівер - Найслухняніші породи собак

21. Леонбергер

Великий кудлатий собака захоплює одним лише зовнішнім виглядом. Величезна сила леонбергера поєднується з дружелюбністю, спокоєм та розважливістю.

Леонбергер - Найслухняніші породи собак

22. Японський шпіц

Активний та темпераментний шпіц здається справжньою невгамовною запальничкою. Але насправді вони дуже добре піддаються дресируванні та охоче слухаються господаря.

Японський шпіц - Найслухняніші породи собак

23.Шелті

Витончена шотландська порода з розкішною рудою шерстю – це коллі в мініатюрі. Пастуші собаки споконвіку мають спокійний характер, дуже слухняні і віддані.

Шелті - Найслухняніші породи собак

24. Бульмастіф

Суміш мастифів з бульдогами отримала від предків одночасно безстрашність і невтомність зі спокійним темпераментом. Хоч ця порода собак і досить норовлива, але дорослі виховані пси ніколи не суперечать господарям!

Бульмастіф - Найслухняніші породи собак

25. Бладхаунд

Велика гонча з феноменальним нюхом зовні і за темпераментом нагадує басета. Але вони настільки добродушні та поступливі, що їх навіть практично не використовують для службових завдань.

Бладхаунд - Найслухняніші породи собак

26. Папільйон

Цю пухнасту породу з великими вухами цінують за її красу та добродушність.Папільйони – доброзичливі, грайливі та веселі собаки, але при цьому дуже слухняні, кмітливі, з гарною пам’яттю.

Папільйон - Найслухняніші породи собак

27. Кавалер-кінг-чарльз-спанієль

Ще одна декоративна порода собак у цьому списку, яка популярна завдяки ефектній зовнішності та доброму вдачу. Виховані пси лояльні навіть до чужинців, добре ладнають з дітьми та іншими тваринами, але потребують різноманітного та цікавого дозвілля.

Кавалер-кінг-чарльз-спаніель - Найслухняніші породи собак

28. Кавказька вівчарка

Як і багатьох інших вівчарок, кавказців виводили для службових цілей, тому розум і слухняність спочатку стояли на першому плані для породи. Але ці собаки досить норовливі, тому тут потрібні досвід та терпіння!

Кавказька вівчарка - Найслухняніші породи собак

29. Ротвейлер

Могутні ротвейлери дуже вперті, тому вимагають упевненої руки.Але, незважаючи на грізну репутацію, вони дуже кмітливі, слухняні та легко засвоюють команди.

Ротвейлер - Найслухняніші породи собак

30. Бордоський дог

Спокій та впевненість – основні риси злегка потайливого та відстороненого дога. У глибині душі вони дуже доброзичливі, поступливі і виростають дивовижними товаришами.

Бордоський дог - Найслухняніші породи собак