Найслухняніші породи собак – назви та фото (каталог)

Найслухняніші породи собак: назви та фото

Трохи турботи і правильного виховання – і ось собака стає найпоступливішим соратником. Чотироногі друзі здатні розуміти господаря з півслова, і навіть зчитувати рухи та міміку. Є породи, більш схильні до дресирування та навчання. Саме про таких слухняних собак ми розповімо сьогодні з назвами та фото!

1. Німецька вівчарка

Зірка кіно та серіалів не дарма здобула свою шалену популярність. Розумний і кмітливий собака здатний беззаперечно виконувати навіть складні команди та швидко діяти в екстрених ситуаціях.

Німецька вівчарка - Найслухняніші породи собак

2. Лабрадор-ретрівер

Цей грайливий пес тільки здається абсолютно безтурботним і безладним. Це дуже розумна, врівноважена і слухняна порода собак з вражаючою навченістю та вмінням допомогти у скрутний момент.

Лабрадор-ретрівер - Найслухняніші породи собак

3. Акіта

Японська порода – одна з найдавніших на землі. При тому, що це собаки дуже горді й незалежні, вони нескінченно віддані своїй сім’ї і дуже слухняні, щойно визнають господаря головним.

Акіта - Найслухняніші породи собак

4. Шотландський дирхаунд

Одна з найстаріших мисливських порід у світі, дуже витривала і незвичайна. Незворушні флегматичні собаки легко перетворюються на невтомних та азартних мисливців, але при цьому вони дуже слухняні.

Шотландський дирхаунд - Найслухняніші породи собак

5. Пудель

Бешкетні та веселі пуделі насправді дуже розумні, адже їх виводили як робітників, а не як декоративних собак. Адже не дарма саме пуделі найчастіше виконують складні трюки в шоу і цирку.

Пудель - Найслухняніші породи собак

6.Сенбернар

Незважаючи на значні габарити, сенбернар славиться спокійним і флегматичним характером. Такий собака не завдасть клопоту господарям і стане дивовижною нянькою для дітей.

Сенбернар - Найслухняніші породи собак