Топ-20 найбільших собак у світі

Топ-20 найбільших собак у світі

Собака розміром з невеликого коня – чи це можливо? Чи правда, що хорошого багато не буває? Що робити, коли твій вихованець більший і важчий за тебе? Хазяї ці тварин точно знайшли відповіді на всі запитання. А ми склали рейтинг 20 найбільших собак у світі!

20. Шотландський дирхаунд

Середній зріст і вага: 81 см / 55 кг.

Сильна і витривала мисливська хорт може загнати і повалити великих самців оленів. Швидкість і пластичність у поєднанні з потужнішою статурою дали феноменальний результат.

Шотландський дирхаунд - Найбільші собаки у світі

19. Комондор

Середній зріст та вага: 76 см / 57 кг.

Кульбата угорська вівчарка, незважаючи на свій кумедний зовнішній вигляд, вражаюче витривала і відважна. Завдяки особливій структурі шерсті собака відмінно маскується в стаді овець, а ще ніколи не мерзне і не перегрівається.

Комондор - Найбільші собаки у світі

18. Піренейський гірський собака

Середній зріст і вага: 81 см / 60 кг.

Білосніжний піреней – одна з найкрасивіших і найвеличніших пастуших порід. При потужній статурі собака дуже спритна, рухлива і навіть елегантна.

Піренейський гірський собака - Найбільші собаки у світі

17. Російський чорний тер’єр

Середній зріст і вага: 72 см / 62 кг.

Досить несподіваний гість у цьому списку, російський тер’єр зібрав у собі гени понад 15 порід. Це дуже спокійний собака, який ідеально піддається навчанню.

Російський чорний тер'єр - Найбільші собаки у світі

16. Кувас

Середній зріст та вага: 76 см / 65 кг.

Угорська пастуша порода дуже доброзичлива, відповідальна і завжди зібрана. Це віддані собаки, які виростають чудовими компаньйонами та надійними сторожами.

Кувас - Найбільші собаки у світі

15. Ірландський вовкодав

Середній зріст і вага: 81 см / 65 кг.

Через специфічну зовнішність цей мисливський собака нагадує суміш хорта та дикого пса. Ірландські вовкодави напрочуд сильні та витривалі, так що могли потягатися з найміцнішими лісовими тваринами.

Ірландський вовкодав - Найбільші собаки у світі