Маленькі породи собак – фото та назви, каталог декоративних собак

Маленькі породи собак: назви та фото (каталог)

Мільйони сімей у всьому світі люблять маленьких собак за неповторну чарівність та дружелюбність. Невеликим вихованцям потрібно менше місця, їм комфортніше у міських квартирах та їх простіше утримувати. Декоративні породи важать у середньому до 12 кг, і зараз ми розповімо про них докладніше із назвами та фото!

1. Чихуахуа

Ця порода давно стала візитною карткою карликових домашніх собак, адже навіть дорослий самець важить у середньому до 3 кг. Смішні чихуахуа милі та веселі, але водночас дуже люблячі, віддані та вірні.

Чіхуахуа - Маленькі породи собак

2. Китайська чубата

Мили вухаті собачки досить примхливі у догляді, зате підкорюють серця на всіх виставках. Вони дуже вірні, віддані і люблять увагу, але при цьому терплячі та зовсім ненав’язливі.

Китайська чубата - Маленькі породи собак

3.Японський хін

Довгий час японські хіни беззастережно були головною східною декоративною породою. За довгою вовною доведеться постійно доглядати, але натомість хін відплатить відданістю та бездоганним спокоєм – вивести такого собаку просто неможливо.

Японський хін - Маленькі породи собак

4. Бішон фризе

За незвичайний зовнішній вигляд, що нагадує пухнасту хмарку, бішонів люблять на телешоу. Це ідеальний компаньйон для сім’ї, адже вони дуже дружелюбні, відкриті та грайливі.

Бішон фризе - Маленькі породи собак

5. Австралійський шовковистий тер’єр

Дуже м’яка, гладка і блискуча шерсть шовковистого тер’єру виглядає розкішно навіть у короткій стрижці. Волелюбні активні собаки погано почуваються без руху в чотирьох стінах і потребують частих прогулянок.

Австралійський шовковистий тер'єр - Маленькі породи собак

6.Басенджі

Красива мисливська порода прибула до нас із Африки, але вже начебто була тут завжди. Це короткошерсті, підтягнуті і навіть спортивні собаки, за поведінкою подібні до незалежних і кмітливих кішок.

Басенджі - Маленькі породи собак