Колір волосся для сіро-зелених очей і світлою або блідою шкіри: фото різних відтінків

На жаль, по справжньому зелені чисті очі в природі зустріти неможливо так як це вкрай рідкісний колір. Але дуже часто зустрічаються дівчата зі змішаними відтінками очей, такими, як, наприклад, сіро-зелені.

Цей відтінок очей дуже шкідливий і примхливий, і для того, щоб підкреслити всю його красу, необхідно грамотно підбирати відтінок волосся.

Жінок, які мають сіро-зелені очі, часто плутають з володарками сірих очей. Все тому, що пігмент зеленого розташовується дуже близько до центру і практично непомітний навіть при денному світлі. А вночі ця краса проявляється в повній мірі і дарує погляду дуже яскравий чарівний відтінок. Який колір волосся для сіро-зелених очей краще підібрати?

Блондинка чи руда? Звичайно і перше і друге!

Очі такого кольору гармонійно виглядають зі світлим кольором волосся. Це незвичайне поєднання робить із звичайної дівчини ангела. Погляньте на фото самі і переконайтеся у сказаному самі. Непогано будуть поєднуватися такі очі з насичено рудими відтінками волосся.

Більшість дівчат з такими очима просто марять волоссям відтінків молочного шоколаду, карамелі і міді. Такі незвичайні відтінки роблять дівчину більш яскравою, особливо, якщо вона володарка веснянок і світлої шкіри. Такий образ дівчини дуже складно забути.

 

Сіро-зелений відтінок очей ідеально гармонує з пісочним відтінками волосся. Добре виглядає пшеничний і теплий блондин. Відмінно підкреслюють такі оченята русяві локони. Світові перукарі радять дівчатам з такими незвичайними очима звернути свій погляд на попелясто-русяве відтінки.