Колір волосся для сіро-зелених очей і світлою або блідою шкіри: фото різних відтінків

На жаль, по справжньому зелені чисті очі в природі зустріти неможливо так як це вкрай рідкісний колір. Але дуже часто зустрічаються дівчата зі змішаними відтінками очей, такими, як, наприклад, сіро-зелені.

Цей відтінок очей дуже шкідливий і примхливий, і для того, щоб підкреслити всю його красу, необхідно грамотно підбирати відтінок волосся.

Жінок, які мають сіро-зелені очі, часто плутають з володарками сірих очей. Все тому, що пігмент зеленого розташовується дуже близько до центру і практично непомітний навіть при денному світлі. А вночі ця краса проявляється в повній мірі і дарує погляду дуже яскравий чарівний відтінок. Який колір волосся для сіро-зелених очей краще підібрати?

Блондинка чи руда? Звичайно і перше і друге!

Очі такого кольору гармонійно виглядають зі світлим кольором волосся. Це незвичайне поєднання робить із звичайної дівчини ангела. Погляньте на фото самі і переконайтеся у сказаному самі. Непогано будуть поєднуватися такі очі з насичено рудими відтінками волосся.

Більшість дівчат з такими очима просто марять волоссям відтінків молочного шоколаду, карамелі і міді. Такі незвичайні відтінки роблять дівчину більш яскравою, особливо, якщо вона володарка веснянок і світлої шкіри. Такий образ дівчини дуже складно забути.

 

Сіро-зелений відтінок очей ідеально гармонує з пісочним відтінками волосся. Добре виглядає пшеничний і теплий блондин. Відмінно підкреслюють такі оченята русяві локони. Світові перукарі радять дівчатам з такими незвичайними очима звернути свій погляд на попелясто-русяве відтінки.

Вся краса малахіту

Темний сіро-зелений відтінок очей дуже рідко зустрічається в природі, але він дуже гарно виглядає, особливо, коли сонячні промені змушують грати колір. Володарками такого відтінку очей найчастіше є дівчата з рудим або каштановими локонами і блідою шкірою.

Іноді помісь темно-зеленого кольору з сірим зустрічається у дівчат з оливковою тоном шкіри і натуральними русявим волоссям. Це досить незвично виглядає, що можна побачити на запропонованих нижче фотографіях.

Шоколадний шик на голові

В цьому році писком моди є шоколадний відтінок волосся. Будь-стиліст або колорист скаже, що цей відтінок підходить карооким чи блакитнооким дівчатам. Але мода – досить примхлива дівчина і не визнає обмежень, тому дуже часто можна зустріти дівчину з сіро-зеленим відтінком очей і шоколадними локонами. Це виглядає досить ефектно. Таке сміливе рішення визнається стилістами, вони рекомендують звертати на нього увагу.

Дуже красиво виглядають мелированые волосся. Така сучасна технологія фарбування волосся дозволяє не змінювати відтінок волосся цілком, а тільки трохи висвітлювати його, роблячи пасма більш блискучими. Але є невелике АЛЕ: основним відтінком волосся повинен бути коричневий. Тільки в такому випадку можна отримати потрібний контраст, який забезпечить необхідну глибину відтінку очей.

Для каре-зелених очей теж немає особливих обмежень при виборі відтінку волосся. Таким дівчатам можна фарбуватися практично в будь-який відтінок: чорний, теракотовий, каштан, вогненний рудий, шоколадний, русявий світлий, бордо і русявий темний.

Дуже ефектно буде виглядати червоний вогняний відтінок волосся. Найголовніше – під час фарбування волосся не перетримувати фарбу на волоссі, інакше колір може вийти трохи зухвалим.

Є й невелика обмеження: власницям такого кольору очей краще не фарбуватися в блондинку.