Види чоловічих стрижок – назви, фото та описи

Види чоловічих стрижок: назви, фото та описи

З настанням теплих днів хочеться змін та різноманітності. Знайоме почуття? Тоді спеціально для тебе ми підготували каталог різних видів чоловічих стрижок. А щоб було простіше розібратися в особливостях кожної, лови фото з назвами та описами!

1. Напівбокс

Одна з найпопулярніших чоловічих стрижок, але водночас багато хто з нею плутається. У напівбоксі завжди піднесені віскі і потилицю, а ось довжину можна варіювати.

Полубокс

2. Канадка

Укорочені віскі та потилицю поєднуються з трохи довшою чубком. Зазвичай канадку піднімають нагору до створення обсягу. Перехід досить м’який та непомітний.

Канадка

3. Кроп

Кроп цікавий рваним зрізом і такими ж рваними, але плавними переходами довжини. Стрижку легко адаптувати під будь-яку форму обличчя, і вона не потребує укладання.

Кроп

4.Горщик

Це незвичайна стрижка з чубчиком, що зберігає довжину та об’єм. Останнім часом саме горщик регулярно зустрічається на сторінках модних чоловічих журналів.

Горщик

5. Бокс

Вічна класика, яка ніколи не вийде із моди. Бокс дуже зручний і точно підійде тим, хто не любить експерименти на вигляд. Він практично не вимагає догляду та його легко підтримувати.

Бокс

6. Топ кнот

Це та сама стрижка, коли до поголених скронь і потилиці додається хвостик на маківці. При цьому верхні пасма можуть бути досить довгими.

Топ кнот

7. Фейд

Особливість цієї чоловічої стрижки – дуже плавний перехід, як невловима тінь. Зверху волосся довше і скуйовджене, але поступово стає все коротшим і коротшим.

Фейд

8. Андеркат

Андеркат вже обріс такою кількістю варіацій і форм, що не важко підібрати його під будь-яку форму особи. А ще він чудово поєднується з фігурно вистриженою бородою.

Андеркат