Види чоловічих стрижок – назви, фото та описи

Види чоловічих стрижок: назви, фото та описи

З настанням теплих днів хочеться змін та різноманітності. Знайоме почуття? Тоді спеціально для тебе ми підготували каталог різних видів чоловічих стрижок. А щоб було простіше розібратися в особливостях кожної, лови фото з назвами та описами!

1. Напівбокс

Одна з найпопулярніших чоловічих стрижок, але водночас багато хто з нею плутається. У напівбоксі завжди піднесені віскі і потилицю, а ось довжину можна варіювати.

Полубокс

2. Канадка

Укорочені віскі та потилицю поєднуються з трохи довшою чубком. Зазвичай канадку піднімають нагору до створення обсягу. Перехід досить м’який та непомітний.

Канадка

3. Кроп

Кроп цікавий рваним зрізом і такими ж рваними, але плавними переходами довжини. Стрижку легко адаптувати під будь-яку форму обличчя, і вона не потребує укладання.

Кроп

4.Горщик

Це незвичайна стрижка з чубчиком, що зберігає довжину та об’єм. Останнім часом саме горщик регулярно зустрічається на сторінках модних чоловічих журналів.

Горщик

5. Бокс

Вічна класика, яка ніколи не вийде із моди. Бокс дуже зручний і точно підійде тим, хто не любить експерименти на вигляд. Він практично не вимагає догляду та його легко підтримувати.

Бокс

6. Топ кнот

Це та сама стрижка, коли до поголених скронь і потилиці додається хвостик на маківці. При цьому верхні пасма можуть бути досить довгими.

Топ кнот

7. Фейд

Особливість цієї чоловічої стрижки – дуже плавний перехід, як невловима тінь. Зверху волосся довше і скуйовджене, але поступово стає все коротшим і коротшим.

Фейд

8. Андеркат

Андеркат вже обріс такою кількістю варіацій і форм, що не важко підібрати його під будь-яку форму особи. А ще він чудово поєднується з фігурно вистриженою бородою.

Андеркат

9. Паж

Паж трохи нагадує стрижку горщик, але найчастіше виглядає більш повсякденно. Це хороший компроміс, коли хочеться стильну, але не надто екстравагантну зачіску.

Паж

10. Ірокез

Колись це була субкультурна зачіска бунтарів, але зараз – цілком стильний повсякденний варіант. Ірокези відрізняються не тільки завдовжки, а й завширшки.

Ірокез

11. Стрілець

Стрілець – це своєрідний безладний каскад на коротку довжину. Але за навмисною недбалістю ховається старанно продумана до дрібниць форма.

Стрілець

12. Сайд парт

Насправді це звичайна стрижка із боковим проділом. Він обов’язково має бути рівним, чітким та яскраво вираженим. Іноді навіть виголюють невелику смужку.

Сайд парт

13.Цезар

Дуже зручна стрижка приваблює тим, що з нею нічого не потрібно робити. Це той рідкісний випадок, де мода ідеальна.збігається із зручністю. До речі, цезар чудово виглядає з фарбуванням, навіть із кольоровим.

Цезар

14. Мен бан

Він же – чоловічий пучок. Підійде любителям довгого волосся, тому що так вони не заважатимуть. Мен бан подвійно ефектно виглядає із густою вистриженою бородою чіткої форми.

Мен бан

15. Маллет

Довгий час ця стрижка ніби пропала з радарів, і ось вона знову в тренді. Маллет із подовженими пасмами ззаду – дуже екстравагантний і миттєво привертає увагу.

Маллет

16. Теніс

Нескладно здогадатися, що ця чоловіча стрижка прийшла до нас зі світу спорту. Їй теж характерний перехід довжини, але такий різкий і радикальний. Найчастіше вже у скроневій частині залишається 1-2 см, а зверху – удвічі більше.

Теніс

17. Гранж

Головні характеристики гранжу – це недбалість та творчий безлад. Такий стрижці характерний рваний зріз та градуйовані пасма. В іншому вона може бути як короткою, так і до плечей.

Гранж

18. Каре

Так, каре – це аж ніяк не тільки жіноча стрижка, і любителі довгого волосся досі віддають перевагу саме його. Залежно від особистих переваг, однаково гарний прямий і рваний зріз. Традиційна довжина – до лінії підборіддя або трохи вище за плечі.

Каре

19. Флет-топ

Ефектний і оригінальний варіант підійде тільки власникам густого та досить жорсткого волосся. І потрібно враховувати, що флет-топ у більшості випадків потребує ретельного укладання.

Флет-топ

20. Їжачок

Рвану стрижку їжачок дуже легко впізнати за характерною стрепаністю. Вона дійсно нагадує колючки їжака, і виглядає дуже творчо, а ще трохи романтично.

Їжачок

21. Боб

Головна особливість боба – округлі лінії, які й надають цей обсяг. Це відмінний вибір для чоловіків із вузьким або довгим обличчям. А ще боб добре виглядає на кучерявому волоссі.

Боб

22. Помпадур

Одна з найпопулярніших чоловічих стрижок із укладанням за останні кілька сезонів. Віскі і потилицю дуже короткі, а от подовжені пасма зверху доведеться укласти в той самий «чубок».

Помпадур

23. Вояж

На відміну від більшості подібних стрижок, вояж не вимагає поголених практично під нуль скронь. Він однаково хороший на прямому або кучерявому волоссі, з укладанням або без.

Вояж

24. Британка

Головна зірка цієї стрижки – чубчик, який залишається набагато довшим і вимагає асиметричного укладання. Але вкласти британку простіше, ніж більшість схожих зачісок, включаючи помпадур.

Британка

25. Асиметрія

Назва знову говорить сама за себе, а асиметричний зріз – основний елемент такої стрижки. Найчастіше вона поєднується з косою чубчиком та бічним проділом.

Асиметрія