Каре з чубчиком – 14 красивих ідей стрижки (фото)

Карі з чубчиком: 14 красивих ідей стрижки (фото)

Серед найпопулярніших і універсальних стрижок особливе місце займає каре з чубчиком. Воно підходить всім, гармонійно доповнює повсякденний, діловий або вечірній стиль, має масу різних інтерпретацій. Не важливо, скільки тобі років, яке у тебе волосся і форма обличчя – напевно, є варіант, який тебе порадує. А ще ця зачіска практично не потребує укладання!

1. Класичне каре з чубчиком

Це найтрадиційніший варіант, якому насправді вже понад сотню років. Пряме гладке волосся візуально витягує округле обличчя, а якщо злегка укласти каре з об’ємом – вузькі риси приємно округляються.

Стандартна довжина – трохи вища за плечі, а чубчик рівний, але зараз у моді вільніші інтерпретації. Для повсякденного або ділового стилю ідеально підходить класичне пряме укладання, а ось щоб надати образу вечірньої грайливості – скуштувати пасма з легким засобом, що текстурує.

Класичне каре з чубчиком

2. Асиметричне каре з чубчиком

Залежно від вираженості асиметрії, така стрижка може бути дуже романтичною або екстравагантною.Чим сильніше виражений перепад довжини – тим ефектніше, але зробити таку зачіску складніше. Зовсім незвично асиметрія виглядає на хвилястому волоссі, навмисне недбало стрепаних з двох боків.

Асиметричне каре з чубчиком

3. Градоване каре з чубчиком

Це модний, сучасний та молодіжний варіант, в якому відображається сучасна тяга до легкості та асиметрії. Тут є місце рваним краям, драбинам та переходам. Така стрижка відразу ж пожвавлює і надає додатковий обсяг легким і тонким волоссям.

Правильно підібрана довжина візуально витягує шию та згладжує гострі риси обличчя. Щоб зробити зачіску ще більш зухвалою та сміливою, доповни її скошеною рваною чубком.

Градуйоване каре з чубчиком