Каре з чубчиком – 14 красивих ідей стрижки (фото)

Карі з чубчиком: 14 красивих ідей стрижки (фото)

Серед найпопулярніших і універсальних стрижок особливе місце займає каре з чубчиком. Воно підходить всім, гармонійно доповнює повсякденний, діловий або вечірній стиль, має масу різних інтерпретацій. Не важливо, скільки тобі років, яке у тебе волосся і форма обличчя – напевно, є варіант, який тебе порадує. А ще ця зачіска практично не потребує укладання!

1. Класичне каре з чубчиком

Це найтрадиційніший варіант, якому насправді вже понад сотню років. Пряме гладке волосся візуально витягує округле обличчя, а якщо злегка укласти каре з об’ємом – вузькі риси приємно округляються.

Стандартна довжина – трохи вища за плечі, а чубчик рівний, але зараз у моді вільніші інтерпретації. Для повсякденного або ділового стилю ідеально підходить класичне пряме укладання, а ось щоб надати образу вечірньої грайливості – скуштувати пасма з легким засобом, що текстурує.

Класичне каре з чубчиком

2. Асиметричне каре з чубчиком

Залежно від вираженості асиметрії, така стрижка може бути дуже романтичною або екстравагантною.Чим сильніше виражений перепад довжини – тим ефектніше, але зробити таку зачіску складніше. Зовсім незвично асиметрія виглядає на хвилястому волоссі, навмисне недбало стрепаних з двох боків.

Асиметричне каре з чубчиком

3. Градоване каре з чубчиком

Це модний, сучасний та молодіжний варіант, в якому відображається сучасна тяга до легкості та асиметрії. Тут є місце рваним краям, драбинам та переходам. Така стрижка відразу ж пожвавлює і надає додатковий обсяг легким і тонким волоссям.

Правильно підібрана довжина візуально витягує шию та згладжує гострі риси обличчя. Щоб зробити зачіску ще більш зухвалою та сміливою, доповни її скошеною рваною чубком.

Градуйоване каре з чубчиком

4. Рване каре з чубчиком

Рвана стрижка від частини нагадує градуйовану, але ще більш утрировану і різку. Пасма стрижуться окремо і по черзі, тому перепади можуть бути дуже різними. У результаті виходить об’єм і фактура, навіть коли волосся не надто густе.

Рване каре з чубчиком

5.Каре з короткою чубчиком

Зовсім недавно така стрижка вважалася екстравагантною та кітчевою, але вже зараз вона зустрічається дедалі частіше. Різниця в тому, що чубчик максимально короткий, так що часто стирчить безладними пасмами. Але це не найкращий варіант для прямого волосся та витягнутого обличчя.

Каре з короткою чубчиком

6. Каре з подовженням

Складна стрижка вимагає постійного укладання та догляду, але на гладкому волоссі виглядає майже бездоганно. Це ще один варіант, коли довгі пасма у обличчя поступово коротшають до потилиці. Але перехід тут різкіший і геометричніший, що відмінно гармонує з такою ж чубчиком.

Карі з подовженням з чубчиком

7. Каре з косою чубчиком

Скошена на бік чубчика – чи не найуніверсальніший варіант, бо вона підходить кожній. Так можна приховати легку асиметрію обличчя або, навпаки, підкреслити його риси. Укладання надає додатковий об’єм і волосся виглядає жвавіше.

Каре з косою чубчиком

8.Каре на ніжці з чубчиком

Власниці густого волосся часто відмовляють собі у улюблених стрижках, які втрачають привабливістьчерез надмірний обсяг. Але це зовсім не про кару, адже завжди можна зробити його на ніжці.

Це означає, що потилиця вистригається дуже коротко, а пасма попереду навпаки подовжені. Зачіска виходить дуже об’ємною і трохи нагадує шапочку. Чудово виглядає подовжена чубчик убік або пряма, але середньої довжини.

Карі на ніжці з чубчиком

9. Подвійне каре з чубчиком

Власниці густого та прямого волосся можуть спробувати подвійне каре, але врахуй, що воно вимагає щоденного укладання. Візуально здається, що один ярус волосся накладається на другий, і це забезпечує максимальний об’єм. Такою ж об’ємною має бути і чубчик!

Подвійне каре з чубчиком

10. Каре з чубчиком на коротке волосся

Прийнято вважати, що обов’язково потрібна середня довжина, але й на коротку можна підібрати кілька варіантів автомобіля. Модно і свіжо виглядає чубчик, зрушений на бік або розділений на пасма. Можна додати трохи градуювання – і такий варіант підійде навіть жінкам за 40 років.

А якщо хочеться зробити образ «хуліганським», доповни вкорочене каре такою ж короткою чубчиком. Плавні округлі лінії виглядають жіночно та елегантно, а легка стрепаність – ніжно та романтично.

Карі з чубчиком на коротке волосся

11. Каре з чубчиком на довге волосся

Довге каре – такий же поширений варіант, як і укорочене. Особливо гарний варіант з недбалою рваною чубчиком для хвилястого і злегка стрепаного волосся. Хоча можна зробити і класику, тільки іншої довжини – гарний варіант, якщо ти хочеш змін, але поки що не наважуєшся на радикальні.

Довжина дозволяє експериментувати з елементами каскаду, укладати пасма ярусами або зробити екстравагантний боб. Тільки врахуй, що об’ємна пряма чубчик не підходить для довгого неслухняного волосся. Ти дуже швидко втомишся щоразу її укладати та поправляти.

Карі з чубчиком на довге волосся

12. Каре з чубчиком типу обличчя

Об’ємне каре з рваною чубчиком візуально полегшує та гармонізує квадратне або витягнуте обличчя. Воно згладжує кути та надає додатковий обсяг. Укорочена пряма чубчик візуально витягує кругле обличчя, а середня довжина приховує високий лоб.

Карі з чубчиком за типом обличчя

13.Боб-каре з чубчиком

Якщо у карі прямий зріз, то боб передбачає більш плавний ступінчастий перехід. Боб-каре – це свого роду компроміс, при якому довге витягнуте волосся у обличчя плавно переходить у укорочену, але об’ємну потилицю.

Залежно від довжини така стрижка приховає округлості або навпаки – додасть обсягу витягнутій особі. Найсучасніші моделі боб-каре завжди роблять зі скошеною чубчиком на бік.

Боб-каре з чубчиком

14. Каре з чубчиком для дівчаток

Для маленьких принцес каре – зручний варіант для школи та садка, бо за бажання його можна легко підібрати. А до святкового вбрання підійдуть легкі локони або гарні симетричні банти.

Карі з чубчиком для дівчаток