Як зняти гель-лак у домашніх умовах: 6 простих способів

Як зняти гель-лак у домашніх умовах: 6 простих способів
Буває, немає жодної можливості дійти до майстра манікюру, а нігті вже сильно відросли або лак почав сколюватися. Як мінімум, це незручно, а в гіршому випадку – загрожує заломами та відшаруваннями. Доводиться вживати заходів самостійно. На такий випадок ділимося 6 простими способами, як зняти гель-лак у домашніх умовах!

1. Ацетон та фольга

Це найдоступніший метод, адже звичайне змивання для нігтів з ацетоном продається в будь-якому магазині. Виріж з ватних дисків невеликі шматочки трохи більше розмірів нігтьової пластини, просочіть кожен ацетоном і прикладіть до нігтів.

Оберни зверху пальці фольгою, почекай 20 хвилин і спробуй акуратно зняти гель-лак апельсиновою паличкою. Щоб менше травмувати шкіру пальців, перед процедурою змасти валики жирним кремом або вазеліном. Якщо десь лак не відійшов – повтори зняття через час.

Ацетон і фольга - Як зняти гель-лак у домашніх умовах

2.Пилочка для нігтів

Спили звичайною пилочкою для нігтів якнайбільше лаку, і потім повтори перший метод з ацетоном. Можеш тримати ватяні диски трохи менше – близько 15 хвилин – після пилки зазвичай вистачає одного такого разу. Але не спилюй основу до самого нігтя, щоб не пошкодити пластину.

Пилочка для нігтів - Як зняти гель-лак у домашніх умовах

3. Ковпачки та затискачі

Спеціальні ковпачки та затискачі, які одягаються на палець – це зручна та багаторазова заміна фольги. Але в них краще вкладати не ватяні диски, а вимочені в ацетоні серветки неткані.

Ковпачки та затискачі - Як зняти гель-лак у домашніх умовах

4. Рідина для зняття гель-лаку

Крім ацетону є спеціальні рідини для майстрів та салонів. Такий метод теж не найбезпечніший, але все ж таки він ефективніший за ацетонову змивку. Рідина так само просочує ватяний диск, який потрібно зафіксувати фольгою або ковпачком на 10-15 хвилин.

Рідина для зняття гель-лаку - Як зняти гель-лак у домашніх умовах

5. Серветки для зняття гель-лаку

У косметичних мережах є спеціальні серветки. Це маленькі двошарові пакетики, всередині яких є спеціальна рідина. Принцип той самий, що і з ацетоном, але все-таки цей спосіб делікатніший.

Спочатку спили лак пилкою, потім оброби шкіру чимось жирним і одягни пакетики. Кожен добре притисніть, щоб він не спадав, і потримай 10-15 хвилин – за рекомендацією виробника. Якщо після цього якісь ділянки лаку не знімуться, точково оброби їх тими самими серветками.

Серветки для зняття гель-лаку - Як зняти гель-лак в домашніх умовах

6. Фрези для манікюру

Якщо ти колись експериментувала з домашнім манікюром та педикюром, тоді у тебе, напевно, є апарат. У такому випадку рекомендуємо скористатися спеціальною фрезою – найбезпечніший і щадний метод, хоча здається навпаки.

Якщо боїшся поранитися, використовуй керамічну фрезу та вистав низькі оберти. Плавно спилюй гель-лак шар за шаром, а не поспішай одразу пропилити до нігтя. Повільно піднімайся від кутикули до краю, тримай руки на столі, не тисни занадто сильно і не змінюй тиск.

Фрези для манікюру - Як зняти гель-лак у домашніх умовах

Чи можна відривати гель-лак?

Категорично не можна намагатися відірвати гель-лак суцільним шматком. Завдяки основі він сильно зчіпляється з нігтьової пластиною, і швидше за все ти спровокуєш відшарування свого нігтя. А також – подряпини, надломи і навіть тріщини, які зростатимуться ще кілька місяців.

Чи можна відривати гель-лак - Як зняти гель-лак в домашніх умовах