Форми нігтів для манікюру: різновиди, назви та фото

Форми нігтів для манікюру: різновиди, назви та фото

Досі не відрізняєш «мигдаль» від «стилетів» чи не знаєш, що таке «балерина»? Тоді ця стаття точно для тебе! Розповідаємо про різновиди форм нігтів для манікюру – з назвами та фото!

Які бувають форми нігтів

Випилити нігті можна як завгодно – ніхто не може обмежувати твою фантазію. Але врахуй, що не всі форми однаково зручні та пристосовані до життя!

Квадрат

Класичний квадрат – це рівний зріз із гострими кутами. Він ідеально поєднується з френчем або складними дизайнами, але на великій довжині куточки можуть заламуватись.

Квадрат - Форми нігтів для манікюру

М’який квадрат

Тут злегка заокруглені куточки та сама лінія зрізу, завдяки чому форма набагато практичніша. Зовні вона дуже схожа на звичайний квадрат, але ти точно не постійно чіплятимеш панчохи або дряпати близьких.

М'який квадрат - Форми нігтів для манікюру

Овал

Ця м’яка та практична форма нігтів – найпопулярніша, адже вона зручна у побуті та підходить для будь-яких дизайнів. Овал дозволяє легко скоригувати різну довжину нігтьового ложа та інші дрібні проблеми.

Овал - Форми нігтів для манікюру

Коло

Круглу форму роблять, коли потрібно повністю забрати довжину «під корінь». По суті, різниця між колом та овалом тільки в ширині та довжині нігтьової пластини.

Коло - Форми нігтів для манікюру

Миндаль

Ще один дуже зручний та популярний варіант, який найкраще підходить для довгих нігтів. Мигдаль складніше зламати і зачепити, а ще він приховує, якщо ніготь загинається або «клює» у міру відростання.

Миндаль - Форми нігтів для манікюру

Стилет

Стилет складно випилювати та носити, до того ж він обов’язково вимагає великої довжини.Тож це досить екстремальна форма нігтів, хоч безумовно і дуже ефектна. Найчастіше довгі стилети в Інстаграмі є нарощуванням для заходів або фотосесій.

Стилет - Форми нігтів для манікюру