Форми нігтів для манікюру: різновиди, назви та фото

Форми нігтів для манікюру: різновиди, назви та фото

Досі не відрізняєш «мигдаль» від «стилетів» чи не знаєш, що таке «балерина»? Тоді ця стаття точно для тебе! Розповідаємо про різновиди форм нігтів для манікюру – з назвами та фото!

Які бувають форми нігтів

Випилити нігті можна як завгодно – ніхто не може обмежувати твою фантазію. Але врахуй, що не всі форми однаково зручні та пристосовані до життя!

Квадрат

Класичний квадрат – це рівний зріз із гострими кутами. Він ідеально поєднується з френчем або складними дизайнами, але на великій довжині куточки можуть заламуватись.

Квадрат - Форми нігтів для манікюру

М’який квадрат

Тут злегка заокруглені куточки та сама лінія зрізу, завдяки чому форма набагато практичніша. Зовні вона дуже схожа на звичайний квадрат, але ти точно не постійно чіплятимеш панчохи або дряпати близьких.

М'який квадрат - Форми нігтів для манікюру

Овал

Ця м’яка та практична форма нігтів – найпопулярніша, адже вона зручна у побуті та підходить для будь-яких дизайнів. Овал дозволяє легко скоригувати різну довжину нігтьового ложа та інші дрібні проблеми.

Овал - Форми нігтів для манікюру

Коло

Круглу форму роблять, коли потрібно повністю забрати довжину «під корінь». По суті, різниця між колом та овалом тільки в ширині та довжині нігтьової пластини.

Коло - Форми нігтів для манікюру

Миндаль

Ще один дуже зручний та популярний варіант, який найкраще підходить для довгих нігтів. Мигдаль складніше зламати і зачепити, а ще він приховує, якщо ніготь загинається або «клює» у міру відростання.

Миндаль - Форми нігтів для манікюру

Стилет

Стилет складно випилювати та носити, до того ж він обов’язково вимагає великої довжини.Тож це досить екстремальна форма нігтів, хоч безумовно і дуже ефектна. Найчастіше довгі стилети в Інстаграмі є нарощуванням для заходів або фотосесій.

Стилет - Форми нігтів для манікюру

Балерина

Зовні балерина нагадує мигдаль зі зрізаною верхівкою і справді схожа на пуанти. У нас ця форма не дуже популярна, але її люблять багато голлівудських зірок і селебріт: від Кім Кардаш’ян до Ріанни.

Балерина - Форми нігтів для манікюру

Пайп

Форма прийшла до нас разом із арочним моделюванням, і її можна зробити лише нарощуванням. Суть у тому, що у вільного краю формують виражений вигин, за рахунок чого він міцніший і рідше ламається.

Пайп - Форми нігтів для манікюру

Едж

Ще одна екстремальна форма нігтів, малопридатна для повсякденного життя. Вільний край нарощується за тією ж технікою, що й пайп, але заточується під гострим кутом – як лезо клинка.

Едж - Форми нігтів для манікюру

Ліпстик

На просторах мережі тобі, напевно, зустрічалися скошені нігті, що за формою нагадують стик помади без ковпачка. Це і є ліпстик – яскрава, але також дуже непрактична форма.

Ліпстик - Форми нігтів для манікюру

Як вибрати форму нігтів для себе

Якщо ти не знаєш, що тобі піде, і хочеш якийсь універсальний варіант – вибирай м’який квадрат. Для повсякденного короткого манікюру, який акуратно і непомітно відростати, роби овал. Він ідеально підходить для пухких пальців.

Кругла форма завжди виглядає акуратно та елегантно – для консервативних модниць. Але якщо в тебе дуже довгі і худі пальці, коло виглядає неприродно.

Довгим пальцям із широкою нігтьовою пластиною підходить подовжений квадрат. А якщо ти вважаєш свої пальці дуже короткими і бажаєш їх візуально подовжити – потрібен мигдаль. Можна спробувати балерину або стилети, але тут важливо не перестаратися з довжиною.

Як вибрати форму нігтів для себе

Як зробити форму нігтів у домашніх умовах: корисні поради

Звичайно, дуже зручно прийти до салону та за годину вийти з ідеальним манікюром. Але чи можна його зробити самостійно? Ми впевнені, що ти легко впораєшся з опилом форми, якщо дотримуватимешся цих порад і рекомендацій!

1. Для квадрата або м’якого квадрата потрібен вільний край хоча б пару міліметрів.
2. Квадрат обпилюють строго по прямій і в один бік спочатку горизонтально, а потім вертикально.
3. М’який квадрат можна випиляти по-різному. Комусь простіше заокруглити кути квадрата, а комусь – зняти верхівку овалу.
4. Овал підпилюй під невеликим кутом, приблизно повторюючи обриси яйця.
5. Щоб опилити акуратне коло, спочатку візуально намітити собі квадрат, і відштовхуйся від нього.
6. Май на увазі, що у всіх нігтів різна довжина нігтьового ложа, тому не можна орієнтуватися лише на вільний край. Вибери один за зразок, а решта виточуй під нього.
7. Довжина нігтя від кутикули до кінця вільного краю має бути однаковою у шести пальців: вказівних, безіменних та середніх. Мізинці можуть бути трохи меншими, а великі – більше.

Як зробити форму нігтів у домашніх умовах

8.Щоб форма нігтя була рівною та симетричною, бери за вісь центр пластини і не дивись на кутикулу – вона від природи нерівна.
9. Використовуй пилки різної зернистості. Для зняття довжини – 100-150 грит, для шліфування форми – 200-250, а для полірування дрібних дефектів – шліфувальний баф.
10. Якщо у тебе немає досвіду або ти хочеш спробувати випиляти нову форму – пофарбуй нігті темним однотонним лаком. Спочатку з контрастним покриттям простіше орієнтуватися та відстежувати дрібні огріхи.
11. Не обрізай нігті щипцями та ножицями. Це дійсно швидше, але можна пошкодити, зламати чи розшарувати пластину.
12. Починай із нігтя з найдовшим ложем – зазвичай це середній, безіменний чи вказівний.
13. Завжди тримай ніготь перпендикулярно до пилки, щоб зріз не був скошеним. А ось самою пилкою можеш рухати в різні боки.
14. У процесі частіше прикладай нігті один до одного, щоб звірити довжину та форму.
15. Бічні грані можна звужувати та скошувати, але не можна перепилювати ніготь зовсім біля валика пальця. Високим є ризик пошкодити і пластину, і шкіру.

Як зробити форму нігтів у домашніх умовах