Модні жіночі стрижки на середнє волосся.

Модні жіночі стрижки на середнє волосся

Зміни в житті треба починати з малого! І якщо ти вже готова до експериментів, тоді тримай добірку ідей модних жіночих стрижок на середнє волосся. У тренді залишаються креативність і сміливість, тому можеш ні в чому собі не відмовляти!

1. Каре

Продовжуючи торішні тренди, в році каре залишається головним вибором для середнього волосся. Разом з популярністю зростає і кількість його варіацій – з чубчиком та без, з різним проділом, з різним зрізом та градуюванням.

Каре - Жіночі стрижки на середнє волосся

2. Рване каре

Рване каре відрізняється навмисне недбалим зрізом, наче пір’ям. Вибирай його під хвилясте волосся або якщо просто хочеться об’єму та легкості.

Рване каре - Жіночі стрижки на середнє волосся

3. Боб-каре

Від звичайного автомобіля ця варіація відрізняється формою зрізу. Лінія йде паралельно вилицям, так що волосся ззаду виходить коротшим, ніж спереду. Така стрижка відмінно додає об’єм навіть тонкому прямому волоссю.

Боб-каре - Жіночі стрижки на середнє волосся

4. Лісеня

Класичну плавну драбинку можна урізноманітнити градуюванням, рваним краєм, кольоровими пасмами, складним фарбуванням або чубчиком. Вибирай варіант до душі!

Лісенка - Жіночі стрижки на середнє волосся

5. Фронтальний каскад

Це класичний каскад, коли довжина поступово збільшується від обличчя та назад. Якщо рвані драбинки віддають перевагу любителькам недбалості, то фронтальний каскад підійде дівчатам, яким подобаються м’якіші та ніжніші образи.

Фронтальний каскад - Жіночі стрижки на середнє волосся

6. Лісий хвіст

Стрижка одержала свою назву за характерний перехід довжини. Пасма у обличчя коротше, але зріз йде не плавним драбинкою, а досить різким трикутником. Лисий хвіст виглядає дуже природно та органічно.

Лісий хвіст - Жіночі стрижки на середнє волосся

7. Рапсодія

Ще одна варіація між драбинкою та каскадом гармонійна саме на середньому волоссі. До речі, рапсодія ідеально підходить для ніжних та красивих локонів.

Рапсодія - Жіночі стрижки на середнє волосся