Модні жіночі стрижки на середнє волосся.

Модні жіночі стрижки на середнє волосся

Зміни в житті треба починати з малого! І якщо ти вже готова до експериментів, тоді тримай добірку ідей модних жіночих стрижок на середнє волосся. У тренді залишаються креативність і сміливість, тому можеш ні в чому собі не відмовляти!

1. Каре

Продовжуючи торішні тренди, в році каре залишається головним вибором для середнього волосся. Разом з популярністю зростає і кількість його варіацій – з чубчиком та без, з різним проділом, з різним зрізом та градуюванням.

Каре - Жіночі стрижки на середнє волосся

2. Рване каре

Рване каре відрізняється навмисне недбалим зрізом, наче пір’ям. Вибирай його під хвилясте волосся або якщо просто хочеться об’єму та легкості.

Рване каре - Жіночі стрижки на середнє волосся

3. Боб-каре

Від звичайного автомобіля ця варіація відрізняється формою зрізу. Лінія йде паралельно вилицям, так що волосся ззаду виходить коротшим, ніж спереду. Така стрижка відмінно додає об’єм навіть тонкому прямому волоссю.

Боб-каре - Жіночі стрижки на середнє волосся

4. Лісеня

Класичну плавну драбинку можна урізноманітнити градуюванням, рваним краєм, кольоровими пасмами, складним фарбуванням або чубчиком. Вибирай варіант до душі!

Лісенка - Жіночі стрижки на середнє волосся

5. Фронтальний каскад

Це класичний каскад, коли довжина поступово збільшується від обличчя та назад. Якщо рвані драбинки віддають перевагу любителькам недбалості, то фронтальний каскад підійде дівчатам, яким подобаються м’якіші та ніжніші образи.

Фронтальний каскад - Жіночі стрижки на середнє волосся

6. Лісий хвіст

Стрижка одержала свою назву за характерний перехід довжини. Пасма у обличчя коротше, але зріз йде не плавним драбинкою, а досить різким трикутником. Лисий хвіст виглядає дуже природно та органічно.

Лісий хвіст - Жіночі стрижки на середнє волосся

7. Рапсодія

Ще одна варіація між драбинкою та каскадом гармонійна саме на середньому волоссі. До речі, рапсодія ідеально підходить для ніжних та красивих локонів.

Рапсодія - Жіночі стрижки на середнє волосся

8. Стрижки на ніжці

Особливість таких стрижок у поголеній або укороченій потилиці. Це зручно влітку в спеку, а ще – якщо у тебе занадто густе волосся або якщо хочеться більше об’єму без укладання. Найчастіше на ніжці роблять каре, боб-каре та їх варіації.

Стрижки на ніжці - Жіночі стрижки на середнє волосся

9. Асиметричні стрижки на середнє волосся

Це такзвані авторські або дизайнерські зачіски, які потрібно підбирати строго індивідуально. Наприклад, дуже елегантно виглядає асиметричне каре. А асиметричний каскад дає ніжний мистецький хаос.

Асиметричні жіночі стрижки на середнє волосся

10. Тупий біб

У році ця суміш боба та каре продовжить захоплення подіумів та інстаграмів. Тут поєднуються округлі обриси боба з різким прямим зрізом, начебто під лінійку.

Тупий боб - Жіночі стрижки на середнє волосся

11. Французькі стрижки

Тут справа швидше не в конкретній формі, а в техніці виконання. Рваний край, пір’я, легка стрепаність – французькі стрижки завжди дуже повітряні, але водночас витончені.

Французькі стрижки - Жіночі стрижки на середнє волосся

12.Дебют

У цій складній стрижці правило багатошаровості дотримується у всіх напрямках. До речі, саме тому дебют такий гарний для кучерявого та неслухняного волосся.

Дебют - Жіночі стрижки на середнє волосся