Перманентний макіяж губ (татуаж губ) – що це, фото до і після

Перманентний макіяж губ: що це (фото до і після)>

Перманентний макіяж губ має масу переваг. Він створює видимість об’єму, коригує форму та дрібну асиметрію, робить колір більш глибоким та насиченим, а контур – чітким. Маскуються шрами та різні дефекти, аж до заячої губи. З віком це найкращий спосіб відновити молодість та свіжість губ. Нарешті, можна забути про помади та постійні хвилювання, що щось змажеться або надрукується, де не треба!

Що таке перманентний макіяж губ

Техніка виконання перманентного макіяжу нагадує звичайне татуювання з використанням схожих машинок та голок. Але пігмент вводиться під верхній шар шкіри набагато ближче до поверхні. Завдяки цьому процедура відносно безболісна навіть на таких чутливих зонах, результат виглядає природно.

Що таке перманентний макіяж губ

Скільки тримається?

Все залежить від техніки, глибини введення пігменту, типу шкіри та наявності регулярного догляду. Поверхневий перманент тримається до 1,5 років, складніші техніки – до 2-2,5.При постійному зволоженні та професійному виконанні відтінок зберігається до 3-5 років.

Скільки тримається перманентний макіяж губ

Що відбувається зі своїми губами

Нічого! Власні губи не страждають після процедури, якщо перманентний макіяж робив професіонал. Головне – дотримуватися всіх рекомендацій щодо догляду, а для збереження результату вчасно робити корекцію. Максимум, що станеться – пігмент почне поступово вицвітати з часом.

Май на увазі, що найпоширеніший наслідок перманентного макіяжу губ – герпес. Шкіра сильно пошкоджена, тому до неї легко потрапляють будь-які інфекції. До цього потрібно бути готовою і заздалегідь потурбуватися про профілактику.

Що відбувається зі своїми губами - Перманентний макіяж губ