Фіолетові квіти – назви, фото та описи (каталог)

Фіолетові квіти: назви, фото та описи (каталог)

Фіолетовий колір вважається символом творчості, розуму та містики. Які тільки властивості йому не приписували в різний час, це посприяло й популярності фіолетових кольорів. Саме про них ми і хочемо розповісти тобі сьогодні – з назвами та фото!

Садові фіолетові квіти

Садові рослини з фіолетовими квітками здаються просто чарівними на тлі зеленого килима з трави та листя. Радимо звернути увагу на такі види!

Ірис

Фіолетові іриси – це весняна класика. Тим більше, існує так багато видів, що можна підібрати будь-який відтінок під будь-які кліматичні та географічні особливості твого регіону. Є навіть морозостійкі сибірські сорти.

Ірис

Півонія

Здається, що у світі існують півонії на всі випадки життя. Чимало серед них і високих фіолетових сортів, у тому числі й класичних махрових.

Півонія

Бэзель

Настільки очевидний варіант, що його легко випустити з уваги.Пишні кистевидні суцвіття бузку хороші ще й своїм ароматом, який огортає весь сад та територію навколо.

Бузок

Флокс

Серед флоксів досить багато бузкових та фіолетових сортів. Це довгоквітучий багаторічник з об’ємним кулястим суцвіттям на довгому квітконосі.

Флокс

Астра

Найкрасивіші бузкові сорти зустрічаються серед так званих новоанглійських. Але селекціонери досі не зупиняються у своїх пошуках, тому айстри можна знайти на будь-який смак.

Астра

Азалія

Азалію часто вирощують у кімнаті та в теплицях, але є серед них і морозостійкі сорти для відкритого ґрунту. У південних регіонах Росії цей вибір ще більший!

Азалія

Гладіолус

Важко знайти людину, яка ніколи не бачила гладіолуси. Довгі потужні квітконоси покриваються великими фіолетовими квітками до 20 бутонів на стеблі.

Гладіолус