Екзотичні фрукти світу – назви, фото та описи

Екзотичні фрукти світу: назви, фото та описи

Драконяче око, зміїний фрукт, луската аннона, рука Будди. Думаєш, що це якісь магічні техніки із популярного фентезі? А ось і ні! Розповідаємо про найцікавіші екзотичні фрукти світу з назвами, фото та описами. Мабуть, сьогодні обійдемося без звичних ананасів, ківі та манго!

1. Лічі

Маленькі округлі плоди з червоною пухирчастою шкіркою нагадують сливу. Втім, лічі справді часто називають китайською сливою. Він солодкий і соковитий, зрідка зі слабкою кислотою.

Лічі

2. Ківано

Жовто-жовтогаряча шкірка з шипами дуже цікаво поєднується з яскраво-зеленою м’якоттю. У кавано химерний свіжий смак, щось між огірком, ківі, динею та бананом.

Ківано

3. Джекфрут

Він же – переддень або те саме хлібне дерево. Фрукти можуть виростати по-справжньому величезними, кілька десятків кілограмів. Усередині м’якоть зібрана у великі нудотно-солодкі часточки, які нагадують диню.

Джекфрут

4. Цитрон

Один із найнезвичайніших цитрусових у світі, який однозначно заслуговує на увагу хоча б за свій зовнішній вигляд. В іншому ж цитрон мало відрізняється від лимона, але має більш квітковий аромат. Його часто використовують для приготування варення чи заготовок.

Цитрон

5. Рамбутан

Під колючою шкіркою смішної кудлатої кульки ховається солодка прозоро-біла м’якоть. Кісточки рамбутану теж їстівні. Крім того, з нього варять відмінне варення та джеми.

Рамбутан

6. Каїміто

У каїміто насамперед в очі впадає яскравий фіолетовий колір шкірки та м’якоті. В іншому ж смак мало відрізняється від звичайного яблука, незважаючи на желеподібну консистенцію.

Каїміто

7. Саподілла

Плоди нагадують ківі, а називають їх деревною картоплею. М’якуш дуже в’язкий, але його цінують за рідкісний вершково-карамельний присмак.

Саподілла