Як позбавитися від клопів у домашніх умовах – швидко та народними засобами

Як позбутися клопів у домашніх умовах

Якщо вранці на шкірі з’являються червоні крапки, які постійно сверблять – це точна ознака появи клопів. Їх складно помітити, але вони завдають маси незручностей, включаючи хронічні алергії. Звичайно ж, таке сусідство не дуже вражає! Але й заливати квартиру отруйною хімією не надто хочеться? Тоді розповідаємо 10 народних засобів, як позбутися клопів у домашніх умовах швидко та безпечно!

1. Механічна чистка

Спершу потрібно пройтися по всіх поверхнях потужним пилососом, включаючи кути, стики та щілини. Після цього повторно обробити все, що можна пароочистителем. Спрямований потік пари досягає місць, куди неможливо дістатися насадкою пилососа.

Механічна чистка - Як позбутися клопів у домашніх умовах

2. Термічна обробка

Боротися з клопами допомагає висока температура від 50 градусів та низька – нижче -5.Тому всі речі та предмети, які можна, стирай у гарячій воді, оброби сушаркою або поклади на пару днів на мороз.

Термічна обробка - Як позбутися клопів у домашніх умовах

3. Клейові пастки

Якщо тобі пощастило вирахувати клопів, коли вони тільки з’явилися, тоді тобі може вистачити і простих клейових пасток. Відсунь диван або ліжко від стіни на кілька сантиметрів, перекрий усі проходи та плінтуси клейкою стрічкою або тонкими смугами картону, покритими клеєм для гризунів. Такі самі пастки зроби навколо ніжок або постав під них звичайні пластикові кришки від банок із водою.

Клейові пастки - Як позбутися клопів у домашніх умовах

4. Скипідар

Скипидар дуже токсичний для клопів, тому більшість сумішей готують саме з нього. Змішай півлітра скипидару, півлітра спирту та 30 г камфори. Або півлітра скипідара, півлітра карболової кислоти та 3 краплі саліцилової кислоти.

Скипидар - Як позбутися клопів у домашніх умовах

5. Оцет

Сам собою оцет не вб’є клопів, але його різкий запах відлякує шкідників. Розведи концентровану кислоту або візьми готовий 9-відсотковий розчин. Розбав його водою 1:1, обприскай і протри рідиною всі місця та щілини, включаючи меблі, двері, підвіконня та укоси.

Оцет - Як позбутися клопів у домашніх умовах

6. Ацетон

Змочіть ватяні диски в розчиннику і розкладіть по всій кімнаті. За тим же принципом можеш використовувати трансформаторне масло та інші рідини, що різко пахнуть.

Ацетон - Як позбутися клопів у домашніх умовах

7. Нашатирний спирт

Нашатирний спирт залишає після себе на поверхні їдку плівку, яка відлякає клопів. Додай ложку нашатиря у воду, коли миєш підлогу. Обприскай слабким розчином меблі, підвіконня та інші поверхні.

Нашатирний спирт - Як позбутися клопів у домашніхумовах

8. Ароматні трави

Розклади по всій квартирі, шафах, кутах і плінтусах свіжі квіти пижма, гілки болотного багна або сухий аптечний полин. Такі методи добре працюють у поєднанні з агресивнішими. Тому вони стануть ефективною профілактикою від повернення паразитів!

Ароматні трави - Як позбутися клопів у домашніх умовах

9. Як позбутися постільних клопів?

Постельних клопів вивести складніше, ніж мурах або тарганів. Вони не їдять відправлені приманки, тому просто нагодувати їх отрутою не вийде. Але вони чутливі до високих температур, і у випадку з постільною білизною це найкращий спосіб.

Спершу випрай усі простирадла, наволочки, підковдри та піжаму при температурі від 50 градусів і вище. Потім обробіть постільну білизну в сушарці 10-20 хвилин на середньому або максимальному режимі. Делікатні тканини, які не терплять такого звернення, склади в пакет і на кілька днів залиш у морозилці.

Як позбутися постільних клопів

10.Як позбутися клопів у дивані?

Ефективніше спочатку повністю обробити диван потужним пилососом, а потім пройтися по кутах пароочисником. Те саме зроби з оббивкою та м’якими бортами. І лише після цього – переходь до інших народних засобів!

Як позбутися клопів у дивані