Як позбавитися від клопів у домашніх умовах – швидко та народними засобами

Як позбутися клопів у домашніх умовах

Якщо вранці на шкірі з’являються червоні крапки, які постійно сверблять – це точна ознака появи клопів. Їх складно помітити, але вони завдають маси незручностей, включаючи хронічні алергії. Звичайно ж, таке сусідство не дуже вражає! Але й заливати квартиру отруйною хімією не надто хочеться? Тоді розповідаємо 10 народних засобів, як позбутися клопів у домашніх умовах швидко та безпечно!

1. Механічна чистка

Спершу потрібно пройтися по всіх поверхнях потужним пилососом, включаючи кути, стики та щілини. Після цього повторно обробити все, що можна пароочистителем. Спрямований потік пари досягає місць, куди неможливо дістатися насадкою пилососа.

Механічна чистка - Як позбутися клопів у домашніх умовах

2. Термічна обробка

Боротися з клопами допомагає висока температура від 50 градусів та низька – нижче -5.Тому всі речі та предмети, які можна, стирай у гарячій воді, оброби сушаркою або поклади на пару днів на мороз.

Термічна обробка - Як позбутися клопів у домашніх умовах

3. Клейові пастки

Якщо тобі пощастило вирахувати клопів, коли вони тільки з’явилися, тоді тобі може вистачити і простих клейових пасток. Відсунь диван або ліжко від стіни на кілька сантиметрів, перекрий усі проходи та плінтуси клейкою стрічкою або тонкими смугами картону, покритими клеєм для гризунів. Такі самі пастки зроби навколо ніжок або постав під них звичайні пластикові кришки від банок із водою.

Клейові пастки - Як позбутися клопів у домашніх умовах

4. Скипідар

Скипидар дуже токсичний для клопів, тому більшість сумішей готують саме з нього. Змішай півлітра скипидару, півлітра спирту та 30 г камфори. Або півлітра скипідара, півлітра карболової кислоти та 3 краплі саліцилової кислоти.

Скипидар - Як позбутися клопів у домашніх умовах