Як почистити праску від пригару в домашніх умовах: 8 ефективних способів

Як почистити праску від пригару в домашніх умовах?

У міру використання поверхня праски неминуче брудниться. Від цього не застраховано навіть найдорожчу техніку з ультрамодним покриттям. І тобі навряд чи вдасться уникнути напасті, але це не привід панікувати та засмучуватися! Розповідаємо 8 способів, як самостійно почистити праску від пригару в домашніх умовах та не зіпсувати техніку!

1. Оцет

Це найпростіший і перевірений часом метод для свіжого та застарілого пригару. Про запах можеш не турбуватися – досить добре провітрити кімнату, щоб він пішов.

Тобі знадобиться:
Кілька ложок столового оцту та кам’яної солі.

Що робити:
У металевій мисці або каструлі змішай оцет із сіллю навпіл, постав на маленький вогонь і дочекайся, поки сіль розчиниться. Стеж за тим, щоб оцет не закипав. Охолоди масу і протрій нею поверхню праски м’якою ганчіркою або губкою. Якщо якісь плями залишаться, потримай суміш на них буквально пару хвилин і протріть м’якою щіткою. Забери залишки розчину серветкою і кілька разів пропрасуйте розігрітою праскою непотрібну ганчір’я перед використанням.

Як почистити праску від пригару оцтом у домашніх умовах

2. Сода

Це дуже легкий та делікатний спосіб чищення праски, який підходить для легких забруднень. Головне – не користуйся металевими губками та іншими жорсткими абразивами, щоб не подряпати покриття.

Тобі знадобиться:
Кілька ложок води та соди.

Що робити:
З’єднай воду і соду так, щоб отримати густу пасту і розподіли її по підошві праски за допомогою ганчірки, а потім акуратно протріть. Праску нагрівати не потрібно – з холодного все також відійде. Пригар майже миттєво розчиниться, а розлучення прибереш звичайною вологою губкою.

Як почистити праску від пригару содою в домашніх умовах