Породи кроликів – назви та фото (каталог)

Породи кроликів: назви та фото (каталог)

По всьому світу у господарстві містять понад 700 різновидів кроликів, різних за розміром та зовнішнім виглядом. Зовсім карликові навряд чи дотягують до кілограма, а великі – важать понад 6 кг. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися, ми підготували добірку із 25 найпопулярніших порід кроликів із фото та описами!

М’ясні породи кроликів

Це великі породи, які можуть важити до 10 кг та швидко набирають масу. Подібно до курей, таких кроликів часто називають бройлерами. Їхнє м’ясо – дієтичне, з мінімальним жировим прошарком і відмінно засвоюється організмом.

Фландр

Великий бельгійський велетень – одна з найстаріших м’ясних порід. Наразі такі кролики важать до 7 кг, хоча раніше частіше зустрічалися особини по 10-12 кг. На перший погляд тварина здається масивною і неповороткою, але насправді вони дуже спритні.

Фландр - М'ясні породи кроликів

Бургундський

Великі руді кролики славляться міцним здоров’ям і рясним приплодом – близько 50 дитинчат на рік. Порода практично не хворіє, але схильна до ожиріння, тому потрібно контролювати харчування.

Бургундський - М'ясні породи кроликів

Новозеландський

Порівняно молода порода кроликів представлена ​​двома різновидами: червоною та білою. Звірятка дуже красиві і великі, причому самки більше за самців. Новозеландська порода вважається однією з м’ясних у господарстві.

Новозеландський - М'ясні породи кроликів

Сірий велетень

Симпатичні кролики компанії охоче живуть у спільних вольєрах і чахнуть на самоті. Вони мають середній розмір, до 6 кг, але висока плодючість. Крольчихи не виявляють агресії до малюків і їх вигодовують.

Сірий велетень - М'ясні породи кроликів

Білий велетень

Химерне змішування генів дозволило вивести гігантських альбіносів без найменшої домішки інших відтінків. При правильному харчуванні кролі виростають угодованими, до 5-6 кг. Але щоб зберегти видові особливості, періодично потрібне втручання селекціонерів.

Білий велетень - М'ясні породи кроликів