20 найкращих фільмів про виживання, які варто подивитися

20 найкращих фільмів про виживання, які варто подивитися

Дивовижна властивість людини – вміння адаптуватися до будь-яких умов. Найяскравіше воно розкривається в екстремальних ситуаціях. Не хотілося б опинитися в такій ситуації, але як захоплююче за нею спостерігати! LAFOY зібрав для тебе 20 найкращих фільмів про виживання. Деякі з них ґрунтуються на реальних історіях!

1. Вижилий (2015)

Остросюжетний вестерн з Леонардо Ді Капріо та Томом Харді у головних ролях зібрав 12 номінацій на Оскар. На мисливця Х’ю Гласса нападає ведмідь, і йому доведеться виживати самотужки, всупереч усім обставинам та зраді товаришів.

Вижив - Найкращі фільми про виживання

2. Неможливе (2012)

Фільм присвячений жахливому цунамі в Індійському океані 2004 року, через який загинуло за різними оцінками 225-300 тисяч людей. Генрі (Юен Макгрегор) та Марія (Наомі Воттс) намагаються вижити в самому епіцентрі подій та врятувати дітей.

Неможливе - Найкращі фільми про виживання

3. Я – легенда (2007)

Підполковнику медичної служби Роберту Невілу (Вілл Сміт) доводиться виживати у постапокаліптичному світі. Тим часом вулицями блукають люди, які перетворилися на страшних хижаків через вірус.

Я легенда - Найкращі фільми про виживання

4. Ізгой (2000)

Інспектор служби доставки Чак Ноланд (Том Хенкс) зазнає аварії і потрапляє на безлюдний острів. Прибій і повна відсутність зв’язку не дають йому вибратися довгі чотири роки.

Ізгой - Найкращі фільми про виживання

5. Білий полон (2005)

Дослідники Джеррі Шеппард (Пол Вокер) і Девіс Макларен (Брюс Грінвуд) отруюються на пошуки метеориту, що впав в Антарктиці, в собачій упряжці. Через драматичний збіг обставин та негоду їх евакуювали, але вісім собак залишилися виживати на самоті до повернення людей.

Білий полон - Найкращі фільми про виживання