15 найкращих фільмів про ніндзя

15 найкрутіших і найдинамічніших фільмів про ніндзя

Блискавичність ніндзя, їхня безшумність і відточена бойова майстерність викликають непідробний інтерес. Хочеш на кілька годин стати частиною легендарного екшену? Тоді швидше включай ці найкращі фільми про ніндзя!

1. Черепашки-ніндзя (2014)

Черепашки-ніндзя (2014)

Весь Нью-Йорк стурбований розбоями місцевого бандитського угруповання – Клана Фут. Репортер Ейпріл (Меган Фокс) розслідує чергову подію. Дівчина стає свідком появи 4 героїв-мутантів, які рятують мирних громадян. Цікавість підштовхує Ейпріл простежити за незвичайною четвіркою…

2. Шлях воїна (2010)

Шлях воїна (2010)

Янг (Чан Дон Гон) розправився з цілим полчищем ніндзя. Проте рука чоловіка не піднялася на останнього представника клану – маленьку дівчинку. Через це у Янга виникають серйозні проблеми, які змушують його тікати.

3. Кидок кобри (2009)

Кидок кобри (2009)

Дьюку (Ченнінг Татум) та Ріпкорду (Марлон Вейанс) доручено перевезти інноваційні боєголовки, але в дорозі на їхній загін нападають бандити і майже всіх винищують. Однак головні герої несподівано одержують допомогу від невідомих, які називали себе G.I. Joe. У їхній групі є профі різних напрямків – від майстрів контррозвідки та хакерів до справжніх ніндзя.

4. Ніндзя (2009)

Ніндзя (2009)

Кейсі (Скотт Едкінс) вивчає бойове мистецтво Ніндзюцу. Незабаром чоловік отримує своє перше завдання – відшукати та захистити скриню з рідкісною зброєю.

5. Ніндзя з Беверлі-Хіллз (1997)

Ніндзя з Беверлі-Хіллз (1997)

Ще в дитинстві Хару (Кріс Фарлі) влучив у ніндзя. Незважаючи на серйозне оточення, хлопець явно не ввібрав бойових традицій своїх вихователів. Однак це не зупиняє Хару спроб стати героєм. Це комедійний фільм про ніндзя, який можна дивитися всією сім’єю!