15 найкращих фільмів про ніндзя

15 найкрутіших і найдинамічніших фільмів про ніндзя

Блискавичність ніндзя, їхня безшумність і відточена бойова майстерність викликають непідробний інтерес. Хочеш на кілька годин стати частиною легендарного екшену? Тоді швидше включай ці найкращі фільми про ніндзя!

1. Черепашки-ніндзя (2014)

Черепашки-ніндзя (2014)

Весь Нью-Йорк стурбований розбоями місцевого бандитського угруповання – Клана Фут. Репортер Ейпріл (Меган Фокс) розслідує чергову подію. Дівчина стає свідком появи 4 героїв-мутантів, які рятують мирних громадян. Цікавість підштовхує Ейпріл простежити за незвичайною четвіркою…

2. Шлях воїна (2010)

Шлях воїна (2010)

Янг (Чан Дон Гон) розправився з цілим полчищем ніндзя. Проте рука чоловіка не піднялася на останнього представника клану – маленьку дівчинку. Через це у Янга виникають серйозні проблеми, які змушують його тікати.

3. Кидок кобри (2009)

Кидок кобри (2009)

Дьюку (Ченнінг Татум) та Ріпкорду (Марлон Вейанс) доручено перевезти інноваційні боєголовки, але в дорозі на їхній загін нападають бандити і майже всіх винищують. Однак головні герої несподівано одержують допомогу від невідомих, які називали себе G.I. Joe. У їхній групі є профі різних напрямків – від майстрів контррозвідки та хакерів до справжніх ніндзя.

4. Ніндзя (2009)

Ніндзя (2009)

Кейсі (Скотт Едкінс) вивчає бойове мистецтво Ніндзюцу. Незабаром чоловік отримує своє перше завдання – відшукати та захистити скриню з рідкісною зброєю.

5. Ніндзя з Беверлі-Хіллз (1997)

Ніндзя з Беверлі-Хіллз (1997)

Ще в дитинстві Хару (Кріс Фарлі) влучив у ніндзя. Незважаючи на серйозне оточення, хлопець явно не ввібрав бойових традицій своїх вихователів. Однак це не зупиняє Хару спроб стати героєм. Це комедійний фільм про ніндзя, який можна дивитися всією сім’єю!

6. Ніндзя-вбивця (2009)

Ніндзя-вбивця (2009)

Райдза (Рейн) довгі роки бився у лавах бандитського клану Одзуну.Але чоловік вирішив зректися свого становища, дізнавшись, що його подругу було вбито членами цього ж угруповання. Тепер головна мета героя – помститися.

7. Американський ніндзя (1985)

Американський ніндзя (1985)

Жоржний від амнезії Джо (Майкл Дудікофф), не знає нічого про власне минуле. Він пам’ятає лише бойові мистецтва та свій зв’язок із небезпечними бандами. Звідки в американця з’явилися навички ніндзя?

8. Смертельна битва (1995)

Смертельна битва (1995)

Раз на кілька десятків років на планеті проходить бойовий турнір Mortal Kombat. Якщо сили зла виграють десять раундів поспіль, то вони зможуть захопити світ. Група добрих героїв робить все, щоб не допустити цього. Проте ситуація загострюється, адже 9 із 10 боїв уже програно.

9. Одинак ​​(2009)

Одиночка (2009)

Камуї (Кеничі Матсуяма) втікає з клану вбивць, щоб розпочати спокійне та законослухняне життя. Але чи зможе герой порвати із таким минулим?

10. Принцеса мечів (2001)

Принцеса мечів (2001)

Головна роль відведена дівчині, яка майстерно володіє холодною зброєю. Цей фільм про ніндзя точно варто подивитися хоча б заради видовищних боїв із загостреною атмосферою.

11. Три ніндзя (1992)

Три ніндзя (1992)

Брати Семюел (Майкл Тренор), Джеффрі (Макс Еліот Слейд) та Майкл (Чад Пауер) – на перший погляд звичайні американські підлітки. Але вони мають дідуся Морі (Віктор Вонг), який навчає онуків бойовому мистецтву ніндзя. І незабаром хлопчикам доведеться застосувати навички на практиці!

12. Легенда про ніндзя Хатторі (2004)

Легенда про ніндзя Хатторі (2004)

Щоб стати справжнім ніндзя, Кандзо (Шинго Каторі) має виконати останнє завдання. Він повинен прибути у велике місто і стати охоронцем першої ж людини, яку зустріне. За іронією «босом» виявляється 9-річний сором’язливий хлопчик.

13. Червона тінь (2001)

Червона тінь (2001)

Головні герої фільму – троє ніндзя, які беззаперечно підпорядковуються своєму кодексу і служать господареві.Однак, коли єдина дівчина з трійки гине, решта героїв зазнають спокуси порушити звичні правила.

14. Ніндзя Торакаге (2014)

Ніндзя Торакаге (2014)

Торакаге (Такумі Саїто) – професійний убивця, який пішов із угруповання та присвятив життя сім’ї. Проте минуле не залишає чоловіка: учасники колишнього клану викрали його маленького сина.

15. Танцююча ніндзя (2010)

Танцювальний ніндзя (2010)

Чи можна поєднати танцювальні навички та мистецтво ніндзюцу? Цей комедійний фільм розповідає про американця Іккі (Лукас Грабіл), який вміло поєднує обидва напрямки.