20 найкращих фільмів про лицарів

20 кращих фільмів про лицарів

Хочеш зануритися в атмосферу Середньовіччя, доблесних воїнів та їхніх хоробрих подвигів? Двадцять найкращих фільмів про лицарів допоможуть тобі на кілька годин стати частиною цієї великої епохи. Приємного перегляду!

1. Арн: лицар-тамплієр (2007)

Це історія про дитинство та юність тамплієра Арна Готського (Йоаким Неттерквіст). Який виріс у стінах монастиря, хлопчик увібрав настанови і чесноту своїх наставників. Але чи допоможуть вони йому у дорослому житті?

Арн: лицар-тамплієр (2007)

2. Таємниця ордену (2001)

Втомлений від релігійних воєн лицар Шарль (Жан-Клод Ван Дамм) створює новий орден, який поєднує і примиряє три основні віросповідання. Через десяток століть його далекий нащадок краде прикрасу із цими записами.

Таємниця ордену (2001)

3. Царство небесне (2005)

Барон Готфрід (Ліам Нісон) пропонує ковалю Баліану (Орландо Блум), який нещодавно втратив сім’ю, вирушити разом до Єрусалиму.Вдівець відмовляється, але змінює своє рішення, коли бачить хрест загиблої дружини на брата-священика та вбиває його.

Царство небесне (2005)

4. Чорна смерть (2010)

Монах Осмунд (Едді Редмейн) опиняється у складній ситуації. З одного боку, він є істинним християнином, який молиться за свою віру, з іншого – його спокушає любов до дівчини, яка пропонує йому втекти. Коли герой зустрічає Ульріка (Шон Бін) із таємною інквізиторською місією, то бачить у ньому відповідь на свої благання та запитання.

Чорна смерть (2010)

5. Залізний лицар (2011)

Барони Англії піднімають бунт і змушують короля Іоанна (Пол Джаматті) підписати документ про свободи та права підданих. Але монарх не має наміру діяти чесно і всіма силами намагається відстояти свою диктатуру.

Залізний лицар (2011)

6. Історія лицаря (2001)

Зброєносець Вільям (Хіт Леджер) обманом видає себе за лицаря благородного походження. Взявши участь у турнірі, юнак смакує і тільки сильніше закручує кільця своєї брехні.

Історія лицаря (2001)

7. Серце дракона (1996)

Що станеться, коли ображений на всіх драконів лицар знайде останнього ящера і вступить з ним у бій? Лицар Боуен (Денніс Куейд), наприклад, вирішив укласти з вогнедишним «товаришем» бізнес-операцію.

Серце дракона (1996)

8. Артур та Мерлін: лицарі Камелота (2020)

Король Артур (Річард Шорт) після багаторічної війни повертається додому. Проте виявляється, що жорстокий бастард захопив трон без законного монарха. Чи зможе справжній король повернути те, що належить йому право?

Артур і Мерлін: лицарі Камелота (2020)

9. Чорний лицар (2001)

Джамал (Мартін Лоуренс) працює в парку розваг і явно не відрізняється особливою працелюбністю. Якось він знаходить дивний медальйон, який переносить його в середньовічну Англію, де йому доведеться стати справжнім лицарем.

Чорний лицар (2001)

10. Король поза законом (2018)

Король Шотландії Роберт I (Кріс Пайн) оголошує війну Англії, щоб наголосити на незалежному статусі своєї країни.Звичайно, британські лорди навряд чи вибачать йому таку зухвалість.

Король поза законом (2018)

11. Лев узимку (2003)

Генріх II (Патрік Стюарт) готується піти на спокій, але насамперед йому необхідно назвати ім’я свого спадкоємця. Для цього в тронний зал перебуває купа претендентів, серед яких сини короля, його дружина-зрадниця та коханка. Всі герої пройняті лютою ненавистю один до одного і готові на все заради влади!

Лев узимку (2003)

12. Лицар Камелота (1998)

Надзвичайно забавна доктор наук Вів’єн (Вупі Голдберг) потрапляє в минуле. Їй доведеться завоювати прихильність англійського короля, врятувати трон від узурпаторів, а самого монарха – від вірної смерті.

Лицар Камелота (1998)

13. Король Артур (2004)

Це історія про однойменного короля Англії у виконанні Клайва Оуена. Приголомшлива гра Кіри Найтлі, Мадса Міккельсена та Йоана Гріффіта додає історичному фільму елементів екшену.

Король Артур (2004)

14. Кенау (2014)

Хаарлем обложено іспанськими лицарями, а відстоювати місто практично нема кому.Тоді місцеві жінки на чолі з Кенау Хасселер (Монік Хендрікс) вирішують взяти ситуацію в свої руки та врятувати власних дітей та людей похилого віку від голоду.

Кенау (2014)

15. Солдат Бога (2005)

Рицар-тамплієр Рене (Тім Ебелл) втікає з полону і опиняється в пустелі. У спробах вибратися з неї, мандрівник зустрічає людей різних віросповідань і разом із ними продовжує свій шлях. Це філософська історія про віру і зречення, людяність і сенс життя.

Солдат Бога (2005)

16. Хрестоносці (2001)

Троє друзів-лицарів вирішують взяти участь у Хрестовому поході. Їхня подорож порушить багато питань, серед яких є моральні, релігійні та філософські теми.

Хрестоносці (2001)

17. Лицарі Хрестового походу (2001)

Середньовічна Франція позбавлена ​​важливої ​​реліквії, яка зникла під час перевезення. Група відважних лицарів вирішується на складний та неймовірно небезпечний похід, щоб відшукати втрачену регалію.

Лицарі Хрестового походу (2001)

18. Принц Веліант (1997)

Зброєноцю Веліанту (Стівен Мойєр) випадає шанс взяти участь у справжньому лицарському турнірі. В цей час вікінги викрадають британський меч Екскалібур. Тепер новоспеченому герою доведеться повернути реліквію і зробити ще чимало подвигів.

Принц Веліант (1997)

19. Брюс (1996)

Англією та Шотландією править жорстокий монарх, який робить життя своїх підданих нестерпним. Лицар Роберт (Сенді Велш) збирає загін однодумців, щоб підняти бунт і покарати деспота.

Брюс (1996)

20. Король (2019)

Кінокартина заснована на історичних хроніках та п’єсах Вільяма Шекспіра. Сюжет розповідає про Генріха V (Тімоті Шалам), який пройшов складний шлях від полководця до великого монарха Англії.

Король (2019)