20 найкращих фільмів про лицарів

20 кращих фільмів про лицарів

Хочеш зануритися в атмосферу Середньовіччя, доблесних воїнів та їхніх хоробрих подвигів? Двадцять найкращих фільмів про лицарів допоможуть тобі на кілька годин стати частиною цієї великої епохи. Приємного перегляду!

1. Арн: лицар-тамплієр (2007)

Це історія про дитинство та юність тамплієра Арна Готського (Йоаким Неттерквіст). Який виріс у стінах монастиря, хлопчик увібрав настанови і чесноту своїх наставників. Але чи допоможуть вони йому у дорослому житті?

Арн: лицар-тамплієр (2007)

2. Таємниця ордену (2001)

Втомлений від релігійних воєн лицар Шарль (Жан-Клод Ван Дамм) створює новий орден, який поєднує і примиряє три основні віросповідання. Через десяток століть його далекий нащадок краде прикрасу із цими записами.

Таємниця ордену (2001)

3. Царство небесне (2005)

Барон Готфрід (Ліам Нісон) пропонує ковалю Баліану (Орландо Блум), який нещодавно втратив сім’ю, вирушити разом до Єрусалиму.Вдівець відмовляється, але змінює своє рішення, коли бачить хрест загиблої дружини на брата-священика та вбиває його.

Царство небесне (2005)

4. Чорна смерть (2010)

Монах Осмунд (Едді Редмейн) опиняється у складній ситуації. З одного боку, він є істинним християнином, який молиться за свою віру, з іншого – його спокушає любов до дівчини, яка пропонує йому втекти. Коли герой зустрічає Ульріка (Шон Бін) із таємною інквізиторською місією, то бачить у ньому відповідь на свої благання та запитання.

Чорна смерть (2010)

5. Залізний лицар (2011)

Барони Англії піднімають бунт і змушують короля Іоанна (Пол Джаматті) підписати документ про свободи та права підданих. Але монарх не має наміру діяти чесно і всіма силами намагається відстояти свою диктатуру.

Залізний лицар (2011)