20 найкращих фільмів-катастроф з високим рейтингом

20 найкращих фільмів-катастроф з високим рейтингом

Ці 20 найкращих фільмів-катастроф вражають своїм розмахом та різноманітністю. Серед них є справжні епічні трагедії, а також більш камерні історії про подолання та виживання. Незважаючи на загальні риси, кожен сюжет є унікальним, так що обійтися без вражень не вдасться!

1. Глибоководний обрій (2016)

Майк Вільямс (Марк Волберг) з колегами відбуває у затяжну зміну на нафтову платформу. Незабаром з’ясовується, що важливого, але дуже дорогого тесту на справність обладнання ніхто не проводив. Це і стає причиною загоряння та серії вибухів…

Глибоководний горизонт - найкращі фільми катастрофи

2. Післязавтра (2004)

Один із найвідоміших фільмів-катастроф – історія глобального потепління та масових катаклізмів по всій планеті. Вчений Джек Холл (Денніс Куейд) марно намагається попередити уряд про прийдешню катастрофу, поки його син Сем (Джейк Джілленхол) перебуває в зоні, яку неможливо евакуювати.

Післязавтра - найкращі фільми катастрофи

3. Вижити (1993)

Літак зі студентською командою з регбі терпить аварію в Андах, але завдяки сніговому покриву половина пасажирів дивом уціліла. Це реставрація реальної катастрофи 1972 року, а в головних ролях знялися Ітан Хоук, Вінсент Спано та Джон Малкович.

Вижити - найкращі фільми катастрофи

4. Геошторм (2017)

Клімат Землі стає дедалі гіршим, і для захисту від стихії світові лідери розробляють проект «Голландець» для штучного управління погодою. Проект вводять в експлуатацію, хоч його архітектор Джейк Лоусон (Джерард Батлер) проти. І ось через три роки починаються перші неполадки…

Геошторм - найкращі фільми катастрофи

5. 2012 (2009)

Геолог Едріан Хелмслі (Чіветел Еджіофор) зустрічається в Індії зі своїм другом астрофізиком. Там вони виявляють, що ядро ​​Землі розігрівається з аномальною швидкістю, що загрожує всесвітньою катастрофою. До чого тут президент і випадковий письменник-фантаст?

2012 - найкращі фільми катастрофи