10 найкращих фільмів про піратів

10 найкращих фільмів для піратів

Романтика морських пригод мало кого залишає байдужим. Подорожі корсарів на кораблях, їхній вільний спосіб життя, ром і вітер у вітрилах, абордажі та чорні мітки хвилюють та захоплюють одночасно. Ці 10 найкращих фільмів про піратів дозволять тобі відчути дух цих сміливих та зухвалих людей на повну. Поринь у безшабашну атмосферу морських вовків!

1. Пірати Карибського моря: прокляття Чорної перлини (2003)

Гічне відкриття десятки найкращих кінокартин про волелюбні пірати. Це перша частина серії, в якій глядач знайомиться з вічно потрапляючим у неприємності, але винахідливим і страшенно чарівним капітаном Джеком Горобцем (Джонні Депп). Цього разу він має відвоювати власний корабель і команду, зв’язавшись зі старим противником Барбоссою (Джеффрі Раш).

Пірати Карибського моря прокляття Чорної перлини - Найкращі фільми про піратів

2. Заручники (2012)

Торгове судно Данії виявляється захопленим піратами Сомалі. В обмін на бранців загарбники вимагають дуже великої суми.Петеру Людвігсену (Серен Маллінг) доведеться виступити ініціатором у дуже тривалих переговорах.

Заручники - Найкращі фільми для піратів

3. Пітер Пен (2003)

Це всім уподобана історія про хлопчика, що літає, і його вічного супротивника – капітана Крюка (Джейсон Айзекс). Але в цій екранізації глядачам доведеться подивитися на Пітера (Джеремі Самптер) з іншого боку.

Пітер Пен - Найкращі фільми про піратів

4. Форт Росс: у пошуках пригод (2014)

Які програми можуть бути на смартфоні у звичайного журналіста? У Дмитра (Максим Матвєєв) це, наприклад, утиліта для подорожей у часі. Коли головний герой випадково знаходить таку опцію, то разом із колегами вирішує вирушити у минуле, де їм доведеться пережити кілька серйозних сутичок із піратами.

Форт Росс у пошуках пригод - Найкращі фільми про піратів