10 найкращих фільмів про піратів

10 найкращих фільмів для піратів

Романтика морських пригод мало кого залишає байдужим. Подорожі корсарів на кораблях, їхній вільний спосіб життя, ром і вітер у вітрилах, абордажі та чорні мітки хвилюють та захоплюють одночасно. Ці 10 найкращих фільмів про піратів дозволять тобі відчути дух цих сміливих та зухвалих людей на повну. Поринь у безшабашну атмосферу морських вовків!

1. Пірати Карибського моря: прокляття Чорної перлини (2003)

Гічне відкриття десятки найкращих кінокартин про волелюбні пірати. Це перша частина серії, в якій глядач знайомиться з вічно потрапляючим у неприємності, але винахідливим і страшенно чарівним капітаном Джеком Горобцем (Джонні Депп). Цього разу він має відвоювати власний корабель і команду, зв’язавшись зі старим противником Барбоссою (Джеффрі Раш).

Пірати Карибського моря прокляття Чорної перлини - Найкращі фільми про піратів

2. Заручники (2012)

Торгове судно Данії виявляється захопленим піратами Сомалі. В обмін на бранців загарбники вимагають дуже великої суми.Петеру Людвігсену (Серен Маллінг) доведеться виступити ініціатором у дуже тривалих переговорах.

Заручники - Найкращі фільми для піратів

3. Пітер Пен (2003)

Це всім уподобана історія про хлопчика, що літає, і його вічного супротивника – капітана Крюка (Джейсон Айзекс). Але в цій екранізації глядачам доведеться подивитися на Пітера (Джеремі Самптер) з іншого боку.

Пітер Пен - Найкращі фільми про піратів

4. Форт Росс: у пошуках пригод (2014)

Які програми можуть бути на смартфоні у звичайного журналіста? У Дмитра (Максим Матвєєв) це, наприклад, утиліта для подорожей у часі. Коли головний герой випадково знаходить таку опцію, то разом із колегами вирішує вирушити у минуле, де їм доведеться пережити кілька серйозних сутичок із піратами.

Форт Росс у пошуках пригод - Найкращі фільми про піратів

5.Капітан Філліпс (2013)

У цей фатальний день Річард Філліпс (Том Хенкс), як завжди, приступив до робочих обов’язків з управління контейнеровозом. Вийшовши в море, капітан помітив кілька піратів Сомалі з явно недружелюбними намірами. Кмітливість Річарда допомагає йому врятувати себе та команду від неприємностей, але противники не збираються відступати.

Капітан Філліпс - Найкращі фільми про піратів

6. Чорна Борода (2006)

У центрі сюжету – знаменитий пірат Едвард Тіч (Ангус Макфадьєн), який одержимий ідеєю відшукати старовинні скарби. Але на Чорну Бороду вже відкрито полювання…

Чорна Борода - Найкращі фільми про піратів

7. Золоте століття (2007)

XVI століття, запекла боротьба за лідерство між Італією та Британією. Королева Англії вшановує монарший обов’язок і намагається зробити все можливе, щоб урятувати свою країну, навіть ціною власних інтересів. Але ситуація різко змінюється, коли головна героїня знайомиться із авантюрним корсаром.

Золоте століття - Найкращі фільми для піратів

8. Острів надії (2002)

Девіда Робінзона (Ліам Каннінгем) звинувачують у державній зраді та відправляють на каторгу. Разом з ним викликаєтьсявідплисти і вся його сім’я. Раптом корабель із засудженим потрапляє у шторм, але головним героям вдається вижити, висадившись на безлюдному острові. Нова обстановка та виживання в диких умовах стають не єдиними проблемами Робінзонів. Сім’ї доведеться зустрітися з таємничим аборигеном та зграєю морських вовків.

Острів надії - Найкращі фільми для піратів

9. Пірат Морган (1960)

Генрі Морган (Стів Рівз) вирушає на пошуки скарбу, але потрапляє до панамського полону, де змушений щодня займатися важкою роботою. Тут він закохується у дочку свого господаря. Коли правда розкривається, герой уникає смертельного вироку та стає піратом. Але чи зможе він повернути кохану?

Пірат Морган - Найкращі фільми про піратів

10. Арабелла – дочка пірата (1983)

Маленька дочка корсара Арабела (Інга-Кай Пускар) все життя проводить на палубі. Дівчинка не знає, що за межами корабля існує зовсім інше життя. Якось на борт піратського судна потрапляє Ааду (Урмас Кібуспуу). Він кардинально змінює уявлення Арабелли про навколишній світ та його правила.

Арабела дочка пірата - Найкращі фільми про піратів